עיצוב לוגו לקבוצה

arsene1

New member
עיצוב לוגו לקבוצה

שלום לכולם מאוד הייתי רוצה ליצור לוגו, לא מסובך או מפואר מדי, שמורכב מכמה אלמנטים די פשוטים, הגזורים מתוך הסמלים/צורות המצורפים. בעיקרון מדובר בקבוצת מכבי (עם הסמל הקלאסי בכחול כהה), עם תוספות של כדור כדורגל (אם אפשר לדחוף איפשהו ברקע או כתוספת) ואלמנטים בולטים (למשל הכוכב והשמש) מתוך 2 סמלי הישוב המאוחד כוכב יאיר צור יגאל, כמובן עם הכיתוב "מכבי כוכב יאיר צור יגאל" (גם כן בכחול כהה) למטה. אם תוכלו לעזור לי אשמח מאוד... תודה מראש

אוכל לעזור לך לקראת הערב../images/Emo29.gif

ואם עד אז יש לך סמלים באיכות טובה יותר - זה עדיף

arsene1

New member
הלוואי והיו לי

ככה זה עם ישובים קטנים ונידחים... אבל, אפשר גם להשתמש באלמנטים העיקריים מבלי שיהיו בהכרח ישירות מתוך סמלי הישוב. כלומר - כוכב דומה ממקור אחר וכנ"ל לגבי שמש. אין לי מושג מאיפה, אבל אני מניח שמקצועני הפורום הזה יודעים להשיג כמעט כל דבר בלי בעיות. כך לפחות התרשמתי ממה שראיתי פה. מבחינתי, אפילו שייצא בסוף לוגו שלא נראה בדיוק כמו שילוב של ארבעת הסמלים האלה, כשמן הסתם הסמל של מכבי הוא המרכזי וחשיבות גדולה מאוד יש גם לצבע השולט (כחול כהה) ולשם המועדון בחלק התחתון של הלוגו. שוב תודה ענקית מראש לכל מי שינסה לעזור...

נירה63

New member
צור יגאל לא נורא רחוק מהמרכז

אחותי משם, מקום יפה ונעים.

arsene1

New member
קוקילידה איפה את?!...

בבקשה... ואגב: גם אפור כצבע רקע כלשהו לכחול בא בחשבון

arsene1

New member
דוגמה

מישהו עשה לי טובה ועיצב לי ככה, אבל אני מחפש משהו קצת שונה ואת הכיתוב בכל מקרה למטה

הבעיה היא באיכות התמונות שפירסמת

לדעתי מה שהיית צרחך לבקש זה שיבנו לך משהו דומה למה שביקשת בלי קשר לתמונות שהעלת

לוגו../images/Emo27.gif

הוא יצא טיפה עמוס עם כל הפרטים.. אם תרצה לשנות משהו - בכיף
שבת שלום

arsene1

New member
באמת תודה על ההשקעה!

חשבתי על משהו יותר בסגנון של הדוגמה המצורפת מבחינת הצורה הכללית, כלומר הכל במין עיגול גדול אחד שבאמת מתאים לשמש כסמל על חולצה למשל... אולי בצבע אפור אולי אפשר לקחת את הכדור ו"לדחוף" אותו לתוך הפינה הימנית התחתונה של סמל מכבי, כך שיראו רק שליש ממנו בערך. ואז את אותו הדבר לעשות עם השמש (בקטן יותר) בפינה השמאלית העליונה, את הכוכב מהסמל של כוכב יאיר להקטין מאוד ולדחוף בפינה הימנית העליונה, ואז את הכיתוב "מכבי כוכב יאיר צור יגאל" לשים בקטן הרבה יותר, על השוליים של העיגול לאורך הצד השמאלי של המשולש הפונה עם השפיץ למטה בסמל של מכבי... וואו, זה באמת נשמע מסובך כשכותבים את זה ככה... אם תוכלי לנסות משהו כזה, אשמח מאוד! (וגם אם לא, שוב תודה רבה על המאמץ)

מקווה שלזה התכוונת..

יש המון פרטים בשביל לוגו אחד מקווה שלמרות הכל הצלחתי להבין אותך

למעלה