עידכון, סיפור נוגע ל
תרתי משמע

dafgol

New member
עידכון, סיפור נוגע ל../images/Emo23.gif תרתי משמע ../images/Emo3.gif

ארוך
עלילותינו ב 24 השעות האחרונות: אתמול חגגנו לאחי שבת חתן
עם כל המשפחה שלנו ושל גיסתי לעתיד < סה"כ 22 אנשים >, השכמנו קום , לבשנו את מיטב מחלצותינו ונסענו לטבעון להילולה המשפחתית המרגשת החמה הכייפית ומלאת אהבה
היה מרגש בטירוף, כולל נאומים וברכות של הזוג הצעיר בגינה אצל ההורים שלי, ברכו את סבתא שלי, את ההורים מכל צד, האחיות האח הגיסים הגיסה וכמובן כל ששת האחיינים, אח"כ סעדנו במסעדה "שלו ביער" למי שמכירה, מקום מטריף
. ( אני עורכת להם סרט עם כל הברכות הנאומים התמונות ועוד כמה הפתעות ) חזרנו הביתה אחה"צ המאוחרים וגולן אמר שהוא הולך לנוח קצת כי הוא עם כאב ראש מטורף. הוא כבר כמה זמן סובל מתשישות,עייפות,לחצים, כאבי ראש וחלושס, כל פעם שאמרתי לו לגשת לרופא הוא ענה לי "לא צריך, בשביל מה? " < נו שויין גיבור גדול> ואני תמיד בקונטרה עניתי לו שלא בא לי להיות אלמנה בגיל צעיר <יחסית> יחסנו את זה למתח,תשישות,עומס,לחץ, סטרס של כל מיני דברים שעוברים עליו בעבודה ובחיים בכלל (מצב כלכלי, מצב בריאותי של הסביבה, החתונה שבדרך וכל מיני כאלה "בשוטף" ). היום בבוקר התעוררנו וגולן הודיע לי שהוא לא הולך לעבודה אלא לקופ"ח (כבר
ראשונה נדלקה לי , אין מצב שגולן לא ילך לעבודה ויחליט מרצונו החופשי ללכת לרופאה) ואז ביקש שאבוא איתו ( והנה עוד
של מיליון וואט נדלקה לי - גולן מעולם לא ביקש ממני לבוא איתו לרופאה, חוץ מפעם אחת לפני שעבר כריתת כיס מרה לפני 6 שנים בערך). אוקצור....פיזרנו את הבנים בגנים והמשכנו לעבר הקופ"ח, שגולן לא פקד אותה בכלל לפחות בשנתיים האחרונות, והאמת אפחד לא מכיר אותו שם בכלל.....וטוב שכך....עד היום.... בקבלה נאמר לנו להמתין כי אין תור ואין זמן ואין ואין ואין....יש "מכבי" אין חברים !?! ושאולי יחזור בעצם רק מחר
גולן והציניות שלו ענה לפקידה המעצבנת....שאין בעיות הוא יחזור מחר אם יחזיק מעמד אחרי התקף לב.....הפקידה הרימה גבה משתהה ואמרה "טוב נו אז תיגש לחדר אחות שתראה אותך"....פקאצה כבר אמרתי ? התבקשתי להמתין בחוץ, כעבור כמה דקות ראיתי את האחות קוראת לרופאה כשהיא מחזיקה ביד תדפיס א.ק.ג (למזלי היתה בחוץ אמא של חברה שלי שהנעימה את זמני וניסתה להרגיע אותי) תוך 3.5 דקות יוצאת הרופאה המדהימה של גולן ושואלת מי זו אשתו של גולן? מייד קפצתי והיא ביקשה שאכנס איתה לחדר. גולן היה במצב מאוזן, מחובר לאינפוזיה ולמכשיר א.ק.ג וכל מיני ....ונראה קצת מבולבליקו....היא הסבירה לי שיש הפרעות בקצב הלב ושאין להם מספיק מיכון ומיכשור ושאנחנו מופנים מייד למיון, ושהאמבולנס כבר בדרך.....