עם ישראל מודה לצהל לרמטכ"ל ולשר הבטחון על החיסול המוצלח

פולגאר

Well-known member

עם ישראל מודה לצהל לרמטכ"ל ולשר הבטחון על החיסול המוצלח​

רק בעיה, שזה לא היה מתוכנן, סתם מפגש אקראי.
כמובן, שההודעה משמחת, קרדיט אפשר לתת אך ורק ללוחמים שחיסלו אותו במפגש אקראי:

evglev1

Well-known member
מנהל
רק בעיה, שזה לא היה מתוכנן, סתם מפגש אקראי.
כמובן, שההודעה משמחת, קרדיט אפשר לתת אך ורק ללוחמים שחיסלו אותו במפגש אקראי:
דווקא מזל, כי בבונקר שלו הוא מוקף בחטופים שמשמשים לו מגן חי, ובהיתקלות אחראית מצאנו אותו ללא המגן החי היהודי כדי לשלוח אותו לבתולה בת ה-72, הקרדיט להנרינגטון.

סטילהוק1

Well-known member
מה שחשוב שהרגו את הבן זונה האיסלאמונאצי ולא הביאו אותו חי לבית משפט שמאלני בישראל, או גרוע מזה, לבית דין איסלאמונאצי בהאג.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה שחשוב שהרגו את הבן זונה האיסלאמונאצי ולא הביאו אותו חי לבית משפט שמאלני בישראל, או גרוע מזה, לבית דין איסלאמונאצי בהאג.
כן גם אם תהיה כניעה משפילה של "כולם תמורת כולם" הוא כבר לא יזכה להשתחרר ולדרוך על השטיח האדום שיכינו לו חבריו הנאצים.

Cranio

Well-known member
בשבילם הראש רק אשם בכישלונות ולא אחראי על ההצלחות.
אילו הצלחות רשומות על נתניהו ?
אה , כן
-הוא לחץ על החיסול של סינוואר 5 פעמים ואילו יורם כהן, נדב ארגמן ורונן בר סירבו לבצע את החיסול.
-וגם את חיסולו של נסראללה הוא דרש ואילו גלנט והרצי התנגדו ודחו את החיסול.
-הוא גם מנע את העברת מזוודות הדולרים שחימשו את החמאס במשך עשרות שנים .
-גם לא הייתה פלישה , טבח , אונס וחטיפה במשמרת שלו אלא במשמרתם של בנט ולפיד.
-והמנהרות בגבול הצפון נחפרו בעשרות השנים האחרונות רק בהזיות של התושבים .
יש לו הצלחות נוספות אבל בינתיים נסתפק באלה.

:ROFLMAO:

Harrington

Well-known member
מנהל
אחרי שיקח על עצמו אחריות לכישלונות יוכל לקחת על עצמו אחריות להצלחות.
ככל שיסבור שעליו לקחת, יעשה זאת, מעבר למה שכבר עשה, רק בתום המלחמה. תצטרך להמתין בסבלנות גם אם תכתוב זאת 55 פעמים בשבוע עד אז.

ויודה מאוד לרה"מ אם יעלה על המטוס שלו למיאמי ולא יחזור.
מת מפחד שייבחר שוב, הא :)?

קודם תחנה במעשיהו !
חלומות חביבים :). תוהה אם אתה באמת מאמין בשטויות האלה, שההיתכנות שלהם אפסית גם אם המשפט יימשך עד תומו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ככל שיסבור שעליו לקחת, יעשה זאת, מעבר למה שכבר עשה, רק בתום המלחמה. תצטרך להמתין בסבלנות גם אם תכתוב זאת 55 פעמים בשבוע עד אז.

מת מפחד שייבחר שוב, הא :)?

חלומות חביבים :). תוהה אם אתה באמת מאמין בשטויות האלה, שההיתכנות שלהם אפסית גם אם המשפט יימשך עד תומו.
בכל כישלון הוא מתחבא מאחורי הטענה "לא ידעתי" הוא לעולם לא יודה ששגה אלא רק שהיה לו מחסור באינפורמציה שלא אפשר לקבל את ההחלטות הנכונות.

Harrington

Well-known member
מנהל
בכל כישלון הוא מתחבא מאחורי הטענה "לא ידעתי" הוא לעולם לא יודה ששגה אלא רק שהיה לו מחסור באינפורמציה שלא אפשר לקבל את ההחלטות הנכונות.
תגיד, שמעת את ראש הממשלה פעם אומר ״לא ידעתי״, או שאתה מצטט פרשנים ושאר גורמים שלישיים כעת? בניגוד אליך (ובהיעדר שנאה מיוחדת בגופי) אני לא יודע מה ״לעולם״ כן או לא יקרה. אני יודע מה קורה, מה נאמר בפועל, ודברים משעממים כאלה. המצאות וכדו׳ פשוט לא כל כך עושות לי את זה, סורי.

evglev1

Well-known member
מנהל
תגיד, שמעת את ראש הממשלה פעם אומר ״לא ידעתי״, או שאתה מצטט פרשנים ושאר גורמים שלישיים כעת? בניגוד אליך (ובהיעדר שנאה מיוחדת בגופי) אני לא יודע מה ״לעולם״ כן או לא יקרה. אני יודע מה קורה, מה נאמר בפועל, ודברים משעממים כאלה. המצאות וכדו׳ פשוט לא כל כך עושות לי את זה, סורי.
לא יודע אם התכוונת על אסון השבעה באוקטובר או בכלל, אבל באסון מירון הוא אמר למיקרופון שאדם לא יכול להיות אחראי אם הוא לא ידע כשהוא פוסל את מסקנות הוועדה וטוען שהוא לא ידע ולכן אסור היה לוועדה להטיל עליו אחריות כלשהי.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע אם התכוונת על אסון השבעה באוקטובר או בכלל, אבל באסון מירון הוא אמר למיקרופון שאדם לא יכול להיות אחראי אם הוא לא ידע כשהוא פוסל את מסקנות הוועדה וטוען שהוא לא ידע ולכן אסור היה לוועדה להטיל עליו אחריות כלשהי.
אוקיי. ולדעתך (סומך עליך שאמר, לא בודק) זאת עמדה לא לגיטימית? אגב זאת הוועדה שהאחריות היחידה שהטילה עליו הייתה חוסר סדר או שאני טועה בזכרוני (שואל ברצינות)?
אגב אכן דיברנו למעלה על השביעי באוקטובר, אבל לא עקרוני, אני זורם.

למעלה