עיר העלובה

moty333

New member
עיר העלובה

מה יש בה בעיר הדוחה הזאת? הגעתי במקרה ואפילו קפה נורמלי אין איפה לשתות. מרכז מסחרי עם ריח של שתן. קניון עלוב ומלוכלך. עירייה שנראית כמו כלבייה. ממש דיכאון . חיפשנו להשקיע במתחם אטרקציות לילדים אבל היינו חייבים לברוח לעפולה.

בואו נראה מה יהיה קודם בקניון החדש

ואז נדבר אני לא יודע ממש מה יהיה שם אבל נראה לי שהולך להיות פיצוץ!!!!! ובאמת עכשיו כשאת אומרת באמת אין פה מקום לשלת להירגע לשתות קפה איך אין לנו את זה????

dafgol

New member
מכיר את הסיפור דירה להשכיר

של לאה גולדברג ? הדירה לא נאה? המטבח מלוכלך? המסדרון צר? השכנים לא משהו? וכו'.... אף אחד לא מכריח אותך....חפש במקום אחר.... עם צורת התבטאות כזו...אולי באמת כדאי שתברחו ותשקיעו במקום אחר........

moty333

New member
עיר מוזנחת

לפחות שם השכנים היום נחמדים. הפטריוטיות שלך לא ברורה. את צריכה להודות שהמקום מוזנח ..ולא ראוי למגורים להורים צעירים עם ילדים.

dafgol

New member
פטריוטית ? אני?

אין לי את "הזכות" להיות כזו, גם לא מרגישה כזו וכולה גרה פה 4 שנים. אבל.....אני אמא לילד בת שנתיים+ ועוד אחד בדרך , להגיד לך שכרגע רע לי ? אשקר...מה שאנחנו צריכים כרגע...יש לנו, אם זה גן , מגרשי משחקים וכו', איפה שאנחנו גרים ממש לא מוזנח נהפוכו......אני כן מודעת ויודעת שיש מקומות אחרים בעיר שכן מוזנחים וזקוקים לטיפול בהול נמרץ ומיידי, מפה ועד להתבטא כמוך...הדרך עוד ארוכה , ועל זה בעצם הערתי, לא על הדברים שאתה אומר , אלא על צורת הדיבור וההתבטאות.... ותאמין לי שיש לי הרבה מאוד ביקורת , ידעתי ויודעת להשמיע אותה בפני מי שצריך בצורה מכובדת ואסרטיבית מבלי להשתמש במילים לא יפות\בוטות...זה הכל... שבוע טוב

S r 35

New member
תגובה ל"עיר עלובה"

קראתי את ההודעה שלך ושל only me 14 ואני מבינה את התסכול ואת הכאב שלכם. גם אני חוויתי את הרגשות הללו בתור תושבת העיר לשעבר ועדיין חווה אותם, במובן מסוים, היום. את דעותי על העיר לא הסתרתי ואתם יכולים לקרוא אותן גם בפורום הזה. אבל לשפוך קיטור כאן זה לא מספיק. לא מספיק להגיד שלחתי מכתב לעירייה וזה לא עזר כי מכתב ועוד מכתב ועוד מכתב ... יעשו בסופו של דבר את העבודה. מכירים את המשפט באנגלית together we stand, divided we fall ? זה ממש ככה, אני חושבת שהביקורת צריכה להגיע מלמטה ופורום כזה הוא מקום נהדר להתחיל להתארגן בכיוון.

avnerbel

New member
למה עיר עלובה?

אז ככה אני ממש לא מבין מה בעיר עלוב אני הגעתי ממקום אחר ואני יכול להשוות לכל מקום בארץ ובעולם המצב סביר לא רע נכון אני כמעט ולא משתמש בשירותים של העיריה הדבר היחידי זה קופת חולים מדיי פעם לילדים חוגים הבנות שלי הלכו לריקודים סלוניים וחוג הכנה לכיתה א בזמנו אז ככה את החוגים האלו לימדו מורים רוסים שהם מחנכים להישגים פשוט היה תענוג לראות ילד שמגיע לכיתה א יודע חשבון קרוא וכתוב אנגלית וכמובן אומנות אני לא יודע מאיפה הגעת אבל אני בטוח שלא מהרצליה פיתוח ואם ברחת לעפולה שירווח לך ואם רציתה להשקיע ואין כאן כלום נו יופי תשקיע יהיה אני חושב שאתה סתם מקשקש מקום שאין בו משהו למשקיע זה מכרה זהב תמיד יהיו קופצים על מקומות כאלו לגבי עריה כמו כלביה תגיד לי אתה נורמאלי? מה עדיף שהעיריה תהיה מפוארת ושיבכו על זה שאין במה לשלם משכורות או שזה יהיה מקום לאוכלי חינם או שהעריה תהיה על חשבון השירותים עבור התושבים בקיצור אין לי כח וחשק לבזבז את הזמן שלי על שטויות בשורה אחת אתה איש לא רציני

למעלה