עירייית כ"ס זורקת כסף

ron82

New member
עירייית כ"ס זורקת כסף

כל לילה עיריית כפר סבא טורחת להשקות את כל כבישי העיר השקיה שגורמת לבזבוז כספי אדיר שלא לדבר על בזבוז מים שחסרים לנו מאוד במדינה וסיכון נהגים ע"י הרטבת הכביש (לפחות 2 תאונות השבוע), כל זה קורה כאשר העירייה מוציאה משלחות של בכירים לחו"ל, מחזיקה רכב מפואר לראש העיר שנוסע בכלל ברכבו הפרטי של נהגו הצמוד שמקבל גם תקציב לאחזקת האוטו כלומר על הרכב שאנחנו משלמים מכספי הציבור נוסעים בני משפחתו של הנבחר וזאת כאשר ראש העירייה בוכה על הגרעונות ולא מאשר תקציבים חשובים כמו תקציבי שיכפול לבתי-הספר ושיפור התשתיות בעיר

נכון הם צריכים להשקיע יותר כסף

בדברים אחרים.......תרבות וחינוך!! השנה הם מקצצים את תקציב החינוך שנה הבאה 90% שלא יהיה מב"ר וזה מאוד חשוב לחלק מהנוער בכפ"ס....... כיתת מבר יש מלא מועמדים לא הרבה מתקבלים כי זה כיתות קטנות אם לא יהיה מבר שנה הבאה זה יהיה ממש קשה וגם המון ילדים ינשרו כי הם לא יסתדרו בכיתה רגילה בעעעעעעע אני אחד מהם.....

לענין המב"ר......

בכל שאר הדברים, גם אני יודע, משקים אצלנו את הגינות לייד הבית והכל יוצא..... בענין המב"ר - קשה לי להאמין...

אל תדברו סתם בלי להבין על מה אתם מד

עיריית כפר סבר לא נוציאה אפילו שקל אחד על ארגון שבוע הנוער העירוני את כל הכסף גייסה מועצת הנעור מחסיות במקום סתם להתלונן על עיריית כפר סבא הגיע הזמן לתת גם ברכות למועצת נוער!

ron82

New member
אני מבין את התרעומת שלך

וקודם כל כל הכבוד לכל מי שאסף כסף ותרם ולמועצת הנוער שארגנה הכל. אך אתה רק מחזק את דברי בכך שאתה אומר שעיריית כפ"ס לא משקיעה כספים במקומות הנכונים אלא רק מבזבזת ללא הרף על מקורבים ותקלות. גם אני משתייך לארגון מתנדבים בכפ"ס ואני רק רוצה להגיד לך שאנחנו מתוקצבים ע"י משרד הפנים דרך עיריית כפ"ס והעירייה לוקחת לעצמה את הכספים שאמורים להגיע ישירות אלינו
שחיתות
מי אמר שחיתות

שחיתות היא לא דבר חדש......

אני ממליץ לך לראות ביום שבת בערוץ 8 את התוכנית "בולדוג" ותבין מזו שחיתות אמתית.

נכון עיריית כבר סבא מבזבזת...

אבל היא לא שונה משום עירייה אחרת לצערי הרב כל הארץ הזו מלאה שחיתות כל העיריות בארץ מלאות שחיתות והעיר שלנו לא שונה מזה אם זה ממש מפריע לכם יש בחירות עוד מעט תעלו את הנושא לדיון............

ziv85

New member
הרשה לי גם כן להגיד מילה בנושא.

למעשה בימים אלה אפשר ממש להשוות את אופן התנהלות עיריית כפ"ס לסוג של מאפיה. ראש העיר מטפל בנושאים אישיים דרך תפקידו וכספיו של משלם המיסים, הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה אבל עיריה שמגיעה לגירעון כזה ומקצצת משרדים חשובים על חשבון טובות הנאה של העיריה זה בעייתי. במקום שהעיר תתנהל בצורה חכמה עם מחשבות לטווח הארוך ולא מטרות יומיות שמשתנות כל חצי שעה וגורמים לבזבוז תקציבים גדול. העיריה מסוגלת לסלול כביש מסוים ולאחר מכן לפתוח אותו ולהכניס בו צנרת ואח"כ לפתוח עוד הפעם ולשים תשתית טלפונים וכו' וכו'. בכל אופן אני מקווה שבבחירות הבאות תושבי כפ"ס יפקחו מעט ויראו שראש העיר שלהם הוא עבריין פלילי שמנצל את תפקידו ומעמדו ואין שום ביקורת על כך...!!!!

לא צריך להגזים

יצחק ולד הוא לא עבריין עיריית כפר סבא היא לא מאפייה נכון שעיריית כפר סא יכולה לההל בצורה אחרת וטובה יותר אבל עדיין אין צורך להגזים בשביל זה יש דמוקרטיה כך שאם מישהו לא עושה לפי דעתך את תפקידו בצורה הטובה ביותר אפשר להחליפו עוד מעט יש באמת בחירות נראה מה כל העיר חושבת עליו בינתיים ziv85 קח אוויר תירגע ואם ממש ממש חשוב לך שולד יילך הביתה תתנדב באחד המטות של המעומדים האחרים.......

למעלה