עיקום באיבר

היי חברים וחברות
חבר שלי ביקש לברr יש לו עוקם בפין האם יש למישהו מידע אל מי עליו לפנות לקופה או לבית חולים או לסקסולג או לאחר
אשמח לקבל כל מידע.
אפשר לפנות גם במייל

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש כמה אמירות בנדון:
א. ביצוע לא נכון של המילה עלול לגרום לעיקום האיבר. כן זה נושא בדוק אבל תוכל גם להירגע: ישנם גם ערלים שסובלים מעיקום בפין. יש שנולדים ככה.
ב. סביר שאורולוג או פלסטיקאי שעוסקים בניתוחים קוסמטיים, יידעו כיצד "לתקן" את התקלה.
ג. גם אם לא יטופל, תהיינה נשים שתוכלנה להעיד, שדווקא העיקום הזה "עושה להן טוב". אז.... רק אם הדימוי העצמי מאד מפריע, יש מקום לחשוב על טיפול.
ד. רק אתמול היה דיון בשידור חי (בתכנית של פאולה וליאון בערוץ 12), על הצורך בטיפולים נשיים שנועדו לעצב מחדש את פתח הואגינה. דיברה שם רופאה גניקולוגית שעוסקת בטיפולים הללו, והייתה שם גם סקסולוגית שהמליצה לכל אישה שסובלת מדימוי עצמי ירוד (בעקבות "תקלה" עיצובית במבנה האיבר שלה, או בעקבות הפרעה
פיזית שה"תקלה" הזו גורמת לה)... שתלך, תתייעץ ותטפל. העיקר שתעבור את רגע הבושה ותדבר על זה.
אז נכון. הנושאים הללו אינם נושאים לשיחה שבשיגרה, אבל יש מודעות שהולכת וגוברת גם בקרב בנות המין היפה וגם בקרב הגברים, שרוצים לשפר מראה.
אז אם מטפלים בקמטים בפנים, אם צובעים שיער, אם יוצרים ניתוח שבונה "קוביות" בחזה... ואם אישה רוצה להגדיל חזה? למה שלא לטפל גם בפות או בפין? זה בהחלט אפשרי וטוב עבור מי שזה חשוב לו.

תודה על ההתיחסות אל מי אני צריך לפנות כדי לטפל בזה לקופה או לפרטי?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה על ההתיחסות אל מי אני צריך לפנות כדי לטפל בזה לקופה או לפרטי?
בד"כ, כשמדובר בנושא קוסמטי, פונים לרופא פרטי. במקרה שבנדון, לאורולוג מנוסה או לפלסטיקאי. כדאי וחשוב לקרוא מראש ביקורות טובות על הרופא המועמד.
קופ"ח תתערב ותסייע, רק במידה שמדובר בבעיה מציקה או מכאיבה. סביר להניח שזה לא מה שקורה כאן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שדי ברור לי, זה שיש הרבה יותר גברים משאתה חושב שיש, שסובלים מעקימות כזו או אחרת באיבר שלהם. אבל הם לא מרבים לדבר על זה ומי שמודע לעניין
הן בד"כ הנשים שלהם או הנשים שאיתן הם מבלים. אבל אולי... אם תסתכל היטב על האיברים של גברים בבית המרחץ או במלתחות בים או בבריכות השחייה, תגלה שהמראה הזה אינו "כזה נדיר". טוב.. נו.. כשהוא מכווץ זה פחות נראה לעין...

gnhfvi

New member
גם לי זה ככה וזה קצת מקשה על היחסים אשמח לשמוע עוד תגובות

OsherMulti

New member
לא אמליץ לפנות לקופת החולים או אמצעים ניתוחיים.
ניתן לפתור את זה באמצעים טבעיים לא פולשניים נא לפנות אלי בטלפון 0584566789
או באתר שלי multiorgasmic.co.il

למעלה