עיר החטאים

עיר החטאים

ראיתי את ההתחלה של עיר החטאים ועל המקרה הראשון רואים את אלייז'יה ווד והוא יפה ומקסים ושקט... (מי שראה יבין) רק חבל בסוף... חובה לראות!!!!

מיה ווד

New member
../images/Emo4.gif

חברה שלי צרבה לי וראיתי רק חצי מהסרט כי למען האמת הוא קצת היה משעמם... לא יודעת אני לא אוהבת ממש סרטי פעולה (עם רובים ודברים כאלה) אני מעדיפה סרטי מלחמה... ועד היום לא ראיתי תסוף של הסרט... אבל בקשר לאלייז'ה --> הסיבה העיקרית שבגללה ראיתי תסרט... הוא היה ממש חמוד... למרות שהוא היה קצת creepy...

../images/Emo46.gif../images/Emo13.gif../images/Emo127.gif

אני באתי לסרט גם בישביל אלייז'יה אבל גם בישביל אלקסיס בלדל וג'סיקה אלבה.. אני כן אוהבת סרטים כאלה במיוחד סרטים שיש להם דם.. ועצה שלי אם את רואה סרט כזה ויש שם חיות (בעיקר סוסים) אז תחשבי על הסוסים ואיזה מסכנים הם ותעברי את הסרט בשלו אני מבטיחה ככה למעשה התחלתי לאהוב סרטים כאלה.. אם אין שם על תראי.. גם אני התאכזבתי מזה שראו רק קצת מאלייז'יה אבל ממה שראיתי נהנתי מאוד והבעיטות חבל"ז.. ומה שלא אהבתי בסרט הזה זה איך הוא מת בסוף זה היה מצמרר מאוד איזה מוות מגעיל ודוחה..! חובה לראות.. אני חייבת לראות את הסוף..!

מיה ווד

New member
חחח....

אני לא בטוחה אם הבנתי נכון אבל בסרטי פעולה אין סוסים.... או שהתכוונת לסרטי מלחמה ? וגם ממש אהבתי שאלייז'ה היה כ"כ טוב בלהיות רע... חח בגלל שאף אחד לא הצליח לתפוס אותו... עד שבסוף הצליחו... unfortunatly וכשהוא מת זה היה בהחלט מפחיד בייחוד בגלל החיוך החולני שלו.. חח זה היה אבל גם קצת מצחיק מרוב שזה היה מוזר...

../images/Emo10.gif../images/Emo8.gif

אופסי.. אבל הדבר שהכי נורא זה שבסוף הכלב שלא אכל אותו.. גם אני אהבתי את אלייז'יה רע.. זה מתאים לו.. בסרט "אפר יום ד'" הוא משחק פושע והוא כזה חתיך.. והוא אומר מילים מאוד "יפות" כזה חמוד.. לא ראיתי את הסוף..
אבל לא נורא.. אהבתי גם את מה שראיתי..!

מתוקה777

New member
cin city

גם אני הלכתי רק בגלל אלייז'ה בסופו של דבר ראיתי אותו דווקא פחות ממה שציפיתי אבל היה שווה את זה אני ממש נהנתי החברות שלי לא ממש כי הן באו איתי רק בגלל ששכנעתי אותן חוץ מזה הסרט היה נחמד

מיה ווד

New member
אההה ואני דווקא ציפתי

לראות אותו פחות ממה שראו אותו כי אמרו פה שרק אותו ממש איזה פעמיים... הופתעתי לגלות שלא...

למעלה