על איזה חברת אינטרנט אתם ממליצים ?

rotemmff

Member
אני משלמת 120 ש"ח לתשתית של בזק + ספקית כלשהי במהירות שאמורה להיות 100 מגה אבל בד"כ בסביבות 70.
ממה שאני רואה בחברות אחרות זה משמעותית פחות. גם בבזק יש מבצע על 200 מגה ב-90 ש"ח (עם אקספון) אבל ללקוחות חדשים בלבד. זה ממש לא הוגן כלפי הלקוחות הקיימים.

דגלמנגל

Well-known member
לפני כל עסקה עם ספק אינטרנט, חשוב לוודא שיש תשתית מתאימה למהירות המוצעת. בזק בינלאומי הציעה לי, בעבר, כמה פעמים, לשדרג למהירות 100, אבל בתשתית של בזק, בישוב שלי, אין יותר מ-40.

em28

Well-known member
63 ש"ח ל-100MB (מקבל 40MB ביום טוב) בנדל של בזק+אקספון שמתחדש מדי שנה תוך איום עזיבה.
אם הסיבים של פרטנר רלוונטים אצלך יש להם חבילות של 80-90-100 ש"ח ל-300-600-1000MB.

צביקה101

New member
לי יש טריפל של הוט. במסגרת הטריפל אני מקבל את התשתית של 200 MB. הספק שלי אקספון ואני משלם לו 20 ש"ח לחודש עבור 200 מ"ב.
בעבר הייתי עם הוט-נט (שייכים להוט כמובן אבל חברה נפרדת) שילמתי יותר וכמעט תמיד לא קיבלתי את ה - 200 מ"ב. עם אקספון מתי שאני מודד מהירות גלישה יש לי 200 מ"ב.

ladybug4NLP

Active member
לי יש טריפל של הוט. במסגרת הטריפל אני מקבל את התשתית של 200 MB. הספק שלי אקספון ואני משלם לו 20 ש"ח לחודש עבור 200 מ"ב.
בעבר הייתי עם הוט-נט (שייכים להוט כמובן אבל חברה נפרדת) שילמתי יותר וכמעט תמיד לא קיבלתי את ה - 200 מ"ב. עם אקספון מתי שאני מודד מהירות גלישה יש לי 200 מ"ב.
מה כולל הטריפל שלך (השכרת מודם/VOD וכו') וכמה אתה משלם?

צביקה101

New member
הטריפל עולה לי 270 ש"ח לחודש. כל הערוצים (לצערי) למעט הספורט+הטורקיות+ עוד כמה חבילות מטופשות, תשתית אינטרנט למהירות של 200 מ"ב. מודם+ ראוטר HotBox4 וקו טלפון

ladybug4NLP

Active member
הטריפל עולה לי 270 ש"ח לחודש. כל הערוצים (לצערי) למעט הספורט+הטורקיות+ עוד כמה חבילות מטופשות, תשתית אינטרנט למהירות של 200 מ"ב. מודם+ ראוטר HotBox4 וקו טלפון
אנחנו משלמים 182 ש"ח לטריפ כולל 2 ממירים +VOD

em28

Well-known member
הוט הציעו לי טריפל של כל הערוצים (5 ממירים, ללא VOD בתשלום,כולל חבילת הספורט של ערוץ 5) + תשתית 500MB + ספק - ב-159 ש"ח לחצי שנה (ללא ראוטר).
בחצי השנה השניה המחיר קופץ לשמיים, קרוב ל-300 ש"ח - ויתרתי !

נערך לאחרונה ב:

ויוי 25

Well-known member
גם לנו יש חיבור ל"הוט" (במחיר 200 ש"ח כבלים + אינטרנט מהיר.)
יש להם כמה מסלולי בחירה ולפיהם המחיר נקבע ,לכן לא לכול הלקוחות המחיר זהה.

למעלה