על מנת הסר כל ספק

על מנת הסר כל ספק

וכמובן לכל ה"מפרגנים" למיניהם אני לא פסיכולוגית ולא התיימרתי להיות כזאת ואני מצטערת אם הובן אחרת. בסך הכל אמרתי שהלוגי שלי פסיכי יותר מהרגיל ואני הולכת לפסיכולוג. אם הייתי פסיכולוגית אולי הייתי יכולה להבין לבד את כל הג'יפה שנחתה עלי בשנה האחרונה ואיתה קשה לי ביותר לחיות. אז באמת תודה שוב על ה"פירגון".

magy

New member
זה בגלל

ששם הפורום הוא : מצבים מֶשַתְנִים

ענבר.

New member
שיט. ברח לי לפני הזמן

היה לי ברור מהקריאה שאת לא מתיימרת להיות פסיכולוגית.

גם לי היה ברור עד ש

ראיתי שלא הובנתי נכון וגם הואשמתי בלקיחת כספי מטופלים והעברם למטפלים אחרים וכל מיני כאלה. ואני בכלל רק מטופלת לא משהו מיוחד בכלל.

magy

New member
אילו היה לי מחק

הייתי מוחקת את כל מה שכתבתי. רק שתרגישי טוב. קבלי את תגובתי כמערכון...... ולא כתגובה.... יש לי נטיה לפתֶח נושא או לכתוב שיר רק בגלל מילה אחת שמצאה חן בעיניי. ובענין טיפול...... כולנו מטופלים או רוצים להיות...... כוסית
לחיי המטפלים והמטופלים......
וחיוך

ענבר.

New member
אין טיפקס.

מצרך יקר עבורי, אני שומרת אותו להסנפה
הנאה קטנה... בוקר טוב.

הזוייה

New member
יאללה יקירתי,

אני הואשמתי שגזלתי בתולין מגברים, שגנבתי מסטיק בזוקה בגיל 6 מהמכולת בגלל שרציתי לטוס לירח. שאכלתי בשר עם חלב עזבי שטויות. בוקר דבש לנו

ואנשי באיזה שהוא מקום

כנראה אשמתי בזה שהיה לי טוב והייתי ממש מאושרת. עד שמישהו החליט שדי, מספיק עם זה, בואי תסבלי קצת. קצת זה בסדר זה טוב לנשמה ולהתחבטויות הנפש אבל ככה? לא חשבתי שיש כל כך הרבה עצב.אבל אני אופטימית מסתכלת קדימה בזעם רב ומצפה. יהיה טוב. שנהיה רק בריאים וחזקים. שיהיה בוקר טוב לכולכם.

magy

New member
הזוייה

אני אגיד לך משפט שעולה לי בריאות אני לא מוציאה אותו מהפה כל יום ובקושי פעם בעשר שנים..... אבל את אדם מאד מיוחד , לפחות זו התמונה מתוך הכתיבה הא? הנה ......על הבוקר...... לחלק מחמאות? אני חושבת שאני צריכה לגשת לרופא לבדוק מה השתבש אצלי......

למעלה