עיכוב בווסת - הלפ

אושר1118

New member
היי.
לפני חודשים ספורים מלאו לי 40.
אני עם רזרבה שחלתית נמוכה כבר כמה שנים, אך המחזור סדיר. יש לי ילד מהרעות ומאז מלא טיפולי הפרייה שלא צלחו.
החודש הביוץ היה מוזר, הזקיק הגיע מאוד מאוחר-בערך ביום ה 20 לווסת ולאחר שההורמונים לא היו יציבים לקראת ביוץ (אם התרחש בכלל.. ההורמונים עלו לקראת ביוץ בחלוף 30 יום מווסת) הרופא אמר לי להפסיק מעקב.
בקיצור. לא קיבלתי מחזור עד היום. ב. הריון ביתית שלילית ואני גם לא מרגישה בהריון. ברור לי שמשהו תקוע שם בהורמונים והמחסור לא מגיע (כבר חלף חודש וחצי ואף יותר ממחזור אחרון שהיה ב 9.8)
בקיצור-למישהי מוכרת התופעה? העיכוב הככ גדול בווסת? בד"כ מחזור אצלי די סדיר בין 25-28
מה נהוג לעשות? לבקש מהרופא כדורים לזירוז המחזור? (מחר אעשה בטא רק כדי לשלול סופית)
אודה לכל התייחסות..

אושר1118

New member
היי.
לפני חודשים ספורים מלאו לי 40.
אני עם רזרבה שחלתית נמוכה כבר כמה שנים, אך המחזור סדיר. יש לי ילד מהזרעות ומאז מלא טיפולי הפרייה שלא צלחו.
החודש הביוץ היה מוזר, הזקיק הגיע מאוד מאוחר-בערך ביום ה 20 לווסת ולאחר שההורמונים לא היו יציבים לקראת ביוץ (אם התרחש בכלל.. ההורמונים עלו לקראת ביוץ בחלוף 30 יום מווסת) הרופא אמר לי להפסיק מעקב.
בקיצור. לא קיבלתי מחזור עד היום. ב. הריון ביתית שלילית ואני גם לא מרגישה בהריון. ברור לי שמשהו תקוע שם בהורמונים והמחסור לא מגיע (כבר חלף חודש וחצי ואף יותר ממחזור אחרון שהיה ב 9.8)
בקיצור-למישהי מוכרת התופעה? העיכוב הככ גדול בווסת? בד"כ מחזור אצלי די סדיר בין 25-28
מה נהוג לעשות? לבקש מהרופא כדורים לזירוז המחזור? (מחר אעשה בטא רק כדי לשלול סופית)
אודה לכל התייחסות..

הייתי מבקשת מהרופא בדיקת דם הורמונלית לראות שמשהו לא תקוע שם.
אולי את לא מקבלת בגלל שאת בלחץ?
תעשי את הבטא ואם התשובה שלילית חכי שבוע, תרגעי, מדיטציה, יוגה, לפעמים זה עוזר.
אם עוד שבוע לא תקבלי מציעה שתלכי לרופא לחשוב יחד על פתרון. בהצלחה.

אושר1118

New member
הייתי מבקשת מהרופא בדיקת דם הורמונלית לראות שמשהו לא תקוע שם.
אולי את לא מקבלת בגלל שאת בלחץ?
תעשי את הבטא ואם התשובה שלילית חכי שבוע, תרגעי, מדיטציה, יוגה, לפעמים זה עוזר.
אם עוד שבוע לא תקבלי מציעה שתלכי לרופא לחשוב יחד על פתרון. בהצלחה.
היי.
תודה על המענה! אכן בטא שלילית היום. והאסטרדיול והפרוגסטרון מלמדים שאני בדרך למחזור. הרופא אומר שהמחזור בדרך.. ורקב.
אז נמתין לו ונקווה שהחודש יהיה איחור מהסיבות הטובות ביותר!
חג שמח.

למעלה