על הורדות לא חוקיות ושאר ירקות.

על הורדות לא חוקיות ושאר ירקות.

כולם אומרים עושים את זה בכל הפורומים.. כולם עושים את זה .. למה אתה רע? לא יתבעו אותי ועם כן זה בעיה שלי... את העובדה שלא ניתן לפרסם חומר לא חוקי לא אני קבעתי אלא מערכת תפוז וזאת עובדה. בקרוב יהיה מעל הפורום שלנו כתובית על הנושא הזה שיזהיר מראש על זה . החלטה זו לא בידיי(שלא ניתן לפרסם חומר לא חוקי) כל הודעה כזאת תמחק ועם ימשכו הודעות אלו לצערי אאלץ להשתמש באמצעים נוספים. לכן אני מבקש ממכם לא לפרסם חומר לא חוקי כמו בהורדות לא חוקיות מספרים סיריאלים קודי פריצה תוכנות פריצה הודעה על איפה ניתן להוריד קראקים הודעות על עם למיהשו יש את התכונה שיכנס לאי סי קיו שלי .... הלוואי וזה היה אפרי אבל זה לא. יום טוב חן :(

twigy

New member
ממממ.....אבל מה הקשר להודעה שלי ?

אני ביקשתי פלייבאקים של שירים, לא למטרה מסחרית, אלא לשימוש פרטי. ואגב לא יכולים לתבוע את תפוז גם אם הוא ישמש במה לדברים לא חוקיים מכיון שהפעולה הלא חוקית עצמה כלל לא מתבצעת דרכו. אם אני מוריד שיר מהאינטרנט כי מישהו בפורום אמר לי שבכתובת מסוימת אפשר להוריד, ואני הולך ומוריד, האחריות היא עלי, בתור זה שהוריד, ועל השרת עליו מאוחסן הקובץ, לא על תפוז שאפשרו לי לקבל הודעת טקסט על עצם קיום הכתובת ההיא.

למעלה