עם המטה הכללי הזה ,עם שר הבטחון הנוכחי גלנט, עם הרמטכ"ל הרצי הלוי

אתם לא תנצחו את האויב הזה.
ראשית בואו ונגדיר מהו ניצחון על האויב.
ניצחון על האויב הוא שכל תושבי עוטף עזה מהקיבוצים מהמושבים משדרות מנתיבות ומכל מקום בו הם אולצו לצאת מבתיהם והישובים שלהם כולל בצפון הארץ יחזרו לבתיהם כשהם מבינים שאין יותר טילים רקטות פצמר"ים וטרור ואין חמאס בדרום ואין חיזבאללה בצפון.
עם הממשלה הזאת ועם ראש הממשלה הזה אתם לא תנצחו את האויב לא עכשיו ולא בעוד 10 שנים והריבונות שלכם על דרום המדינה שלכם וצפון המדינה שלכם תחולל ותושבי צפון המדינה לא יחזרו לישובים שלהם גם לא בעוד שנה ובעוד שנתיים ולמעשה לעולם לא יחזרו להיות ערים וישובים שוקקים חיים והם יהיו ערי רפאים שהצבא נמצא בהן .
הממשלה הזאת מגלה רפיסות שלטונית והיא אינה מבינה כלל מה קרה ב7.10 ראש הממשלה הזה נמצא תחת הפיכה צבאית ומשפטית שמשתפת פעולה עם ממשל אמריקאי אנטישמי עוין .
למעשה הממשלה שלכם איבדה את השליטה שלה במדינת ישראל ומי שמנהלים את מדינת ישראל היא אמריקה באמצעות הסי איי אי המטכ"ל הצבאי ובית המשפט העליון הבג"ץ.

בון דוק

Well-known member
ניצחון על האויב הוא שכל תושבי עוטף עזה מהקיבוצים מהמושבים משדרות מנתיבות ומכל מקום בו הם אולצו לצאת מבתיהם והישובים שלהם כולל בצפון הארץ יחזרו לבתיהם כשהם מבינים שאין יותר טילים רקטות פצמר"ים וטרור ואין חמאס בדרום ואין חיזבאללה בצפון.
עם הממשלה הזאת ועם ראש הממשלה הזה אתם לא תנצחו את האויב לא עכשיו ולא בעוד 10 שנים והריבונות שלכם על דרום המדינה שלכם וצפון המדינה שלכם תחולל ותושבי צפון המדינה לא יחזרו לישובים שלהם גם לא בעוד שנה ובעוד שנתיים ולמעשה לעולם לא יחזרו להיות ערים וישובים שוקקים חיים והם יהיו ערי רפאים שהצבא נמצא בהן .
הממשלה הזאת מגלה רפיסות שלטונית והיא אינה מבינה כלל מה קרה ב7.10 ראש הממשלה הזה נמצא תחת הפיכה צבאית ומשפטית שמשתפת פעולה עם ממשל אמריקאי אנטישמי עוין .
למעשה הממשלה שלכם איבדה את השליטה שלה במדינת ישראל ומי שמנהלים את מדינת ישראל היא אמריקה באמצעות הסי איי אי המטכ"ל הצבאי ובית המשפט העליון הבג"ץ.
נניח כרגע לצפון
אין לי עיניים גדולות אני צנוע יותר, לי מספיק שתושבי שדרות יחזרו לבתים וישגשגו
צריך לשקם את המרחב הכלכלי שדרות-נתיבות אופקים שסובל עד היום מפשעי הדיקטטור האכזרי בן גוריון וממיעוט קרקעות לצמיחה.

נניח כרגע לצפון
אין לי עיניים גדולות אני צנוע יותר, לי מספיק שתושבי שדרות יחזרו לבתים וישגשגו
צריך לשקם את המרחב הכלכלי שדרות-נתיבות אופקים שסובל עד היום מפשעי הדיקטטור האכזרי בן גוריון וממיעוט קרקעות לצמיחה.
אתה לא יכול להניח לצפון. אם תיסע לצפון תבין מה קורה שם. צריך להחזיר את 130.000 העקורים בחזרה לבתים שלהם, לישובים שלהם למושבים ולערים. אף ערבי לא נטש את הצפון והחיזבאללה לא מכוון את האש שלו לערבים. חייבים להחזיר את 130.000 המפונים היהודים ולהביא עוד חצי מיליון עולים לגליל כדי שלא תאבדו את הריבונות שם.

