עידכוניישן רפואי ושאר ירקות

dafgol

New member
עידכוניישן רפואי ושאר ירקות

טוב אז עליתי עם שני ה
ים ליום כיף.....כיף. למי ? יצאנו בבוקר חזרנו עכשיו..... ב 18.9 ברי עובר ניתוח להוצאת שלושת השקדים....הניתוח יהיה בבי"ח אלישע בחיפה, ינתח אותו דר' וילדר , יהיה מאושפז יום לפני ועד יום אחרי....נקווה שבזה יסתיים הסיוט המתמשך
בדרך נפגשנו עם סבתא שלי שמזמן לא ראתה אותם, גם היא היתה היום בקופ"ח .... אח"כ נכנסנו כבר לסופר פארם...כולה רציתי לקנות חיתולים וסימילאק....יצאנו משם עם שלל הפתעות מדבקות וחוברות של מיקי מאוס (הבנים קיבלו שם מתנה מהמוכרות) + בית של מיקי מאוס שיהיה איפה לדחוף עוד צעצועים
ועוד כל מיני דברים שנזכרנו בדרך....בסוף שלא ישעמם הדלת האוטומטית נסגרה על רזי והוא חטף מכה בצד הימני של הפנים, עכשיו הוא בסדר
והנה ככה עבר עוד חצי יום בחופש הגדול
עכשיו צריכה להסביר לברי מה הוא הולך לעבור, שבוע הבא יעבור בדיקות דם ונתארגן לקראת הניתוח..... זהו...הולכת להכין להם צהריים.
ויום נעים דפי

היי דפנוש' יקירתי............./images/Emo24.gif

חבל שלא השארת אצלי את הנסיך...... לגבי בר---------- מקווה
שיעבור הכל בשלום !!! אמן אמן.... כעת גם אני הולכת לתת לדניייי ארוחת צוהריים.... ואולי לישון?!!! נדברוס'

dafgol

New member
תודה יוליו'ש

נראה לי שהסתדרתי כבר, במחיר נמוך יותר. אבל תודה ענקית

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif הרבה בריאות לילדים נשמה..

בע"ה הכל יעבור מהר ובשלום! רפואה שלימה

דפנה מתוקה

רפואה שלמה עים החלמה מהירה ובעזרת השם אני מאמינה שהכל יעבור מהר ובשלום
תחשבי טוב יהיה טוב (מניסיון) אוהבת

S r 35

New member
דפנה המון הצלחה עם הניתוח ../images/Emo57.gif

את תראי שיהיה בסדר
לא צריכה להגיד לך שאם הניתוח ב"אלישע" אני לא כל-כך רחוקה משם. כל עזרה מכל סוג שאת מעלה בדעתך וגם שלא ... לקפוץ אלינו לנוח ולהתרענן, לאכול, להביא לכאן את רזי,.. דברים שאולי את צריכה ואני אביא לך לשם ...להיות איתך שם ... כל דבר כל דבר. אני כאן ואני איתך. את יודעת.
מאחלת לכם לכם להמשיך לשרוד את החופש (לא נשאר עוד הרבה) בלי "אסונות" וחבלות
ראי ערך רז - איך הוא מרגיש עכשיו, המתוק? אני מתארת לעצמי שהחוויה של הדלת הייתה לא נעימה

לולי72

New member
דפנה - שוב כמו שכתבתי לך קודם

שיהיה בהצלחה, ד"ר וילדר הוא רופא מעולה, בי"ח אלישע הוא בי"ח ברמה גבוהה ואני בטוחה שהניתוח יצליח בע"ה ושהדברים ישתפרו. גם אני כאן אם את צריכה עזרה כלשהי. נחזיק לבר אצבעות
.

S r 35

New member
דפנה

ראיתי שכתבת הודעה בפורום השכן... אני מבינה שאת מוטרדת ובצדק. יש לי חברה שהבן שלה עבר את הניתוח כמו גדול בבית חולים כרמל, בעוד שהיא יולדת את בנה השלישי באותו זמן במחלקה אחרת בבית החולים... גם היא גולשת ב"תפוז" בפורום "להיות הורים". אני אבקש ממנה שתשלח לך מסר ותספר לך קצת על הניתוח.... כמו שאמרתי, יש לי עוד כמה חברות שעברו את זה עם הילדודס. אם תרצי קבוצת מידע ותמיכה נארגן לך. כמו שעדן כתבה לך ברי בידיים הכי טובות. זה ניתוח שכיח ויהיה בסדר. אני מקווה שגם בפורום "להיות הורים" אנשים יכתבו ויתרמו מניסיונם. אנחנו נדברוס (כמו שאת נוהגת לומר ...)
לילה טוב
ו
לנסי
ים הקטנים והמקסימים.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif שרה ../images/Emo23.gif

אני אשאר עם ברי בבי"ח וגולן יחזור להיות עם רזי, ככה שלא אצא בכלל מביה"ח עד שנשוחרר, אם תרצי לקפוץ לבקר אני אשמח. עכשיו קלטתי מה שכתבתי...בר חטף מכה מהדלת ולא רז (שהיה בטיולון), הכל נשכח ועבר....
על הכל מכל ה

S r 35

New member
כמובן שאני אהיה איתך שם ../images/Emo24.gif

ואעזור במה שאני יכולה. אל תתביישי ואל תהססי לבקש. אנחנו אחיות, לא? ... לא הספקתי לדבר עם החברה שלי. אני אבקש שתיצור איתך קשר במסרים. לילה טוב

Shukilida

New member
הי יקירתי

שיהיה בהצלחה התקשרתי להרגיע אותך אבל את לא עונה... אנחנו עברנו בדיוק את הניתוח הזה לפני שנה וחצי כמעט כשהייתי בחודש תשיעי עם קטנצ'יק הילד אחרי הניתוח - ילד אחר...אוכל טוב, ישן טוב, חולה הרבה הרבה פחות (ואני מדברת על ילד שבילה את כל חודשי החורף בבית חולה). ההתעוררות מההרדמה לא נעימה במיוחד - נורא מגרד להם באף, אבל אחרי כמה שעות - כאילו כלום...התרוצץ במסדרונות, ירד ועלה במעלית, ביקר את הדגים למטה (גם אנחנו היינו באלישע). ממליצה לך לקחת מעדנים, גלידה והדבר שהכי הלך אצלנו (למרות שבדרך כלל לא אוהבת לתת) - סוכריה על מקל... תתקשרי אלי אם יש לך שאלות - אני ממש מבינה את החששות שבהם את נמצאת...

dafgol

New member
../images/Emo51.gif מתוקה

בטח לקראת הניתוח אני אשאל הרבה.....

למעלה