עידכונים חשובים:

ה מ ש י ח

New member
עידכונים חשובים:

1) הקלטתי את השיר של לוגיה עם סקסופון טנור.. יצא משגע :) 2) יום רביעי יורדים לעזה 3) אני יוצאת עם הבן אדם הכי חמוד בעולם :) 4) החלה הספירה לאחור ליום ההולדת ה20 שלי... 6/8/05... מה שאומר עוד חודש וחצי..

Yuske

New member
welcome back

מצטער על הדילאי 1)אני רוצה לשמוע!!! 2)המון בהצלחה!!!! אנא שובי בשלום אלינו! 3)בהצלחה^^ ספרי פרטים 4) מזל טוב, *רושם ביומן* 5) שלום זו מילה שימושית (מה הקשר נו שמצ)

ה מ ש י ח

New member
...

1) חכה שאחזור הביתה ואעלה את זה למחשב, או שלחילופין- פשוט בוא לחיפה.. 2) תודה, זה בהצלחה להם.. חחח 3) עזוב, לא לילדים :) 4) דיר באלאק אם אתה מזכיר את המספר העגול והנוראי הזה באזניי, אם אתה רוצה שהן ישארו עלייך.. 5) מיכל ינאי זה פאסה..

Yuske

New member
........

1) אני כבר לא יכול לחכות...לחיפה אני לא כלכך יוכל לבוא:.\... 2) איך היציאות שלך ילכו עכשיו? 3) לא לילדים?....עכשיו אני חייב לדעת!!! 4) א-מה יישארו עליי? ב-איזה מספר? 5) אולי מיכל ינאי זה פאסה אבל יש פה פיצה...למרות שכרגע אכלנו על האש אצל דודה שלי <.<...>.>.....בשר בשבועות where is thw vorld is going on? 6) תתעדכני עם רמי מה קורה איתי (אם אתם בקשר) 7) חג שבועות שמח^_^ 8) משום מה אני לא יכול לשלוח תמונות לתפוז>< (בקשר לבקשתך לחפצימ חדים)

למעלה