בון דוק

Well-known member
אתה לא יכול להניח לצפון. אם תיסע לצפון תבין מה קורה שם. צריך להחזיר את 130.000 העקורים בחזרה לבתים שלהם, לישובים שלהם למושבים ולערים. אף ערבי לא נטש את הצפון והחיזבאללה לא מכוון את האש שלו לערבים. חייבים להחזיר את 130.000 המפונים היהודים ולהביא עוד חצי מיליון עולים לגליל כדי שלא תאבדו את הריבונות שם.
מה אכפת לך שאני אשקם את שדרות? לשפוך עליה דליים של תקציבים
תהיה מודל לשיקום קרית 8.

איך אתה מוכיח שהוא היה דיקטטור אכזרי?

סתם הצהרה ימנית פופוליסטית.

אף פעם ימנים לא אמרו את זה.

איך אתה מוכיח שהוא היה דיקטטור אכזרי?

סתם הצהרה ימנית פופוליסטית.

אף פעם ימנים לא אמרו את זה.
אני לא חושב שבן גוריון היה דיקטטור אכזרי.
נהפוך הוא בן גוריון ירד לשדה בוקר עם אישתו פולה כדי להיות דוגמא אישית לייהד את הנגב .

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן וזאת מהטעם הפשוט שהפיקוד הבכיר של זרועות הבטחון החליטו כבר בתחילת המלחמה שלא יפעלו להשגת מטרותיה במלואן, קרי לנצחון מלא במלחמה זו. כבר אז, כשחברי מטכ"ל התבטאו (אמנם באנונימיות) ברוח זו, היה על השלטון לסלקם לכל הרוחות. אולם זה לא נעשה כידוע, מן הסתם עקב חולשה פוליטית ושלטונית, והתוצאה היא קושי של ממש בהגעה להכרעה, התמשכות המלחמה הרבה מעבר לנצרך (גם עקב כניעה לתכתיבים מחו"ל), ואי-ודאות מתמשכת לגבי הצפוי לנו בעתיד הנראה לעין.

עם כל זאת, העם בישראל חזק. בוודאי יותר ממה שמצטייר בתשקורת הישראלית. רוחו חזקה ועל אף הקשיים הרבים שהוא חווה בתקופה זו, לפחות חלקים ממנו, והכאב העצום שכל יהודי וישראל חש מזה כעשרה חודשים על אֶחיו, בוודאי אלו שעודם בחיים בשבי הנבלות הרצחניות של ארגוני הטרור, כמו גם למרות התארכות התקופה בה חשבנו שנימצא השנה, עדיין רוחו של העם היושב בציון חזקה.

אז אמנם לא תמיד די ברוח חזקה כדי לנצח מערכה וכמובן שיש צורך גם במפקדים שיובילו לכך. הדבר האחרון חסר לנו בדורנו, אבל אי"ה כוחו של הראשון יעמוד לנו בכל זאת להגיע לנצחון המוחלט.

אכן וזאת מהטעם הפשוט שהפיקוד הבכיר של זרועות הבטחון החליטו כבר בתחילת המלחמה שלא יפעלו להשגת מטרותיה במלואן, קרי לנצחון מלא במלחמה זו. כבר אז, כשחברי מטכ"ל התבטאו (אמנם באנונימיות) ברוח זו, היה על השלטון לסלקם לכל הרוחות. אולם זה לא נעשה כידוע, מן הסתם עקב חולשה פוליטית ושלטונית, והתוצאה היא קושי של ממש בהגעה להכרעה, התמשכות המלחמה הרבה מעבר לנצרך (גם עקב כניעה לתכתיבים מחו"ל), ואי-ודאות מתמשכת לגבי הצפוי לנו בעתיד הנראה לעין.

עם כל זאת, העם בישראל חזק. בוודאי יותר ממה שמצטייר בתשקורת הישראלית. רוחו חזקה ועל אף הקשיים הרבים שהוא חווה בתקופה זו, לפחות חלקים ממנו, והכאב העצום שכל יהודי וישראל חש מזה כעשרה חודשים על אֶחיו, בוודאי אלו שעודם בחיים בשבי הנבלות הרצחניות של ארגוני הטרור, כמו גם למרות התארכות התקופה בה חשבנו שנימצא השנה, עדיין רוחו של העם היושב בציון חזקה.

