עכשיו אני בעבודה

nutmeg

New member
עכשיו אני בעבודה

ובמחשב כאן יש לי כמה דברים הקשורים לAD(H)D במבוגרים. רובם לצערי באנגלית, אבל אפשר שמישהו בפורום שירצה לקחת על עצמו לתרגם, יתרגם. נתחיל מקישור - בדיקה (יותר נכון סריקה) מקוונת לבדוק אם בכלל אתה נופל בקטגוריה של ADD. אפשר כמובן גם להציץ בחלקים נוספים של האתר המוקדש כולו לADD במבוגרים. להת´

kniaper

New member
בשמחה. ../images/Emo13.gif

אני אשמח לקבל חומר באנגלית ולתרגם או לסכם אותו כך שכולם יוכלו להפיק ממנו תועלת.

ואני עכשיו בבית ולא מצליח להכנס ל..

קישור שצירפת אבל באו"נ בוודאי יהיה לי יותר מזל (בעייה פרטית שיש לי במחשב הביתי). יש לי מי שיתרגם, טוב, הוא אומנם לא מהפורום וגם לא כל כך יכול לקחת חלק בפורום כי מדובר במחשב, למעשה מחשב שהוא קוסם, סורקים לו טקסט באנגלית והוא...מתרגם את הכל לעיברית, ניתן לשמור בדיסקט ואפשר גם להדפיס למי שמעדיף. פטנט טכני, פאר תעשיית ההיי-טק שמסייע רבות לסטודנטים לקויי למידה (בקרוב הקישור לתוכנות הרלבנטיות להורדה מרשת האינטרנט, אני בינתיים משתמש בזו הנמצאת ביחידה המסייעת לסטודנטים לקויי למידה בקמפוס בו אני לומד). תודה על הברכות וכמובן על היוזמה - גידי

nutmeg

New member
50 טיפים (באנגלית)

להלן קובץ שעזר לי מאוד בזמנו. 50 טיפים להתמודדות עם ADD במבוגרים

nutmeg

New member
שיואו! איזו זריזות!

יעזור גם לי שהעניין יהיה מתורגם - אם כי יש לי השגות לגבי תרגומים אוטומטיים. בכל אופן אעבור על התרגום ואם צריך לשפץ, אשפץ.

../images/Emo45.gif שיפוצים זה טוב, יש לך טעות לגב

לגבי הזמן, זה יקח קצת... האמת היא שיש לי קצת חומר בעיברית, אני מקווה להכניס אותו עוד לפני...
בכל מקרה אני אשלח לך לשיפוץ. גידי

zivadina

New member
תרגום של השאלון לאיתור ADD

תרגמתי פעם את השאלון עבור פורום ההורים לילדי ADHD, אז הנה הוא:

m a16

New member
שאלה בקשר לשאלון,

אז אני ממלא אותו, ואז מה? איך אני בודקת את התוצאה? מה הלאה? את זה לא אמרתם! תודה!

kniaper

New member
ברוך הבא ל../images/Emo82.gif

השאלון שמילית הוא תרגום של השאלון המקורי שמציג האתר הזה. אתה ממלא את השאלון באתר ומקבל את התשובות מהאתר. אתה יכול להשוות את התשובות לתרגום שסיפקה לנו zvidina ברוחב לב (ועל כך אנו מודים לה).
מקווה לראותך פה בעתיד

m a16

New member
אני מאוד רוצה

להקפיץ את ההודעה אז הנה אני עושה את זה!

m a16

New member
אז מה זה אומר ה 122

שקיבלתי מספירת הנקודות מהתשובות בשאלון המתורגם לעברית?

למעלה