עידכון גירסה ב9780

Shimon Ashihmin

New member
עידכון גירסה ב9780

שלום יש לי את הבולד 9780 עם מערכת הפעלה OS6 וגרסה V6.0.0.448 זאת הגרסה שקיימת כרגע באורנג`, אבל אני יודע שיצאו כבר גרסאות חדשות למכשיר הזה. באורנג הסבירו לי שהן לא מותאמות לאורנג ולכן אי אפשר לעשות עדכון גירסה. השאלות של הן א. האם אפשר לעשות עידכון גירסה מחוץ לאורנג. ב. מה הסיכון שיש בזה ג. מה בכלל ההבדלים בין הגרסאות השונות ומה בכלל זה ישנה במכשיר שלי אם אני יעדכן גירסה. ד. למה הכוונה שהגרסאות לא מתאימות לאורנג. אשמח אם תוכלו לפתור לי את זה אחת ולתמיד תודה/tapuzforum/images/Emo13.gif

Inigo Monttoya

New member
על עדכון גרסה

ערב טוב שמעון עדכון גרסה שלא דרך מעבדת השרות מתבצע באמצעות תוכנת ה blackberry desktop. את קובץ מערכת ההפעלה מורידים מהאתר של בלקברי. הבעיה היא שתוכנת הדסקטופ לא תתייחס לקובץ עדכון אם הוא לא מותאם למפעיל שלך. או אז האופציה היחידה היא לחפש ברחבי האינטרנט קובץ ש״טיפלו״ בו כדי שיהיה אפשר כן לעדכן איתו. הבעיה לפעמים עם קבצים אלו היא באגים קטנים עקב חוסר תאימות לעברית או להגדרות הרשת של המפעיל שלך. לגבי סיכון - ברובם המכריע של המקרים תהיה לך אפשרות לעדכן בעצמך לגרסה הקודמת והרשמית . לא נתקלתי או שמעתי על זה , אבל אני מעריך שתאורטית אם יש משהו דפוק בקובץ העדכון הלא רשמי שהשגת אז במקרה הטוב העדכון ייכשל ובמקרה הגרוע הוא כן יכול לגרום למכשיר להתקע באמצע העדכון במצב שלא יהיה ניתן לחזור ממנו . שוב אני אדגיש - לא נתקלתי במישהו שזה קרה לו, זה רק נשמע לי הגיוני. מה זה ישנה במכשיר שלך ? האמת שאני לא יודע
מה שצריך לעשות זה להכנס לפורומים של בלקברי ולבדוק מה כתוב שאותה גרסה משפרת.

Shimon Ashihmin

New member
תודה רבה/tapuzforum/images/Emo13.gif

תודה רבה על על התשובה. העניין הוא שלמרות שאני משתדל העמיס על המכשיר בצורה הכי מינימלית שאני יכול המכשיר עדיין מאוד איטי האינטרנט בקושי זז למרות שיש חבילת גלישה ובכלל המכשיר עצמו זוחל. במעבדה לא מצאו בעיה. לכן שאלתי אם בגדול עידכון גירסה יכול לעזור. אני יודע שבאנדרואיד יש שיפור מאוד משמעותי בין גירסא 2.2 ל2.3 ואני רוצה לדעת אם לי זה יעזור. אם תוכל לאמר לי.איפה גם אני כיול לקרוא על הגרסאות השונות. ועוד משהו שקצת מפריע לי אם יצאה גירסה חדשה למה אורנג לא מביאים אותה. תודה רבה לכם/tapuzforum/images/Emo13.gif

Inigo Monttoya

New member
על לא דבר

קודם כל, נסה להוציא ולהכניס את הסוללה או ללחוץ ביחד על alt+right shift+del לכמה שניות. בכל אופן, אם זה לא עוזר והמכשיר איטי בצורה חריגה לעומת מה שחווית בעבר, ייתכן ואחת האפליקציות מאטה אותו או צורכת הרבה זיכרון. אם אתה יכול להזכר אם ההאטה החלה אחרי התקנת אפליקציה מסויימת , נסה להסירה. אחרת, אני מציע שתגבה את המכשיר עם תוכנת ה blackberry desktop ולאחר מכן בצע מחיקה למכשיר. תוכל לשחזר בעזרת התוכנה אתכל התוכן. שים לב שאפליקציות אינן מגובות ולכן תצטרך להורידן מחדש. לגבי גלישה, בתוך אפשרויות הדפדפן יש אפשרות של ניקוי נתוני גלישה (מטמון, קוקיס, הסטוריה וכו)- נסה לנקות , לסגור את הדפדפן ולראות האם יש שינוי. בניגוד לגלקסי עם גרסה 2.2 אין בעיה גורפת עם מכשירי הבלקברי ולכן נכון לעכשיו לא יצאה גרסה שאמורה לפתור בעיות מהסוג הזה. לגבי מידע על גרסאות אחרות - פשוט לחפש בגוגל.... תרשום דגם מכשיר ומילה או שניים בסגנון ״עדכון גרסה״ או firmware update .

למעלה