אז אמנם לא תמיד די ברוח חזקה כדי לנצח מערכה וכמובן שיש צורך גם במפקדים שיובילו לכך. הדבר האחרון חסר לנו בדורנו, אבל אי"ה כוחו של הראשון יעמוד לנו בכל זאת להגיע לנצחון המוחלט.
כמה שטויות אתה יכול לכתוב?
הפיקוד העליון של הצבא וההנהגה המדינית קרי ראש הממשלה הגדירו טוב טוב את מטרות התמרון הצבאי. מיטוט החמאס ברצועה צבאית ושילטונית.
אתה רוצה אסמכתא למה שכתבתי? אחפש מה אמר הרמטכ"ל הרצי הלוי בתקשורת לגבי תחילת התמרון הצבאי?
זה היה כמובן שקר. מטרות צה"ל היו להפיל את ממשלת נתניהו ולא לשתף פעולה עם הממשלה. עד עצם היום הזה ישראל נמצאת בהפיכה צבאית . מי ששולט במדינת ישראל זה הסי איי אי האמריקאי שצה"ל כפוף לו ולא לממשלת ישראל.
נתניהו אומר נישאר בציר פילדלפי ,הרמט"כל וסר הביטחון אומרים לצאת מציר פילדלפי . ממשל ביידן רוצה לסיים את המלחמה הזאת ולכן ההוראות המגיעות מוושינגטון לצה"ל הם ברורות. לסיים את המלחמה זה להיענות לחמאס .
להיענות לחמאס .
1. לחזור לקווי ה6.10 2023.
2. שיחרור אלפי מחבלים רוצחים.
3. ערבויות בינלאומיות שצה"ל לא יחזור ויכנס לרצועה.
4.שיקום בינלאומי של רצועת עזה.
5. שילוב אש"פ בשליטה ברצועה.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמה שטויות אתה יכול לכתוב?
אין לי מושג. אבל בהיותך המומחה בתחום, מדוע שלא תשיב לעצמך?

הרבה בריאות,
מיצינו (אם וכאשר תצליח להתגבר ולהתבגר ולהגיב בהתאם ובאופן ענייני, אשמח להמשיך לקרוא את דבריך בפוסט הזה).

שבת שלום לכל עם ישראל.

אין לי מושג. אבל בהיותך המומחה בתחום, מדוע שלא תשיב לעצמך?

הרבה בריאות,
מיצינו (אם וכאשר תצליח להתגבר ולהתבגר ולהגיב בהתאם ובאופן ענייני, אשמח להמשיך לקרוא את דבריך בפוסט הזה).

שבת שלום לכל עם ישראל.
אני מגיב לך באופן ענייני. אתה רק נפגע ממני כל הזמן.
אם תקרא את תשובתי אליך במלואה תראה כמה שטויות אתה כותב.
גם אם דבריך נכונים בחלקם ואכן הדרג המדיני לדבריך הוא חלש ולא מגיב עדיין יש דיסוננס גדול ומדאיג בין ההצהרות בתחילת התמרון של הדרג הצבאי של סר הביטחון גלנט ושל הרמטכ"ל הרצי הלוי ושל ראש הממשלה נתניהו שאמרו כולם באותה השפה מטרות התמרון הצבאי היא למוטט את החמאס מהיכולות הצבאיות שלו ומהיכולות השילטוניות שלו. כלומר חמאס לא יהיה יותר גורם שולט צבאית וכלכלית ואזרחית ברצועה.
לבין התמשכות התמרון שפתאום התחילו להכניס מים דלקים חשמל מזון לרצועה. איזה צבא בעולם היה עושה דבר כזה?
אין בהיסטוריה של האנושות מצב כזה.
ההיגיון של כל בר דעת נורמלי שאינו חוסה בבית חולים לתשושי נפש אינו יכול לקבל את הדיסוננס הזה של להכניס מאות משאיות יום יום של סיוע לאויב אותו אתה רוצה לנצח ולהשמיד.
אין דבר כזה.
לכן כשאני כותב עם הדרג המדיני הזה ועם הדרג הצבאי הזה אתם לא תנצחו את האויב רק מטומטם יכול לבוא ולומר לי שאני לא יודע על מה אני מדבר ולכתוב שטויות.
אם תביא לי דוגמא אחת של מלחמה כלשהיא לא משנה איפה ומתי מאז בריאת העולם שצד אחד נתן סיוע לאויב שלו שרוצה להשמיד אותו ואני אקח את כל מה שאני חושב ואומר עליך ואפרוש מהכתיבה כאן בפורום הזה.
אתה כמובן לא תמצא מלחמה כזאת .

