עכשיו לגייר את הערבים

• פותח הנושא אד
  • פורסם בתאריך

אד

New member
עכשיו לגייר את הערבים../images/Emo91.gif

כיוון שאנחנו העם הניבחר,עם סגולה,אור לגויים ועם כובש. במצב הזה מותר לנו הכל.אנחנו שליטי העולם. יש שתי אפשרויות מהפכניות לטובת העם היהודי. 1= להחליף הערבים בבלונדינים כחולי עיניים. 2=לגייר את הערבים. משוכנע ששרון יבקש יותר מכל את ההצעה הראשונה. יהיה לו קל יותר.מה זה הערבים הנחותים האלה? "ובא לציון גואל" שלום חופש שיויון וזכויות לכל,גם לערבים,גם לפלשתין

אז ככה

תסלח לי יא מטומטם מעוות עגום נפש אחד יהודים הם לא העם הנבחר, הם רק חושבים שהם כאלו אני ערבי נוצרי ואני גאה במה שאני ולדעתי כל היהודים של היום פיספסו את ההזדמנות להתנצר כשהגיע ישוע המשיח ובלונדינים ערבים לא חסר , אני בלונדיני חתיך לאללההההה ואתם היהודים (ואני לא שונא יהודים בכלל,אני מכבד כל אחד ואחד ולא משנה אמונתו מהי) עדיין מחקים למשיח ,אבל המשיח הגיע והוא ישוע המשיח , הגיע לפני אלפיים שנה , והוא יגיע עוד פעם ביום הדין ולא המשיח שאתם מחכים לו והבעיה שלכם היא שאתם חושבים שאתם העם האידיאלי ,העם בעל הנפש בטהורה , אז תרשה לי להגיד לך , אין דבר כזה , ואם אלוהים באמת קיים אז הוא זה שטרח שיהיו שלוש דתות עם שלושה נביאים ויותר , לא אתה ולא אני, אני בחיים שלי לא הסתכלתי על דתו של אדם כי בסופו של דבר כולנו אם כבר מאמינים ביהדות או נצרות או איסלם אז מאמינים באלוהים , והבעיה באיזור שלנו בכלל לא קשורה לדת, קשורה לשני עמים ,כל עם עם דעותיו שלו ,אז אני מבקש ממך תפסיק לזיין ת´שכל ותתבגר קצת ואפילו אם מה שאמרת היה בצחוק זה בכלל לא מצחיק שיהיה לך יום טוב

לפני שאתה מחליט: כמה מושגים...

לכל עם יש זכות לחשוב שהוא העם הנבחר. השאלה היא לאיזה עם יש קבלות באמת. כלומר: מיהו העם שיחסית לגודלו הוא בעל ההישגים הגדולים ביותר ותרם את התרומה הגדולה ביותר לאנושות. אז הנה כמה מושגים שיעזרו לך להחליט מי העם הנבחר: מונותאיזם ספר הספרים תורת היחסות פסיכואנליזה פרסי נובל נאסדאק אם הרמזים לא מספיקים, תפנה אלי, אני אסביר לך יותר בפירוט.

אד

New member
דוקטור VB,אחי!אי הבנה גדולה../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

אחי,אים דבריך מכוונים אלי,יש אי הבנה רצינית. הדברים שלי מכווונים נגד הגיזענות הישראלית באשר היא. נגד הסטיגמות,נגד האפליה,נגד השינאה,נגד הכיבוש. אני איתך.חבל שלא בדקת את הכרטיס האישי שלי. אני נילחם בדיוק את אותה מילחמה שלך. כולנו בני אדם שווים.חייה ותן לחיות.זכויות לכולם וחופש לכולם. שוב מיתנצל על אי ההבנה. בבירכת יום טוב חיים יפים ושלוים שלום חופש שיויון וזכויות לכל

ועוד משהו

היהודים לא שליטים של אף אחד מי ששולט בעולם זו הנצרות,אמריקה הגדולה וכל מה שישראל רוצה לעשות מבקשת אישור מ- נ-ו-צ-ר-י-ם כי הם עם מתפשר אוהב ומבין עניין ואתם (למרות שאני שונא הכללות אבל זה המצב היום) עושים רק מה שאומרים לכם, אז איך זה ? מעליב ? מצטער אבל זה המצב כי כל מה שישראל חפצה בו מבקשת אישור מארה"ב כי ישראל בכל זאת רוצה לשמור על בשרה , טוב על בשרי גם אולי אבל מקווה שהבהרתי את עמדתי שיהיה לך אחלה יום

תודה רבה, אבל יש לך ויכוח עם...

