עלילות בוג'ו והגייז מסן פרנסיסקו

עלילות בוג'ו והגייז מסן פרנסיסקו

למי שכבר שמע או לא, בוג'ו בנטון נפגש ביום שני של השבוע החולף בסן פרנסיסקו (במסגרת סיבוב הופעות שהוא עורך כרגע בכל ארה"ב) עם נציגים של הקהילה הגאה שם, חברים בארגון העונה לשם LGBT. הוא הקשיב למה שהיה להם להגיד לו (ואתם יכולים לתאר לעצמכם שהיה), אך לא הבטיח להם דבר לגבי עתיד המוזיקה שלו או לגבי כל דבר אחר. את החדשים מכם נעדכן, שלפני 17 שנה בוג'ו הוציא שיר שלטוב ולרע הפך לאחד המוכרים שלו, Boom Bye Bye. מובן שהדבר עורר באופן מיידי גל של תגובות שונות בג'מייקה, מדינה שבה למי שלא יודע יחסים הומוסקסואליים הם מחוץ לחוק. אתמול בלילה האזנתי להקלטה של התוכנית של מוטברוקה באיירי אף אם. הוא דיבר בהרחבה על הנושא, ואפילו ראיין טלפונית בקצרה את בוג'ו, שהיה 20 דק' לפני הופעה. באופן כללי מוטה דיבר בתוכנית שלו על כך שאם בוג'ו מופיע במקום כמו סן פרנסיסקו, קשה לו להאמין שלא יהיו גייז בקהל, כי זה סן פרנסיסקו, בירת הגייז של העולם. לכן אי אפשר לשפוט את בוג'ו על כך שהוא רוצה לקדם את המוזיקה והקריירה שלו ולא רוצה לחילופין עוד סיבובי הופעות מוחרמים ובלאגן. "אני כבר בנאדם מבוגר, יש לי נכדים. אתם רוצים להגיד לי, שדברים שעשיתי כנער ימשיכו לרדוף אותי 20 שנה?" הוא שאל וצחק. מוטה גם אמר את הדברים האלו לבוג'ו וחיזק אותו. בוג'ו אמר שהוא אוהב את כל העולם, אבל הוא לא יגיד שהוא אוהב את הגייז כי הוא לא אוהב קבוצה מסוימת. הוא גאה בתרבות שלו ובהיסטוריה של העם שלו. הוא סיפר שראש העיר של סן פרנסיסקו הזמין אותו להיפגש עם הקבוצה הזו, כדי לתת להם הזדמנות להכיר אותו באופן אישי ולראות מקרוב מי הוא. כאן תוכלו לשמוע את תגובותיהם של וייבז קרטל וקווין אייפריקה, שבסה"כ גם אומרים דברים חיוביים. היו גם תגובות פחות חיוביות, ובעקבותיהן בוג'ו ביקש להבהיר: "I never bow to gays". עכשיו, אני ממש לא רוצה להכניס לפורום הזה שוב דיונים בנושא הכללי הזה של הומופוביה ברגאיי וכל זה. אבל כל מי שיש לו מה להגיד בנושא ההודעה, מוזמן להגיב עליה. למה לא. שבוע טוב שיהיה!

Carcass

New member
אגב קראתי איפשהוא

שהתנפלו עליו שמה וריססו אותו בגז מדמיע חחחח

למעלה