סטילהוק1

Well-known member
אולי תספר לנו משהו שאנחנו לא יודעיפ קולומבוס? או שאולי כולנו נהיה כמוך ונברח מהמדינה עם הזנב בין הרגליים ונשאיר אותה לאיסלאמונאצים שיוכלו לסמן V על השגת המדינה ה 58 של האיסלאם, בדרך לכיבוש אירופה וארה"ב ושאר העולם המערבי המטומטם...

לי לא אכפת. לדעתי כיום במצב המלחמה והתבוסתנות הישראלית המדינה לא תשקם את הדרום ולא את הצפון כי אין למי לשקם. תושבי הצפון והדרום הודיעו שהם לא יחזרו לישובים שלהם אלא רק בניצחון מלא של צה"ל כלומר אין חיזבאללה אין לבנון ואין רדואן ואין טילים ורקטות.
כנ"ל לתושבי הדרום. חלק חזרו אבל הם אמרו שהם כרגע מחפשים רילוקיישן בישראל א אפילו בחו"ל.
כך שאין מה לשקם קודם צריך לנצח וניצחון זה לבנון מושמדת כולל חיזבאללה. מצרים מושמדת כולל חמאס והרצועה נקייה ממוסלמים ומתחילה התיישבות יהודית בגוש קטיף.
ואירן כמובן מושמדת .ההשמדה מתבצעת באמצעות המאיצים של יריחו 4 ו 5 עם פצצות אטום טקטיות ופצצות נוייטרון ופצצות אלקטרומגנטיות לנטרל רכיבים אלקטרוניים .

בון דוק

Well-known member
לי לא אכפת. לדעתי כיום במצב המלחמה והתבוסתנות הישראלית המדינה לא תשקם את הדרום ולא את הצפון כי אין למי לשקם. תושבי הצפון והדרום הודיעו שהם לא יחזרו לישובים שלהם אלא רק בניצחון מלא של צה"ל כלומר אין חיזבאללה אין לבנון ואין רדואן ואין טילים ורקטות.
כנ"ל לתושבי הדרום. חלק חזרו אבל הם אמרו שהם כרגע מחפשים רילוקיישן בישראל א אפילו בחו"ל.
כך שאין מה לשקם קודם צריך לנצח וניצחון זה לבנון מושמדת כולל חיזבאללה. מצרים מושמדת כולל חמאס והרצועה נקייה ממוסלמים ומתחילה התיישבות יהודית בגוש קטיף.
ואירן כמובן מושמדת .ההשמדה מתבצעת באמצעות המאיצים של יריחו 4 ו 5 עם פצצות אטום טקטיות ופצצות נוייטרון ופצצות אלקטרומגנטיות לנטרל רכיבים אלקטרוניים .
רוב תושבת שדרות וחלק מהמושבים חזרו
זה הקיבוצניקים שרוצים שהמדינה תמשיך לפרנס אותם בבתי יוקרה ומלונות פאר

רוב תושבת שדרות וחלק מהמושבים חזרו
זה הקיבוצניקים שרוצים שהמדינה תמשיך לפרנס אותם בבתי יוקרה ומלונות פאר
מסכים איתך שהקיבוצניקים לא חוזרים בגדול אבל לא בגלל שהם נהנים בבתי המלון. אף אחד לא נהנה בבית מלון ליותר מחופשה של כמה ימים. לגור בחדר בבית מלון עם ארבעה נפשות או יותר לאורך חודשים זה סיוט.
פשוט הקיבוצים והמושבים הקרובים לגבול אכלו רצח אונס חטיפות התעללויות שוד ביזה ושרפה יותר מתושבי הערים שדרות אופקים ונתיבות. לכן אצלם הטראומה היא קשה חזקה ובלתי ניתנת להחלמה.

