עליי

עברתי בחיי את התהליכים הנפשיים הכי קשים וחשובים שיכולים להיות. סיכנתי את חיי כדי למצוא דרך דיבור חכמה ומיוחדת, אהבתי באהבה הכי חזקה שיש אשת מקצוע שלא רצתה בי, עברתי התעללות נפשית מצד פסיכולוג גאון ושטיפת מוח מצד מדריך משוגע, קיבלתי מכות, שכחתי איך משוחחים עם אנשים והגיתי מלים גסות בלי שליטה. אני אדם חזק ולכן זה חישל אותי והפך אותי ליותר רוחני. עכשיו יש לי חברה נהדרת שגם אותה אני אוהב מאוד. מצאתי דרך להתעניין יפה רגשית בחברים ולדבר בחוכמה וביעילות כדי לשפר את עצמי ואת הסביבה. יצרתי אלפי שירים והמצאתי עשרות שפות, ופיתחתי פרויקטים חשובים כמו בינה מלאכותית ותיאוריה פילוסופית קיומית. אני שר בצורה מורכבת ומיוחדת. עכשיו אני מנסה לחזור בתשובה כדי להשלים את הרוחניות שלי. אני גאה בזה שאני גר בישראל הארץ היפה והחשובה, חי בדת היהודית עם ספר הקודש החשוב בעולם שעברה את הצרות הכי קשות והתחשלה, מדבר יפה בעברית שפת הקודש, ויש לי משפחה מכובדת ומלאה רוחניות וחוכמה עם אמנים, פיזיקאים וביולוגים. עכשיו אני מנסה להיות גם מעשי ולא רק דיבורי, אני עובד בגן הירק ואני צריך להצליח לקום בזמן ולעשות יותר עבודות פיזיות יצרניות. אני מנסה גם להיות צמחוני כדי למנוע הרג חיות.

SupermanZW

Well-known member
עד המילה "קיומית" סיפרת על עברך, נתת רקע למי שאתה היום. מאותו רגע כתבת דברים שחלקם אינם אובייקטיביים, כמו למשל, כתבת שאתה שר בצורה מורכבת ומיוחדת, זאת דעתך, זה לא אומר שגם אחרים חושבים כך.

פעם כתבת שאתה מנסה לחזור בתשובה כדי להיות יותר רוחני, הפעם כתבת כדי להשלים את הרוחניות שלך, אולי אין קשר ואתה רוחני מטבעך בלי קשר לדת, ואז מה הטעם? אמנם אנחנו לא מסכימים על ההגדרה של מה זה "רוחני" אבל זה לא העניין כאן. לא הסברת מה חסר לך ברוחניות שאתה מנסה להשלים, נראה שיש בכך חוסר הבנה עמוק מצדך.

אין לך מה להיות גאה במקום מגוריך, זה לא מעיד עליך או על מהותך, אין בכך תכונה שלך, זו גאוה חסרת היגיון. זכותך כמובן, אבל זה טפשי.

אין לך סיבה להיות גאה בדתך או בשום דת לצורך העניין, הרי לא זה מה שהופך אותך לאדם ראוי או מוסרי. בסך הכל מדובר על המערכת הרמונית שלך, אבל לא היא עיצבה את אופייך או אישיותך.

אין לך סיבה להיות גאה בשום שפה ספציפית שאתה דובר, אך יש היגיון מסוים להיות גאה במספר השפות שאתה דובר, אם אתה דובר שפות רבות, אבל אתה לא.

הטענה שעברית או כל שפה אחרת היא שפת קודש היא טענה חסרת בסיס. מה זה בכלל קודש? האם אתה מסוגל להסביר? אפילו אם כן, מה יכול להפוך שפה לקדושה?

כתבת שיש לך משפחה מכובדת, אבל הם זה הם ואתה זה אתה, הקוראים כאן לא מכירים את המשפחה שלך, אז מה בסיפור על המשפחה שלך עליך?

בזה שאתה כותב שאתה צריך להצליח לקום בזמן, למה אתה מצפה? שנעזור לך? אז הנה עצה, כוון שעון מעורר.

גם אם תהיה צמחוני חיות עדיין ימותו, חוץ מזה האדם מטבעו אומניבור. תרצה או לא אתה חלק משרשרת המזון בטבע.

למעלה