ואכן תוך 2 דקות האמבולנס הגיע, הפראמדיק תיחקר קצת על העבר הרפואי והתופעות הנוכחיות של גולן, והתחלנו לשייט לעבר בית חולים "העמק" בעפולה. * לי היו תוכנית "אביסל'ה" אחרות להיום, ואז כבר הבנתי שכנראה לא אספיק היום כבר כלום * הגענו לפאתי חדר המיון, יש לציין שהפראמדיק היה פשוט מדהים, טיפל בכל הניירת הרישום והכל כדי שאשאר לייד גולן כל הזמן, בא להיפרש ואמר שהוא יוצא לדרכו לעוד לקוח מרוצה
מייד חיברו את גולן למוניטורים, א.ק.ג ושאר צפצפנים למיניהם....בדיקות דם, זריקות בבטן (למנוע קרישיות בדם) וכל מה שצריך, אז התחילה ההמתנה לתוצאות ואבחנה שנראתה לי נצח אבל בסה"כ היא היתה שעתיים ומשהו..... אוקצור....אבחנה....פרפורים במסדרונות הלב, ואנחנו לא יודעים אם זה "טרי" מעכשיו או שיתכן וגולן סובל מזה מזמן ורק היום זה הציק לו עד לרמה של לגשת לרופאה, בהחלט יש מצב שזה תמיד היה אצלו רק אף פעם לא עד כדי כך שהפריע לו לתפקוד היומיומי. גולן העקשן (מאוד) כל הזמן מחובר למכונות, נראה כמו הצרות של מתושלח ורק רוצה להגיע כבר לקפה והסיגרייה
שאחרי ( אחרי השחרור) הרופאה בביה"ח הסכימה לשחרר אותו "על תנאי" , בתנאי שהרופאה שלו משגיחה עליו בימים הקרובים ומתחילים טיפול תרופתי ובדיקות ובכלל כל מה שצריך.....ואכן הרופאות שוחחו ביניהן בטלפון והוחלט לשחרר את הנידון על תנאי
בסביבות 11:30 יצאנו מביה"ח במונית (הגענו לשם הרי באמבולנס) בחזרה לקופ"ח להסברים נוספים, מחר גולן שוב אצל הרופאה לתכנון הסברה ולוגיסטיקה.... אז מה היה לנו? יש לי בעל עם פרפורים במסדרונות ה
שלו, שמתחיל מהיום לקחת תרופות כרוניות ולעבור כל שבוע בדיקות דם (PT ) לבדוק את קרישיות הדם כדי שלא יהיה חו"ח מצב של קרישי דם, לצערי אנחנו מכירים את זה מאבא שלי....(ע"ע ארוע מוחי לפני חודשיים ומשהו). אנחנו לא יודעים מה ההשלכות מבחינת העבודה, אין ספק שכרגע לא יכול לחזור לקצב הרצחני שעבד עד עכשיו.....ומי שמכיר אותו יודע שהוא וורקוהוליק מושבע, גם הבוס שלו יצטרך להתרגל לרעיון ואני מקווה שלא יהיו בעיות בנושא.... אוקצור אחרון, בפתחו של שבוע מאוד גדוש ועמוס רגשית,פיזית ובכלל - 2 אסיפות הורים בגנים, מספרה,ציפורניים,ובכלל כל האירוגוניזציה לקראת החתונה - את הכל אני שמה על hold כרגע, הכי חשוב שגולן ירגיש טוב ויעמוד בחזרה על הרגלים עד יום חמישי, מקסימום אלך עם השער שלי בלי צבע חדש
, ואסדר ציפורניים לבד....העיקר שנהיה בריאים שמחים ומאושרים. (כמובן שלא מספרים כלום לאחי וגיסתי....לא רוצים להדאיג אותם, גם ככה הם טרודים מספיק...)
על הSMSים הדאגה וההתעניינות, תמשיכו להחזיק
לבריאות
הולכת לנוח כמה דקות ולאסוף את ה
ים שבטח לא יבינו מה פתאום אבא בבית ועוד במצב מאוזנח בשלב זה של היום.... בריאות לכולנו

