עמודה בטבלה שהתוכן שלה ארוך ואני רוצה לחתוך

racheli1483

New member
עמודה בטבלה שהתוכן שלה ארוך ואני רוצה לחתוך

יש לי Label שמכיון שצימצמתי אותו ל 200px המשך הטקסט שלו גולש לעמודה הבאה ב GRID. איך אני מונעת את זה? (איך עושים שבירת שורה אוטומטית)? לא מצאתי בתכונות של ה LABEL משהו מתאים... תודה

pitoach

New member
לפעמים צריך לכתוב קוד כשמפתחים ../images/Emo13.gif

תבצעי שבירת שורה לבד אם השרשרת גדולה מ X השיטה הערונית היא קודם לבדוק אם השרשרת גדולה מ X אם כן אז מוצאים את הרווח הראשון שיש לפני ה X כדי לא לשבור באמצע מילה ואז מבצעים את השבירה במיקום של הרווח

pitoach

New member
וכמובן אם מכניסים את התוכן לשכבה אז יש מאפיין

מתאים ב CSS

racheli1483

New member
תודה

מז זה אם מכניסים את התוכן לשכבה אז יש מאפיין? לא הבנתי מזה קשור לCSS?

pitoach

New member
משהו חייבים להשאיר למפתח לעשות ../images/Emo10.gif

לא יכול להיות (לצערי זה קורה מעשית אבל זה איום ונורא) שמישהו מגיע לפתח בדוט נט ואינו יודע מה זה CSS עדיין וכיצד לעבוד עם CSS לקבוע מאפינים. שכבה = div להכניס לשכבה = להכניס ל div כמובן מאפיינים לטאגים בשפת HTML ניתן לתת בעזרת CSS CSS = גליון סגנון * אני לא מצליח להבין מה לא מובן אז פירטתי ברמת מי שלא יודע HTML בתקווה שזה יעזור יותר כל מה שנשאר למפתח שלך לעשות זה לבצע חיפוש על CSS ולבדוק מאפיינים של CSS שנותנים את הפתרון. ניתן לחפש בגוגל או ישירות באתר הרשמי של איגוד האינטרנט העולמי ולמצוא את המאפיין המתאים של ה CSS בו יש לעבוד בכל מקרה הנה הקישור הסופי
: http://www.css3.info/preview/word-wrap * הערה: מאפיינים אלו של CSS עובדים רק מגרסה CSS3 בעוד עבודה עם פיצול שרשרת כמו שהסברתי קודם עובדת בכל מצב ולכל דפדפן

racheli1483

New member
תודה- CSS אני יודעת מזה.. לא להסחף...

לא הבנתי מה הקשר לשכבות, בד"כ כשמשתמשים במושג שכבות מתכוונים ל- N-Tier BusinessLayer DataLayer ןכו... תודה רבה בכל אופן

pitoach

New member
שכבה=div באנגלית../images/Emo13.gif זה פשוט תרגום מדוייק../images/Emo45.gif

ממתי div זו שיכבה?

div זהו אלמנט בלוק ב-HTML. אם תתרגם לאנגלית זה יכול להיות קיצור של division שזה חוצץ.

pitoach

New member
../images/Emo45.gif צודק ../images/Emo13.gif (בלוק היא המילה המתאימה)

למעלה