עלות עיסוי שוודי

סאשט

New member
עלות עיסוי שוודי

סיימתי קורס עיסוי שוודי,גרה באזור השרון קליניקה בבית. כמה עליי לגבות לעיסוי? חשבתי על 180 ש"ח ואמרו לי שזה יקר.

0 אור 0

New member
ראי שרשור בדיוק למטה באותו נושא

תוספת למה שנאמר בשרשור ההוא: שם מדובר במעסים בכירים ומנוסים. בדרך כלל מעסים מתחילים שיודעים רק עיסוי שבדי נותנים עיסויים במחיר סמלי עד שהם רוכשים נסיון

yoelnd

New member
בנוסף לכך...

היי יש לקחת עלות: השכרה, עלות כביסה בבית מול עבודת חוץ(?), חומרים מתכלים, (שמנים, נרות, סדינים, ) ב י ט ו ח (!!!), אחריות מקצועית והנכס מיסים שונים (החברים מהמדינה: מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי (מומלץ !!!), ארנונה בבית, חשמל , מים, משכנתה) השתלמות וחברות באירגונים שונים, כנסים וימי עיון ציוד קבוע - מיטה, עזרים שונים (אבנים חמות, קונכיות, מחשב ועוד....) פירסום החזר הון - איזון היווני. אחרי חישוב גס של כל ההוצאה הנ"ל - כהשקעה ראשונה ומתמשכת ואז נחלק בכמות המטופלים הצפוייה (?) / שנרצה ואז נוסיף את הסכום שנרצה לכיס "נטו" ואז נחשוב על המחיר המשתלם והנכון הן למטפל והן לצרכן / לקוח. איזור השרון במקרה קצת גובים מחיר גבוה בהתאם לכל ההוצאות הנ"ל וההצע לביקוש. זהו בקצרה

izackv

New member
השאלה היא מי אמר לך שזה יקר...

בכלל בחיים, אנחנו צריכים לזהות את הקולות שאומרים לנו דברים ולהבין מה הם באמת אומרים. למשל - מטופל פוטנציאלי שאומר "יקר" עשוי להתכוון בעצם ל "אני רוצה לשלם פחות" חברים שאומרים "יקר" עשויים להתכוון להגיד "את בכלל לא שווה כלום" או "אנחנו לא מאמינים בך" או "יופי ששיחקת, אבל את באמת חושבת להתפרנס מזה?" וכן, לפעמים מדובר גם בחוות דעת אמיתית של מישהו שמבין בתחום ומנסה לעזור לך לא ליפול בגלל דרישות כספיות גבוהות מדי. צריך לדעת לסנן את הקולות. וצריך להקשיב לקולות שלך עצמך. את רוצה לגבות כסף? תנסי לחשוב כמקצוענית. שהקליניקה תראה כמו קליניקה, שהשרות יהיה מקצועי, שתרגישי בטוחה שמי שמגיע אכן מקבל תמורה מוצלחת לכסף שלו. ומתוך זה תתחילי לבנות לעצמך קליניקה. החלק המסובך זה להשיג קליינטים. את יכולה לקבוע מחיר גבוה יחסית למתחילה בתחום, אבל לבנות עליו מסלולים של מבצעים (מבצעי היכרות, תשלושי מתנה בהנחה, סדרת טיפולים ועוד) אבל בלי קשר למחיר - סיום הקורס הוא בסך הכל התחלת הלימוד. תנסי להשתפר כמה שיותר לפני או במקביל לבניית קליניקה פרטית. איך להשתפר? החלפת טיפולים עם חברים מהלימודים, תקופת עבודה בספא כזה או אחר ועוד. אולי ברגע שתרגישי מיומנת מספיק, תרגישי נוח יותר לדרוש כסף עבור הטיפולים

סאשט

New member
עלות עיסוי שבדי למעסה מתחיל

קודם כל תודה על התשובה. יש לי קליניקה כבר שנה לקוסמטיקה ותחום העיסויים מאד עניין אותי כך שהחלטתי ללמוד אותו. ביצעתי מס' עיסויים על לקוחות שלי(ללא תשלום) בשבועיים האחרונים והיו מרוצים(לא הורגש שאני מעסה מתחילה). אני עדיין בדילמה לגביי המחיר וחשבתי על 180 ש"ח,אני מקווה שזה מחיר הוגן לטיפול של בין 75 דק' ל-90 דק'.

למעלה