עמק הסיליקון

Light18m

New member
הסכמתי כמעט עם כל מה שכתוב שם

חוץ מזה שלפי עדויות של החברות של נלה ושלה, ובעיקר מההיכרות שלי איתה- מהיום הראשון שהיא בכתה על זה שהיא קיבלה אותי, ועד כמה שבועות אחרי, אני יודע שנלה עברה שינוי חיובי מאוד בנושא של קבלת השונה. אחת השאיפות שלי (מהשאיפות השוליות יותר) הייתה להכניס קצת ערכים לטלויזיה, ובעזרת נלה אני חושב שזה נעשה. אפילו הזמינו אותנו כבר להרצות בבית ספר על הנושא הזה של קבלת השונה.

Thumpers

New member
:\

זה מטריד אותי שבחברה של היום, מי שנחשב ה"שונה", ה"מוזר", ה"פחות נחשב" זה החנון. סליחה על השפה - אבל מי לעזאזל החליט שתכונה מולדת, כגון צבע עיניים, מבנה גוף וכד' היא superior לחכמה? למשהו שצריך להתאמץ בשבילו?! למה אנשים נבונים צריכים, בשיחה תרבותית, להתגמש בשפתם, כדי שהטיפשים יבינו ולא ירגישו נחותים - אבל חס וחלילה אם ייאמר לאישה להסתיר את יופייה, כדי לא לגרום לאי נוחות בקרב היפות פחות!? אני מצטערת שאני מוציאה עלייך את העצבים שלי, אבל אני חושבת שזה מגוחך. הסטנדרטים הכפולים של החברה שלנו מעצבנים אותי.

StriX Starlight

New member
../images/Emo252.gif לThumpers.

עם כל הכבוד, ידע הוא כוח. יופי הוא בסה"כ בר חלוף וניתן לזיוף. (פלאי המייקאפ והאיפור המקצועי) כמובן שזה נוח כשהם באים יחד, אבל להתייחס ליופי כנעלה מאינטיליגנציה? אני לא מסוגלת להבין מה גורם לך לחשוב ככה.

Thumpers

New member
מסכימה עם כל מילה.

ולכן גם כל כך התעצבנתי. בדיעבד גיליתי שהבן אדם שעליו התמרמרתי, הוא בעצם חנון לא פחות (אם לא יותר) ממני. היו צריכים לשלוח לי מסר, בשביל שאני אבין שאני מדברת עם מישהו מהתוכנית, אבל אני לא חושבת שהייתי מצנזרת משהו מדעותיי אילו הייתי יודעת. אני באמת חושבת שהמרמור שלי במקום :p

Light18m

New member
אני חושב שיש סימטריה

לצורך העניין חנון הוא שונה. הפעמון של גאוס הוא סימטרי, וגם טיפשים שצריך להתגמש בשפה בשבילם- שונים הם (אני לא אומר שחנון זה ההפך מטיפש, יש כמה מימדים). לפני שהכרתי את נלה לא חשבתי שיצא לי משהו עם הבנות בתכנית, לא כי אני לא מגיע לרמה שלהן, אלא כי חשבתי שהן לא מגיעות לרמה של בחורות שאני רוצה. הגעתי לתכנית כדי לקבל כלים להתמודד עם המחסומים שהיו לי ביצירת קשר עם המין השני. לא חשבתי לפני שכבר במהלך הצילומים הכל ישתנה.

Thumpers

New member
אוקיי.

מסכימה עם דברייך. חשבתי שהתכוונת לכך שאתה תצטרך להיכנס לתוך התבנית שתתאים להן, לא שהן פשוט לא התאימו לתבנית שלך. שמחה שקיבלת כלים שימושיים לחיים, אני פשוט תוהה, האם כשהן יצאו מהבית, הבנות יתנהגו שונה לאנשים פחות יפים מהן (או סתם שונים), או שהכל בשביל הטלוויזיה, אבל על זה אני בספק אם תוכל לענות. :)

elcool

New member
לפי מה שתמר סיפרה לי בזמנו

שמאז התוכנית, היא מתייחסת יותר יפה ללקוחות ה"חריגים" שנכנסים לחנות אופנה שהיא עובדת בה. לא נראה שהיא תרצה קשר רומנטי עם חנון, כי זה כבר העדפה אישית שלה בנוגע לזה. ובנושא דומה, אני יודע שאחרי שהוא גילה שדוד שלו הולך להיות חנון טלוויזיוני, אחיין שלי בן ה-13 לו נותן שחברים שלו יצחקו על ילדים חלשים יותר

Thumpers

New member
קודם כל...

הגיע הזמן שהיא תתנהג כמו שצריך ללקוחות, מכל הסוגים. :p דבר שני, מעולם לא ביקשתי שיצאו חנונים עם יפים ויפים עם חנונים! אני בעצמי, מעדיפה את הסוג החנוני, מאשר את הסוג ה"יפה", אז אני לא יכולה להאשים אותה.

NuritDro

New member
אתה בטח שומע את זה המון

אבל רציתי לציין שאתה דמות חיובית ונפלאה על המסך, ובאופן כללי אחד מהאנשים המרשימים ביותר שראיתי על המסך. שיהיה הרבה בהצלחה בכל התחומים!

xslf

New member
אחד הדברים שמבאסים אותי בתוכנית

זה הדגש על השינוי שהבנים עושים. כביכול הבנות אינן זקוקות לשינוי כמעט (וזה גם נאמר בפירוש ע"י חלק מהמשתתפות). אבל אני משוחדת, כגיקית בעצמי

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

איתך במאה אחוז. כתבתי תלונה שלמה לאיזה מסכן שנקלע לפורום :p

Xx ofek xX

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

גם אני שמתי לב לזה, אם להיות קיצוני לצד אחד כבר עדיף להיות חנון

למעלה