על הבארבי....

s h i d a n

New member
על הבארבי....

קודם כל אני חייב להצטער לגבי הויכוח שהיה, אמנם זה נגמר יפה וכמו שצריך אבל אמרתי דברים שהם לא נכונים אז מצטער על העניין...בואו ננסה להמנע מההתפרצויות האלה כל פעם בכמה זמן יש באחד מהפורומים של הרגאיי הויכוחים האלה שלא לעניין... ועכשיו לגבי הערב: אז ההופעות היו מצוייניות, איאם וקנגרו באמת נתנו בראש כמו שהם יודעים, תענוג פשוט!!! נעשה עוד דברים ביחד... ואנחנו למרות שלא היה הרבה קהל, הקהל שהיה ושיתף פעולה ורקד שווה יותר מאיצדטיון שלם שלא זורם עם וייב...נהנתי מאוד!!! 007 - אחלה ספיישלים!!!ביג אפ, אתם סאונד מיוחד, תמשיכו!!!

yaarasta

New member
היה נייס לגמריי

אמנם פספסתי את שתי ההופעות הראשונות (וחבל) אבל תמיד תענוג לשמוע את להקת איאם, האירוח של ריאליטי היה נחמד ובעל פוטנציאל גבוהה, ומעבר לכל צה שהתנהל על הבמה, אני מאמין שמגיע לשוקי=מאן ביג אפ עצבני על ההערכות עם הדק והפטיפון!! ting called: "שוקי פנתר, שוקי מאלתר!"
כן ירבו!! נ.ב. - התאורה הייתה מעולה (כרגיל לבארבי כ"ס) חשוב לציין, כי זה משהו שיכול פשוט לעשות את ההופעה! -יער

Nechi Nech

New member
היה נייס לאללה ואחלה של וייבז...

הבארבי היה קצת עייף ולא מלא, אבל המעט שהיה רקד ושמח במשך כל ההופעות! כל ההופעות היו חזקות לגמרי... במיוחד איאם שסגרו את הערב כמו שצריך! כבוד לכל מי שנתן יד בערב הזה! ריאליטי - מקומך על הבמה חביבי! big respect! רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום AKA אוריג'יניל אבי יו יו יוט'.

אני טיפה התאכזבתי ../images/Emo4.gif

ולא חלילה בגלל ההופעות!!!!!! הן היו מעולות!!! פיספסתי ת'הופעה של טראבין!! אוף!! מזה התבאסתי מזה!!! יאנו לא תיארתי לעצמי שב- 22:30 הם יעלו, טוב, חפיף.. פעם הבאה
היה סבבה בהופעות של קנגרו ואיאם, וכמובן עם הספיישלים המיוחדים של 007 קרו. ריאלטי, שרף את הבמה!! אנ'לא יודעת מי שם לב, אבל איך שריאלטי לקח ת'מיקרופון כולם ניענעו .. ועכשיו לדברים שלא הבנתי!! איך בשלוש הופעות כאלה ותיקלוט של 007 היה כל כך ריק?!??! למה זה נגמר ב- 01:30 ולא שעתיים וחצי- שלוש יותר מאוחר??? ולמה הדליקו ת'אורות כש- 007 עלו?!!??! מזה חתונה? לדעתי זה היה זילזול ודיס לפנים! ושלא נדבר על התנאים של הבארבי כלפי האמנים שלנו!! לסיכום: אתם שמים לב שבמקומות מסוימים (שיש בהם בבילון) בגדול המסיבה לא נחשבת כל כך או שזו רק אני?!?! לא יודעת, אולי אני אישית מעדיפה אותן קצת אחרת, (ואל תגידו 'את לא חייבת לבוא' כי זה מגעיל! גם אני חלק מהקהל!!) שיהיה לכם יום מעולה מלא אהבה וחיוכים
-כשף!

Nechi Nech

New member
כשף, מסכים עם כל מילה.

אבל בסך הכל אין למי לבוא בטענות כי הצד שלנו (שוקי והלהקות) לא קשור לכל הקטעים המסריחים שהבארבי עשה אתמול בערב. פשוט זלזול בנו ובאומנים שבאו להופיע.

אה ברור יא סאטלה!!

לא באתי אליכם בטענות, סתם ציינתי דברים לא לעניין שהבארבי עשו.. וניסיתי להבין ת'דרך שזה עבד, ולא הצלחתי- אז חשבתי אולי תבהירו לי למה קרו הדברים האלה, יאנו אולי יש להם סיבה כלשהי שככה זה פעל ואנ'לא יודעת עליה.. דבר אחרון שיש לי להגיד - יום טוב ומלא בסאטלות!!!!!!! חהחה =) -כשף!

למעלה