לולי72

New member
דפנוש - את רוצה שאבקש מאחותי

לצבוע לך את השיער? אם את צריכה משהו, תתקשרי, אני כאן, בין ברית אחת לשניה ושגולן ירגיש טוב ולנוח בפקודה - מהפולניות, את יודעת, בכל זאת, גם יובל מתכננת להתחתן עם בר שלך, והיא צריכה שחמה יהיה לידה וגם דניאלה.

S r 35

New member
WOW דפנה

ראשית - שמחה שאתם בבית ושאתם בסדר. עוקבת אחרייך כאן ובפורום השכן. שמחה לראות שנתת סימן חיים. באמת חתיכת יום עברתם. תשמרי על האיש שלך שלא יעשה שטויות ושבאמת ינוח ויצבור כוחות - אני חושבת שהגוף שלו אותת לו משהו עם כל הסטרס והריצות והעבודה המטורפת של הזמן האחרון. תרגישו טוב. הולכת לאסוף את הבנים מהגן ושאר ירקות.... אם תרצי לדבר אני תמיד זמינה. ד"ש חם לגולן ובריאות ה מ ו ן בריאות

דפנה את צריכה לב חזק!!

אין לך שבוע בלי איזה סיפור. והפעם הסיפור הזה ניצח את כל הסיפורים הקודמים נראה לי. שמחה שאתם בבית. מקווה שגולן קיבל את "המסר" ויקח את הבריאות שלו לידיים עם כל הקושי שבזה(סיגריות ברור לא?). יש לו לגדל ילדים מאושרים ולשמור על האישה. לגבי החתונה - אם את צריכה עזרה בטיפול 10000 שלך אני מוכנה לעזור לך בשביל שלא תצאי מהבית ליותר מידי זמן. אני רוצה גם ככה לקפוץ אליך לקחת תבנית, אז על הדרך מוכנה לצבוע לך גם שיער וגם ציפורניים אם את רוצה. העיקר שתגיעי לחתונה שכל כך מחכים לך בריאים ויפים. אז המון בריאות ו שיהיה במזל לזוג הטרי. איפה החתוכה דרך אגב?

Shukilida

New member
איזה סיפור...

לא היה לי מושג...למה לא אמרת לי כלום כשנפגשנו? או שאמרת והייתי בלחץ...בכל מקרה סליחה אם לא שמתי לב... אם את צריכה משהו - כל דבר - רק תגידי. והעיקר שתרגישו טוב ותשמרי עליו.

frige

New member
דפנה../images/Emo24.gif

כואב לקרוא את מה שכתבת (למרות ההומור הציני מדי פעם). תרגישו טוב יקירתי, מאחלת לכם רק ימים מאושרים ובריאים. שהחתונה תהיה מקסימה ושתהנו מכל רגע. המון המון המון בריאות.
שרית

dafgol

New member
../images/Emo51.gif לכולם , אתם נפלאים ../images/Emo82.gif

מצטערת שלא הספקתי לענות על המסרים הSMSים וההודעות, רוצה רק שהיום הזה יגמר כבר.... אני "טיטיפונת" תשושה כבר
גולן בסדר גמור
בהתחשב בנסיבות ובמצב הנוכחי, אחה"צ אפילו טיילנו קצת בחוץ עם הבנים, גולן היה זקוק לאוויר והבנים היו זקוקים לאוויר עם אבא.....לא ממש מזדמן לנו להיות ארבעתינו ביחד באור יום
בחוץ..... אומנם מהר מאוד חזרנו הביתה כי גולן היה תשוש ולילדים כבר היה קריר, ממש לא בא לי גם התקררויות , בטח לא כשעוד 4 ימים יש חתונה
. ההורים שלי קפצו אח"כ לבקר את גולן והבנים, אני סתם שימשתי תפאורת רקע כמו הלאמפה
מחר אחה"צ נהיה אצל הרופאה שתסביר הכל ותפנה לקרדיולוג, אנחנו אופטימים, הכל בסדר ויהיה עוד יותר בסדר
על כל הצעות העזרה, אני אשתלט על הכל . אל תדאגו הכל יהיה בסדר , דפנה בשטח....אל תהיו במתח ( דפנה במתח אל תהיו בשטח
) אלו'ש את מוזמנת לקחת את התבנית מתי שאת רוצה
שוקי זה בסדר, את היית לחוצה וגמני.....
עדן סליחה שהפרעתי לך היום.... שרית ושרה
על הSMSים ומתנצלת שלא חזרתי אליכן, גם ככה יש לכן מספיק על הראש כרגע...... דנייי תודה לך ולאמא שלך היום בבוקר, ומצטערת שהבהלנו אותך עם האמבולנס כמה דקות אחרי, הייתי בכלל בלי הנייד ולא יכולתי לעדכן קודם.
על הכל לכולכם
אוהבתותכם
דפי

S r 35

New member
דפנה ../images/Emo24.gif

אוף, איזה יום ארוך זה היה. חשבתי עליכם במשך כל היום. כל-כך שמחה שכולכם בבית. מקווה שיעבור עליכם לילה שקט ושתצברו כוחות. את יודעת, יש לי רופאה שאומרת תמיד שהגוף שלנו הוא מכונה מופלאה ופעמים רבות היא חכמה יותר מאיתנו. אני חושבת שכך זה גם עם גולן. אני, חלילה, לא אומרת שטוב שזה קרה - אבל אם זה קרה כדאי להפיק מזה טוב לשנות קצת הרגלי חיים. להוריד הילוך עד כמה שניתן, להפסיק עם הסיגריות ואז בטח שיהיה הרבה יותר מבסדר.
מאחלת לכם שוב, בריאות בריאות ורק בריאות
בהצלחה בבדיקות.
המחלקה הקרדיולוגית ב"העמק" מעולה -לצערי, יודעת את זה מניסיון במשפחתי (גם את, בעצם...). אתם בידיים טובות. את לא צריכה להתנצל על ה SMS. לא ציפיתי שתעני, אחרי כל מה שעברת היום. אם תרגישי צורך לדבר - להתכתב אני כאן. הנייד שלי זמין תמיד. אוהבת אותך בחזרה - שרה

S r 35

New member
דפנה, איך גולן מרגיש הבוקר? ../images/Emo42.gif

מקווה שאתם במגמת התאוששות. אני אדבר איתך בהמשך היום - לא רוצה להציק על הבוקר. תרגישו טוב

dafgol

New member
טוב נו כבר צהריים...

