על שלושה דברים העולם עומד:

סיגל222

New member
בוקר טוב ../images/Emo222.gif ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

סוף סוף חיברו אותי לעולם החיצון! הייתי אתמול בסרט מקסים, רומנטי ומצחיק - "פשוט מאוהבת" - ממליצה בחום! שיהיה יום טוב לכולם !

mishmish04

New member
על שלושה דברים העולם עומד:

על הגבר על האשה ועל היקיצה הטיבעית. ותחשבו על זה. קמנו הבוקר, להפתעתנו, בשעה חמש וחצי, אחרי שישנו דוך כל הלילה - הילדים ישנו כבר בשבע וחצי והתעוררו עוד אחרינו. אחחחחחח. ככה צריך. היום ניראה אחרת. גלי בגן, יויו בבית עם ה X-מטפלת, האיש עובד ואני - בעבודה (מצאו את ההבדלים). סיגל - מה עם האינטרנט? יגיע מתישהו? יש יופי של שמש בחוץ. בואו נעשה שיעור בשמש?! 66 - אולי בלובי של המלון "שלך"?

frige

New member
בוקר טוב ../images/Emo104.gifויום משפחה שמח לכו-לם

היום הוא היום הגדול. אבא שלי הגדול מכולם בן 63. היום אנחנו חוגגים לו יום הולדת במסעדה כל המשפחה בערב (אח שלי יחגוג בהודו עם חברה שלו). היום גם יום המשפחה, אז יום משפחה שמח לכולם ואהבה לרב. והמון המון המון המון שמחה, אושר והכי חשוב בריאות.

dayan12

New member
למשפחה השנייה שלי

יום משפחה שמח לכולם אני מקווה שתהנו ביום זה ובכל יום עם משפחותיכם

../images/Emo49.gifאיזבלה, נשמח אם תשתפי בן/בת

איך היתה הלידה, באיזה שבוע.... וכמובן המון

איזבלה2

New member
נעלבתי ../images/Emo8.gif חשבתי שאני קצת מוכרת

פה,משתדלת להגיב כמה שאפשר. אז כמו ש"אמרתי"זה יום האם הראשון ואני ממש מתרגשת ולא ממש מעכלת שאני אמא ועוד ל-2 , מדהים... מעניין אם בעלי יזכור ויגיד משהו , למרות שלא נראה לי
התאומים המתוקים בני 4 חודשים בן ובת , נולדו בשבוע 34 שהו בפגיה 10 ימים עד שהגיעו לשני קילו והשתחררו.הלידה היתה בעקבות ירידת מים בבית,הגעתי לבי"ח והחלטתי על קיסרי כדי ללכת על בטוח למרות שיכלתי ללדת גם רגיל (הראשונה היתה ראש והשני רוחבי). חייבת להגיד שלא קל בכללל אבל שווה כל רגע ורק הולך ומשתפר,אני חולה מטורפת משוגעת עליהם ולא רוצה להשוויץ אבל נראה לי שגם הם עליי
))

מיכל @

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

ויום משפחה שמח לכולם!
תמי - אלו החיים הטובים!
עוד לא עניתי על השאלות שלך מאתמול.
אני צוללת לעבודה ואשתדל לענות אח"כ.

mishmish04

New member
איזה שאלות???

אם זה על עידכון הלוח - אז אני לא יודעת מה קורה עם מערכת המסרים ביניינו, כיוון שמיד אחרי שעידכנתי שלחתי לך מסר שהעיניין טופל וכשראיתי שלא קיבלת את המסר הזה - אישרתי לך שוב, ב"ריפלי" על המסר שלך שזה בסדר.

מיכל @

New member
זה בסדר,

אבל מרפרוף מהיר ראיתי שאתמול בבוקר היית מלאת שאלות כרימון (בשרשור הבוקר). את רואה מתי אני מגיעה למחשב? כשהילדים בבית.

rsharon

New member
איזה לילה../images/Emo122.gif

הכל התחיל לפני כמה ימים שענבר (שנתיים ושמונה חודשים) שוב הצטננה. הזהרנו אותה לא להתקרב לרועי וגיא (עוד לא בני חודש) ולשים יד על הפה כשמשתעלים. אבל בדרך כמובן שאני כן נדבקתי וכנראה שהדבקתי גם את הפצפונים. בלילה כל אחד בתורו בכה על מר גורלו. ענבר השתעלה רבות ונשנקה ודרשה את תשומת הלב שלה. רועי וגיא חרחרו ללא הפסק, בכו והתעצבנו. טיפות מי מלח ומכשיר אדים לא ממש עזרו להם. וגם אני פיתחתי פריחה קלה מתחת לשד כנראה בגלל הזעה. טוב שיש וולדה בבית, עוזר נפלאות גם לפריחה בשד...

טובית 27

New member
בוקר טוב

היום יש לנו בגן מסיבונת ליום האם. סוף סוף הילדודס קיבלו את החיסון. אצלנו כול בדיקה של רופא או חיסון זה סיוט, כי אין לי רישון ואז צריך לארגן שבעלי יסיים את העבודה מוקדם. אתמול בעלי קיבל תשובה מקצינת קישור שלו שלא מבטלים לו את המילואים. באמת נראה להם שבפסח הוא לא יהיה בבית ואני יהיה עם החברה לבד במשך 24 יום. יהיה טוב יום נפלא

גלית2006

New member
לפני הלידה - מורה וגננת

אחרי - מזכירה וטוב לי עם זה בינתיים כי אין לי זמן להתכונן ולהכין, וחפיף עם הילדים לא הולך אצלי ובעיניי לא פייר! חזרתי לעבודה אחרי 10 חודשים ארוכים ומתישים של שהייה בבית (בשמחה הייתי חוזרת לפני, אבל לא השתלם) וזאת עוד בזכות אמי, שבדיוק הייתה מובטלת והיא טיפלה בילדים. אחרי שנגמרה תקופת האבטלה ואמי חזרה לעבודה - אני נאלצתי לחזור הביתה, אבל כבר לא הסתדרו בלעדיי בעבודה וחזרתי לעבוד למס' שעות כל יום, אבל כל הקושי אז נפל על בעלי, שאחרי משמרת לילה נאלץ לבלות עם הקטנים עד שעה 12 עד שהייתי חוזרת מהעבודה. מתחילת השנה הם במשפחתון, וזה מאוד מקל!

למעלה