חבריך ברשות הפלשתינאית, שהתעמולה האנטישמית שלהם אינה מפסיקה לרמוז שהיהודים שולטים בעולם ומשפיעים על כל הנעשה, בנוסח הפרוטוקולים של זקני ציון. אולי תספר להם מה שכתבת פה כדי שיפסיקו עם זה?

תקשיב ידידי

אין לי חברים ברשות וגם לא מעוניין שיהיו לי , אני פה והם שם ובינינו אני לא ממש רצוי שם ואני בעצמי לא רוצה להיות תחת שלטון מוסלמי (אני נוצרי) ומעדיף להיות תחת שלטון ישראלי (יהודי) ואין לי מה להסביר להם , כל מה שאני רוצה זה לחיות בשקט בארץ שנולדתי בה(קראת לה ארץ ישראל? סבבה למה לא , בכיף,מדינת היהודים ? סבבה למה לא , ארה"ב היא מדינה נוצרית כמו הרבה מדינות באירופה והן מלאות ביהודים , אני לא חושב שהם שנואים אם בכלל כמו שאנחנו שנואים כאן) ואני לא מדבר על הממשלה , בישראל יש דימוקרטיה , ישראל היא מדינה יהודית דימוקרטית , לך תבין למה התכוון המשורר , יעני זה לא מדבר לערבים...זאת הבעיה היחידה שלי עם הממשלה אבל ממה שאני באמת כועס זה מהתגובה ברחוב , זה פשוט לא הוגן ולא צודק , אנשים לא יכולים סתם לקלל ערבים ולהגיד "מוות לערבים" בהפגנה כלשהי אם במהומות אוקטובר אחרי שנהרגו כמה ערבים אזרחי המדינה הייתה הפגנה מסודרת ובמהכלה היו קריאות "מוות ליהודים" אתה חושב שהמשטרה הייתה מתעלמת מזה כמו שהיא מתעלמת מההפגנות של היהודים ? תעשה לי טובה , תקן אותי אם אני טועה, עזוב... המצב בארץ בלתי אפשר , הרבה ריח של גזענות , יותר מצד היהודים ולא הערבים וכמו בסוף כל הודעה שכתבתי שיהיה לך לילה טוב והלוואי והשלום יגיע

.המוסד

New member
לערבי החתיך הבולנדיני ולבגיניסט

דבר ראשון לדוקטור- אד הוא שמאלני קיצוני והוא סתם אמר זאת בשביל לעקוץ את הימין, כנראה שתקפת את האדם הלא נכון, וארה"ב איננה מדינה נוצרית ולא מדינת לאום לבגיניסט- ההצקות שלך אינם במקום וגם ה"קבלות" שלך על נבחרותו של העם אינם במקומם, גם הצירוף בין הערבי החתיך והבלונדיני לאללההה(ששירת בצה"ל?) שהוא גם אולי דוקטור(?) לחארות מהרשות הפלשתינית

היא כן

ארה"ב הברית היא מדינה נוצרית לפי רוב ולפי שלטון אבל אצלה עדיפות ראשונה היא הלאום מה שאני לא מכיר כאן...

תגובה

לגבי ההקבלות- לא היתה לי כוונה לעשות מהם אחד. מתנצל. לגבי הצקות- איני יודע על מה אתה מדבר. בירכתי אותו על הצטרפותו. זו הצקה? קבלות עם נבחרותנו- מה רע? אלה דברים שמעוגנים בעובדות ולא אמונות שאין להן בסיס. חולק עלי? תביא עובדות משלך. שירת בצה"ל- לא יודע אם שרת ולא אמרתי שצריך לשרת. רק כתבתי שבמובנים מסוימים יש לבני עמו יותר זכויות משלי. דוקטור- מה הקשר? גם עזמי בשארה דוקטור.

חחחחח

אני בכלל לא דוקטור , יש שפת תכנות שנקראת Visual Basic והכינוי הזה בחרתי לפורום אחר ,,,

למעלה