עם מי מהמשתתפים אתם הכי מזדהים?

svety

New member
עם מי מהמשתתפים אתם הכי מזדהים?

איזה חנון הכי דומה לאישיות שלכם? אומר משהו ואתם אומרים לעצמכם ״שיואו! זה לגמרי אני״.

ועם איזו יפה? יש בכלל יפה שאתם מזדהים איתה?

MacabreDoll

New member
עם פיני

באמת, אני לא מצליחה להזדהות שם עם אף דמות
נורא השתדלתי ובקושי עם תכונות מועטות... מה שכן אני יכולה להשוות את המשתתפים לחברים או אנשים שאני מכירה

svety

New member
אני קצת מזדהה עם שירלי

ולא רק בגלל ששתינו חנוניות.
אתם מכירים את סווטה ה... לא משופרת, אבל מפותחת אבולוציונית
פעם הייתי ממש ביישנית, ממש מוזנחת, ממש... לא מה שאני היום. שמנה עם שיער מזעזע ובטחון עצמי מתחת לבלטות.

Summer Savory

New member
כמה מהחברים שלי מזכירים לי חלק מהחנונים

בדרך כלל בצורות הכי טובות שיש.

אני לא מרגישה שאני מזדהה באופן מלא עם אף אחד מהחנונים, אבל אני מזהה בעצמי תמהיל קצת אחר של הרבה מהתכונות שהם מפגינים. יש בי מהציניות האגבית הזו של דדי, וקצת מהנוגות הפולנית של שחר, והבלחות קלות של הומור מרושע כמו שראיתי אצל ראובן.

ויש גם נקודת הזדהות עם הרבה מהיפות - אני דווקא לחלוטין מבינה את הבורות מרצון שרובן מפגינות, בעיקר בכל מה שנוגע לאקטואליה. יש ימים שבהם גם לי מתחשק לא לפתוח עיתון, לא להתעדכן, לא לדעת איזה פוליטיקאי נחקר באזהרה, כמה תקריות אלימות נרשמו בהפגנה של אמש, איזו אישה נרצחה על רקע כבוד המשפחה וכמה משפחות גלשו אל מתחת לקו העוני מאז הפעם האחרונה שהסטטיסטיקות התפרסמו. בימים האלה אני מחליטה, לחלוטין במודע, שאני אתעסק רק במתכונים לסביצ'ה אינטיאס שאכין לחברים בערב, ובסיילים ב-H&M, ולבדוק האם יש במקרה הודעות חדשות בפורום של היפה והחנון. אז נכון שאני לא מנהלת את כל החיים שלי בצורה כזו - אבל אני לחלוטין מבינה את המשיכה.

svety

New member
מזדהה לחלוטין עם הפסקה האחרונה שלך,

מצאתי את עצמי מתקשרת לחברה ממש טובה שלי, ובאופן טבעי (שתינו אקטיביסטיות - כ"א בתחום שלה), השיחה מהר מאוד עברה לדיון על דברים "כבדים". ישר עצרתי אותה ואמרתי לה שאני התקשרתי בשביל לעשות שיחת בנות-לקים-שיער-איזה-מהממים-בני-הזוג-שלנו-אוכל.
לפעמים צריך גם את זה

X יו יו S

New member
מוריה

לא יודעת אם אני מזדהה איתה
אבל אם אני צריכה לבחור מישהו\י שדומים לי אז זאת היא

Bedussey

New member
נדמה לי שיש ב קצת שילוב של דדי ושירלי

וכמובן עוד תכונות שלא מיוצגות ע"י המשתתפים.

אבל אחותי דואגת להזכיר לי בכל פרק שאני מעצבנת כמו דדי

NosferatuHelge

New member
שחר

הוא ממש בחור חביב ושנון, אבל לא איזה עציץ כמו דדי או אינפנטילי כמו בני (למרות שבגיל שלו זה בסדר גמור, לדעתי לא באמת צריך למהר להתבגר) או ביישן אדי. הוא די אוהב לא לאהוב את עצמו, אבל בזמן האחרון הוא השתנה והרבה יותר בטוח בעצמו, הוא מצליח להפתיע אפילו אותי לפעמים.

למעלה