בון דוק

Well-known member
מסכים איתך שהקיבוצניקים לא חוזרים בגדול אבל לא בגלל שהם נהנים בבתי המלון. אף אחד לא נהנה בבית מלון ליותר מחופשה של כמה ימים. לגור בחדר בבית מלון עם ארבעה נפשות או יותר לאורך חודשים זה סיוט.
פשוט הקיבוצים והמושבים הקרובים לגבול אכלו רצח אונס חטיפות התעללויות שוד ביזה ושרפה יותר מתושבי הערים שדרות אופקים ונתיבות. לכן אצלם הטראומה היא קשה חזקה ובלתי ניתנת להחלמה.
הפוך שדרות חטפה במשך שנים הכי הרבה רקטות

הפוך שדרות חטפה במשך שנים הכי הרבה רקטות
גם הקיבוצים חטפו לא פחות מתושבי שדרות. שדרות אינה אותה שדרות שהייתה לפני ה7.10 וכך גם הקיבוצים והמושבים בעוטף.
הם חטפו פצמר"ים יותר גרוע מהקסאמים. כיפת ברזל לא יודעת לטפל בפצמר"ים.
הם אכלו מנהרות היו שומעים בלילות איך חופרים להם בתוך הקיבוץ.בעין השלושה התגלו 3 כאלה עד לצוק איתן ב2014 שהזבל בנט יצא לתקשורת וגילה לציבור שהרמטכ"ל דאז הזבל גנץ וסר הביטחון הזבל מתנגדים לבדוק את העניין של המנהרות.
רק אז נתן נתניהו הוראה לבדוק את העניין של המנהרות ומה שהתגלה שם היה קטסטרופה צבאית של התעלמות .שוב פעם מודיעין דפוק זחיחות דעת ופלצנות של בכירים במטה הכללי.

בון דוק

Well-known member
גם הקיבוצים חטפו לא פחות מתושבי שדרות. שדרות אינה אותה שדרות שהייתה לפני ה7.10 וכך גם הקיבוצים והמושבים בעוטף.
הם חטפו פצמר"ים יותר גרוע מהקסאמים. כיפת ברזל לא יודעת לטפל בפצמר"ים.
הם אכלו מנהרות היו שומעים בלילות איך חופרים להם בתוך הקיבוץ.בעין השלושה התגלו 3 כאלה עד לצוק איתן ב2014 שהזבל בנט יצא לתקשורת וגילה לציבור שהרמטכ"ל דאז הזבל גנץ וסר הביטחון הזבל מתנגדים לבדוק את העניין של המנהרות.
רק אז נתן נתניהו הוראה לבדוק את העניין של המנהרות ומה שהתגלה שם היה קטסטרופה צבאית של התעלמות .שוב פעם מודיעין דפוק זחיחות דעת ופלצנות של בכירים במטה הכללי.
שדרות חטפה הכי הרבה

שדרות חטפה הכי הרבה
אני לא מתכוון להתווכח איתך מי חטפו הכי הרבה.
אני גם לא נמצא כאן על תקן מגן הקיבוצים בעוטף.
אני טוען שמה שהם חטפו ב7.10 מגיע להם. אני לא אומר זאת משמחה. אני לא שמח על מה שקרה להם. אני עצוב על מה שקרה להם אבל אני לא יכול להתכחש לאמת. והאמת היא שהם תמכו בגירוש והשמדת גוש קטיף.
לא רק אני אומר זאת הרבה קצינים ואלופים בהווה ולשעבר טוענים שאילולא ההתנתקות והשמדת גוש קטיף ה7.10 לא היה מתקיים.

אריאל זילבר להחליף את הסוסים (youtube.com)

בון דוק

Well-known member
אני לא מתכוון להתווכח איתך מי חטפו הכי הרבה.
אני גם לא נמצא כאן על תקן מגן הקיבוצים בעוטף.
אני טוען שמה שהם חטפו ב7.10 מגיע להם. אני לא אומר זאת משמחה. אני לא שמח על מה שקרה להם. אני עצוב על מה שקרה להם אבל אני לא יכול להתכחש לאמת. והאמת היא שהם תמכו בגירוש והשמדת גוש קטיף.
לא רק אני אומר זאת הרבה קצינים ואלופים בהווה ולשעבר טוענים שאילולא ההתנתקות והשמדת גוש קטיף ה7.10 לא היה מתקיים.

אריאל זילבר להחליף את הסוסים (youtube.com)
הם זרקו את שכפ"ץ גוש קטיף

למעלה