עידכון מעודכן מאלה

dafgol

New member
עידכון מעודכן מאלה

כרגע עדיין בבי"ח עם אינפוזיה , מחכה לבדיקת רופא , צירים עדיין די קרובים. אני מחכה שיעדכנו אותי אחרי בדיקת הרופא ואעדכן אתכם. אלו'ש עוד קצת מאמי.... אוהבת
אJי

אלה - גם אני בהצטרפות מאוחרת

מצטרפת לחיבוקים
הגדולים, אני מקווה שיהיה בסדר, תגידי לקטנצ'יק שיחכה עוד קצת...טיפ טיפה, ככה לקראת ערב ראש השנה....מחזיקה לך אצבעות ואהבה גדולה.

חזרתי אליכם../images/Emo24.gif

תודה לכולם על הדאגה. במיוחד לדפנוש. קיבלתי הודעה שלך. יותר נכון ראיתי אותה עכשיו.
ולמה אין לך מצב רוח?מה קרה? אז הגעתי הביתה רק לקראת 11:30 מקלחת ולישון. אבל הנה אחרי כמה שעות אני כבר ערה. אז באתי לראות מה שלומכם פה. אני מקווה שמצב ישאר לפחות ככה ויוכל לפגוש את אותכן בפגישת יום הולדת של דפנה גם. ראיון מצויין להיפגש ולחגוג לך יקירתי. איזה קטע אתמול אחרי שגיסתי התקשרה לבעלי לבדוק מה שלומי, כי היא שמעה משרית(שהיא חברה שלה) עלי. אז בעלי שאל אם כבר כל המגדל העמק יודע שאני בבית חולים עם צירים?

dafgol

New member
כמעט צלצלתי אליך באמצע הלילה כבר

מה הרופאים אמרו ? טוב אני אדבר איתך כבר לפנה"צ , בעצם אול יתלכי לישון אז צלצלי אלי כשתתעוררי כבר. שמועות טסות מהר את יודעת
אוהבת ודואגת
אJי

frige

New member
בוקר טוב אלה

טוב שאת בבית. שמחתי כבר אתמול לשמוע שאת עדיין מבשלת ובסדר. תמשיכי כך. חכי עוד איזה שבועיים, שלושה. אחרי שלא שמענו כלום אתמול כל הערב כבר התקשרתי לסמדר (לא לכל מגדל העמק, את זה את עשית
). שיהיה המשך קל ובהצלחה. שרית

בוקר אור לכולם

יום חדש..מקווה שהרבה יותר טוב בשביל כולם. דפנה, אז מה קורה אצלך?מה עם מצב רוח? או שזה משבר לקראת המומולדת? שרית, נשיקות להראל שירגיש טוב וגם את. מסכנון כמה אפשר לסבול מאוזניים. ובטח שרק אני אשמה שכל המגדל העמק יודע. לא חשבתי אחרת. אבל זה היתרונות והחסרונות שבפורומים. שגם חברים יודעים וגם כל העולם ואחותו. אז צריך לסנן דברים שלא רוצים ולפרסם בזהירות רבה מה שרוצים

למעלה