עיצובים שלייי

cate71

New member
עיצובים שלייי

היום אני יעלה רק שני עיצוב ... אבל מחררררררררררררררר אתם תקבלווו הרבההה

Beautiful Scar

New member
תראי, זה יפה.. בצורה כלשהי מודרנית.../images/Emo199.gif

אבל אני אישית, לא רואה אישה שתלך עם זה ביום-יום או באירוע כלשהו.. אני אשמח להבין את הבגד מצורת הפרספקטיבה שלך. לאיזה יעד זה מיועד?

cate71

New member
זאת קולצקיה שעשיתי בבית הספרר

הבגדים הם לא אמורים להיות לבישים זה כל הקטע בעיצוב אנו לא מעצבים בגדים שניתן ללכת בהן!!!!

Beautiful Scar

New member
מה לעזאזל?!!?!../images/Emo199.gif

את עושה צחוק? מעצבים בגדים שכן ניתן ללכת איתם, אחרת מה הטעם בבגדים?! צריך בגדים שיהיו לבישים, וניתנים לתזוזה בהם. מה שאמרת זה הדבר הכי מפגר -ולא נכון- ששמעתי עד כה בנוגע לבגדים.

notSoon

New member
דווקא כן נכון

היא בטח התכוונה לזה שבעיצוב צריך לתת ליצירתיות לצאת, לדימיון....... גם אם הבגד לא יוצא לביש. כשאתה מעצב לעצמך/ לתצוגה/ מה שלא יהייה , אפשר לעצב דברים לא הכי לבישים... אבל מן הסתם אם תעצב לחברת אופנה או לחנות אז מן הסתם תעצב בגדים שילכו איתם אחרת לא תמכור.

cate71

New member
קודם כל זה לא דבר מפגר

ואמ את לא מבינה אותי אז תגידי אחרת יהיה לנו מאוד קשה להסתדר אנחנו מעצבים בגדים מוזרים..כמו בתצוגות אופנה!!! במקביל אנחנו לומדים תפירה ותופרים בגד נורמלי מתקופת התנ''ך!!!! טוב מה אני מביא לך דין וחשבון בשבילך זה מפגר....סבבבהה זרמי

notSoon

New member
חמוד מאוד

העיצובים מעניינים מאוד, יש להם קו מסויים וזה טוב.... לי זה הזכיר צוענייה מהמאה ה 19 בעיצוב מודרני או משהו, אבל זה רק אני חח :)

למעלה