גולן ישן
משלים שעות שינה, הוא מאוד מצונן ומאוד חלושס. אחה"צ נהיה אצל הרופאה ונראה מה הלאה.... בנתיים ניקיתי וארגנתי ת'בית, ארגנתי כביסות ואפילו הספקתי להכין לגולן עוגת קרמבל תפוחים שהוא מאוד אוהב. עכשיו אולי אנוח קצת ..... נדברוס בערב נראה לי אחרי שנחזור מהרופאה.
על הכל

אני מאחל לך ולבעלך הרבה בריאות תהיו חזקים

זה שלבים לא קלים בכלל אבל טוב שהוא זהה את זה מוקדם כי הוא מנע אסון גדול שהיה קורה ,אם היה ממשיך להתעלם

shinon28

New member
רפואה שלימה

לגולן ובכלל לכולם,ממש מפחיד אני גם אישית סובל מכאבים בחזה ותחושת חנק בשבועות האחרונים ולא עשיתי כלום עם זה,מכיוון שזה יום ככה יום ככה

dafgol

New member
תעשה לעצמך טובה ולכל מי שדואג ואוהב אותך

לך להיבדק, מקסימום יגידו שאין לך כלום
גם אצל גולן זה היה ככה, בכלל יחסנו הכל להתקררות או שפעת < בגלל זה בעצם גולן עלה לקופ"ח כי חשב שהכל בגלל שפעת > יש ימים בשבוע האחרון שהיה בסדר, וימים שממש התקשה לנשום והרגיש חנק מלווה כאב בחזה ובצלעות יחד עם שיעול. just to be on the safe side....אל תזלזל ולך להיבדק
תודה על האיחולים.

S r 35

New member
ואני רוצה להזכיר לכולם את פסח האחרון שעברנו

כשאמא שלי עברה סיבוך לב רציני למדי - שבנס היא יצאה ממנו קל יחסית. והכל התחיל מוירוס הצטננות פשוט ומקצת שיעול - שהתמשך והיא התעלמה ממנו. אם היא לא הייתה מתעלמת, ייתכן שכל הסיפור היה נחסך ממנה. לא להזניח. ללכת להיבדק. ושכולם יהיו בריאים
דפנה - אני עדיין בעבודה. יום עמוס עובר על כוחותינו
אני אדבר איתך בערב. מקווה שאתם מרגישים טוב

dafgol

New member
בדיוק היום דיברנו על זה גולן ואני

דיברנו על המקרה עם אמא שלך
תודה על הטלפון היום, שכחתי לספר לך (בטח קיבלת כבר עידכון
) שבוע שעבר אמא שלך וסבתא שלי נפגשו, הבנתי ששתיהן השוויצו בילדודס
וגם בנו....

S r 35

New member
לא, לא קיבלתי עדכון ../images/Emo2.gif

הנושא יתברר מחר. אנחנו חוגגים לאמא שלי יומולדת. ארוחת צהריים של ארבעתנו (הורי, אחותי ואני נטו במסעדה). חגיגה גדולה יותר תהיה בסופ"ש. דפנה - שוב, המון המון המון בריאות ורק טוב

LANIT1

New member
קראתי את הסיפור דפנוש מאחלת בריאות לגולן

הופתעתי לשמוע שגולן לא הרגיש טוב, אחרי שהתאוששתם מעט מהניתוח של הילד מאחלת לכם בריאות ורפואה שלמה. איתך בחיבוק אוהב אניטה

dafgol

New member
../images/Emo51.gif לכולם ../images/Emo23.gif

מחר גולן מתחיל בסדרת בדיקות, מחרתיים שוב א.ק.ג התחיל טיפול תרופתי לייצוב מכיוון שהדופק מאוד לא סדיר. בחודש הקרוב אסור לו לעבוד עבודה פיזית קשה.....צריך להיפגש גם עם רופא תעסוקתי. לפחות הוא בבית במנוחה והילדים נהנים מזמן אבא אחה"צ - מזמן לא היה לנו.... תודה לכולם על המסרים, הטלפונים, ההודעות והצעות העזרה . שוקי ראיתי הערב את ההודעה שלך
איזה כיף שאתם פה ב
גולן ודפנה

למעלה