עלה ירוק,מה דעתכם?

עלה ירוק,מה דעתכם?

אז ככה,אני לומד בבית הספר ויצו' הדסים בקדימה,וביום שני השבוע (ה20.2), התקימה בבית הספר שלנו בימת דיון,שהשנה הייתה בעצם בחירות מדומות,ואני ועד חבר שלי יצגנו את מפלגת מר"צ. הבחירות הלכו מצוין,ולמרות שהיינו בטוחים שבבית הספר הימני שלנו,וכנגד כול שאר המפלגות שהיו 8-9 אנשים,נקבל בקושי 3 קולות,ולהפתעתנו,הגענו למקום שני,עם תוצאה של 22% מהקולות,לפניו זכתה קדימה ב25%,ובמקום השלישי,וכאן מתעוררת הדילמה,הגיעה מפלגת עלה ירוק,עם 20% מהקולות אני פותח את זה לדיון כאן,ואני רוצה לשמוע מה דעתכם על התוצאה של עלה ירוק,ומה אתם חושבים על המפלגה בכלל,והאם יש לה בכלל זוכות קיום? ולחלק מהאנשים שהיו מכורים לסמים,האם יש בכלל מקום להפוך את השימוש בקאנביס לחוקי? כתבו עלינו גם Y-Net,לינק לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3219347,00.html

tanay111

New member
אני אפילו לא רוצה לקרוא את זה

תראה זה ממש מעצבן אותי בתור מכורה לסמים שהיום עוברת שיקום איך שאומרים ביחידה לנפגעי סמים . החשיש זה סם לכול דבר אני רואה חלק מהמטופלים במרכז והם שם רק בגלל אותו הצמח שמפלגת עלה ירוק מכנה קנאביס שכול כך אהוב אליהם והם מלמדים את הילדים שזה אפילו בריא זה הרס למלא אנשים את החיים . את האמת כבר אין לי כוח לדבר על זה כי אף אחד לא מקשיב לזה אין טעם עד שהילדים האלה לא ילמדו על עצמם שום דבר לא יעזור . לדעתי לא קיים בכלל המונח סמים קלים סם זה סם כול דבר שמשנה מצב רוח אפילו אלכוהול בשבילי זה סם אני התחלתי מכוסית של וודקה וגמרתי בהזרקות . דרך אגב תרגיש טוב

A Perfect תיכס בבקשה../images/Emo45.gif

בע"ה קנאביס .. גם אם יהיה חוקי , לנו המכורים אסור לגעת בכל סוג של סם . אפילו באלכוהול אנחנו בפגישות האנ איי שלנו מציינים כי אלכוהול הוא סם . אני אישית אלכוהליסטית מכורה נקיה לבנתים בחסד עליון. לפי דעתי ומבלי לפגוע את ההודעה הזאת אתה אמור לכתוב בפורום אחר ולא בפורום התמכרויות. כי כל דבר שמשנה לנו מצב רוח ותודעה :אלכוהול,סמים קשים,חשיש ,גראס,וכדורים אסור לנו בתכלית האיסור לגעת!! עלה ירוק זה לא בשבילנו!!!! בזה הסתיים השרשור לדעתי!

tanay111

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifצודקת נכון כנסו

למאמר שמצורף כול האמת על גראס

InDaHouse

New member
מה שגורם לאנשים להתמכרות

זה ההיינו הך שעושים בין ג'וינט למזרק. ברגע שמישהו לוקח שכטה ורואה שהוא נשאר בחיים הוא מפסיק להאמין שהוא ימות אם יסניף או יקח כדורים או יזריק. למכורים לשעבר אסור משום מה להשתמש בכל סוג של משנה מצב תודעה. אבל מניסיון גראס לא משנה מצב תודעה מדובר באפקט מרגיע וקליל - אולי הדבר שונה בגראס שהסוחרים ריססו בכוונה. לפני שמריחואנה תהיה חוקית ותעשיר את כלכלת המדינה שלנו במילארד שקל לשנה צריך להוציא אותה מרשימת הסמים המסוכנים משום שכחומר אין סכנה מיידית למשתמש אלא בשימוש מוגזם ויומיומי. ולגבי הטענות של "סם שער" ו"פתח להתדרדרות" אז לדעתי הן שיקריות משום שעל פי הנתונים האלה היה אפשר לסגור את כל האוניברסיטאות בארץ ולהפוך אותם למרכזי גמילה. 40 אחוז מהסטודנטים מעשנים מריחואנה! איפה הם אחר כך? עורכי דין ורופאים או נרקומנים ברחוב?! אל תאמינו לשקרים שמוכרים לכם - לא העבריינים ולא הרשויות. העם כבר קבע ורבע ממנו מעשן גראס ומרגיש סבבה. כל השאר ששותים אלכוהול עסוקים בלדקור אחד את השני. אני מציע לקיים מפגש של הפורום שלכם כולל נציגי הרשויות עם אנשי עלה ירוק לדעתי אפשר ללמוד וללמד המון.

למעלה