עיוות חדש.

../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif

קשה, איריס

idodo cohen

New member
אני עוד לא נותן תשובה

אבל יירשם בפרוטוקול: אפשרות ראשונה שהוצעה- איריס.

SiM GirL

New member
זה דווקא דומה לקמילה בורדונובה..

לויודעת למה-זה מזכיר לי את קמילה בורדונובה..יש מצב

SiM GirL

New member
תביני..

א' כל גם לי קוראים הילה וגמני פעם קראתי לעצמי הילוש המאמוש (איזה צירוף מקרים!) ב' בתחת אמרתי זה מזכיר בגלל הפה (המוארך) ומשקפי השמש (שדבוקים זה שנים לקמילה) אז-אולי באמת אין מצב שזאת קמילה-אבל זה ברור שזה דומה לקמילה
או שזאת שרון או שזה יהונתן-נקודה.

סליחה סליחה סליחה!חחח

ממש סליחה...חחחח.... שם מהמהמהמהמהמהמהממםםםםםםם!!!הורס...!!!!אני כבר אוהפתותךךך מאוד מאוד מאוד! וכה זה דיי מזיכ רמצטערת על התקיפה! ווווו....אין על הכינוי הזה פשוט אין..!אין על השם הזה גם פשוט אין.. למרות שאני גם אובת תשם---ספיר,נעה,נגה,קרן וכו וכו אבל לא ניכנס לזה חחחחחחח

SiM GirL

New member
חח גמני אוהבת ת'כינוי...

ואין צורך להצטער...אני מבינה שלפעמים יוצא משהו קטן...לי גם יוצאים כאלו דברים כשאני רותחת אש על משהו שפשוט לא חושב כמוני-לפעמים זה מרגיז למרות שאפחד לא אשם וכלום לא קרה-זה מרגיז כשאנשים חולקים על דעתם של אנשים אחרים-נכון? יאללה ביי

נ91ר1ש

New member
שרון דנטר..........

חח.....נראה לי .....בגלל הגבות והפוני.......

idodo cohen

New member
מי שעוד לא צפה בעיוות עצמו שלא יקרא

התשובה היא: נטע הבר, אמא של תומר בסדרה (קוראים לה דנה שם?).

SiM GirL

New member
לא ממש דומה לה..

אבל לא משנה כל הכבוד למי שניסו להשתתף

idodo cohen

New member
נכון...

כי מרחתי לה פס על העיניים, והפכתי אותה לנייר עיתון, ועוד ועוד. בלי בעיה תמצאו את תמונת המקור, ותראו שזו היא. חוצמזה.. כל פעם שאתם מתלוננים שזה קשה מדי אני מקל על רמת הקושי, אבל אז זה נהיה קל מדי. אין רמה בינונית, זה או קשה או קל. אז אני משתדל לגוון. היום היה קשה.

חח... איזה קטע...

ראיתי את התמונה והייתי בטוחה שזאת אני... וזה אפילו היה נראה לי מובן מאליו ולא הבנתי למה אנשים מתלבטים... ואז קלטתי איזה מטומטמת יצאתי... חח

למעלה