עיזרו לי להציל את הווספה שברשותי בבקשה.

Avi 66

New member
עיזרו לי להציל את הווספה שברשותי בבקשה.

רכשתי במחיר אפסי ווספה VBB שנת 62 מקיבוץ באיזור הדרום. הווספה לא במצב נסיעה ועמדה מספר שנים , במזכירות הקיבוץ לא מצאו את הרשיונות של הווספה ונתנו לי ייפו כח חתום ע"י עורך דין שאני יוכל לגשת למשרד הרישוי ולהסדיר את עיניין הניירת והעברת הבעלות.שמח ומאושר ניגשתי למשרד הרישוי ברחובות ( הוספה כבר אצלי במרכז ) ואז הפקידה שם אומרת לי "אתה בטוח שעורך דין נתן לך את ייפוי הכח הזה"? השבתי לה כן ואז היא אמרה לי : " מספר הרישוי שרשום בייפוי הכח הוא בכלל לא של ווספה וגם לא רשום על שם הקיבוץ " , "יכל להיות שהם טעו במספר הרישוי " אמרתי לה ונסעתי לבית לראות מה המספר שמופיע על הווספה. מספר הרישוי שצבוע על הכנף הקידמית ומספר הרישוי החדש מאחור ( מחזיר אור צהוב ותקני) זהים למה שכתוב בייפוי הכח בנוסף לזה אני קולט שמאחורי מספר הרישוי החדש האחורי מסתתר מסתתרת הלוחית הישנה וגם עלייה מספר זהה. ניגשתי שוב לגברת הנחמדה ממשרד הרישוי ברחובות ואמרתי לה שאולי היא טעתה בהקלדת מספר הרישוי במחשב, בבדיקה נוספת שהיא עשתה היא אמרה לי שוב שזה לא מספר הרישוי של הווספה ובגלל אכזבתי הרבה היא אמרה לי שבגלל שהרכב שלו שייך מספר הרשוי הורד מהכביש , למרות שאסור לה היא תגיד לי מה הוא. הרכב הוא אופנוע מסוג BSA עם סירה שעד שנת 90 היה עם רשוי ובשנת 96 הורד מהכביש וגם שם הבעלים נאמר לי. ניגשתי לקיבוץ לברר את פשר הקומבינה והם בשלהם טוענים שבמשרד הרשוי טועים. הווספה ברת שיקום וחבל לי לוותר עלייה העזרה שאני צריך היא: האם יש למישהו מפה קשרים במשרד הרישוי \ משטרה והוא יכל בעזרת מספר המנוע ומספר השילדה של הווספה לאתר לי את הבעלים שלה? לאחי נגנב אופנוע ואחרי 3 שנים הודיעו לו שמצאו רק את השילדה זרוקה ביקנעם כך שבעזרת מספר השילדה אפשר למצוא בעלים של רכב. בבקשה לפנות אלי בפרטי או להשאיר לי טלפון ואני יחזור אליכם. תודה.Avi66

למעלה