עיצוב החדר

עיצוב החדר

היי אנשים מה נשמע? אני חדשה פה אני מעוניינת לעצב מחדש את החדר, רציתי לשמוע הצעות ום אפשר לראות תמונות של החדר שלכם תודה רבה :)

nimix

New member
קשה לי לומר

אבל למה שנשים תמונה של החדר שלנו לפני שתשימי את שלך?

Vesper Lynd

New member
אתם יכולים להמליץ לי על תחליף לחלב סויה?

נו באמת, מה יהיה עם התגובות הלא קשורות האלה פה? אתם רוצים שקת'רין תחנוק אתכם עם קמטי הזעם שלה?

python 4

New member
האמת שגם אני חיפשתי עצות בנושא..

אני כותב עכשיו את ההודעה הראשונה שלי מביתי החדש, אליו עברתי לגור אתמול עם החברה שלי. עכשיו אנחנו עמוק בקטע של ה- "עיצוב". אני ממליץ לך על פורום "ניהול בית", שאני עוקב אחריו גם (באופן סמוי, כי זה פורום כזה שמיועד בעיקר לעקרות בית
לא כמו פורום שעוסק באופרות סבון, mind you
)

brum

New member
הלו הלו מה זה הזלזול בעקרות בית ????!!!!

זה שאתה לא עקרת בית לא אומר שאין פה עקרות בית (גם לא נואשות), דווקא מאז שאני עקרת בית יש לי אפשרות לא להחמיץ פרקים. לידיעתך עקרות בית הן הצופות העיקריות של אופרות סבון !!! לא צריך להיות שום זלזול באלו שמחליטות שהעבודה הכי חשובה בחייהן זה להיות עם המשפחה כמה שרק אפשר (יש גם סיפורים יותר מורכבים מרק לא לעבוד מחוץ לבית אבל לא אכנס לזה עכשיו) מבטיחה לך שכשתתבגר תבין יותר. אך שורה תחתונה - אל תזלזל בשום עיסוק שאתה לא מכיר באופן אישי.

SupeRonit

New member
ידוע ולכן משתמע מדבריו ומהאייקון '../images/Emo3.gif' נימה

של ציניות!!!!!!
התאפקתי לא לרשום !!!!!!!11
)

python 4

New member
אבל לא זלזלתי בעקרות הבית

רק ציינתי שבפורום (המעולה) "ניהול בית", שאני קורא מתמיד שלו, משתתפות בעיקר עקרות בית. וכמובן שידוע שאופרות סבון יועדו קודם כל לעקרות בית.. אבל הנה אנחנו פה!

למעלה