ענייני שיער...

ענייני שיער...

אם יש משהו שמעצבן אותי, זה חשמל סטטי בשיער. באמת, כל הזמן אומרים לי שיש לי שיער יפה וחלק - אבל בעיניי הוא אף פעם לא יהיה ממש יפה אם הוא לא יהיה רך וללא "שוונצים". לכן כשנתקלתי במוצר החדש "Anti Frizz Fizz" של לוריאל פרופשיונאל מסדרת פלייבול אורוסול החדשה אף היא - אמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות כדי לגלות אם יבוא מזור לבעיית הפריזים בשיער שלי. על הדרך, לא יכולתי להתפתות ורכשתי גם את -"Wax Smoothie" - ספרי ווקס לתספורות קצרות וארוכות, להדגשת הדירוג, מעניק נפח ומראה פרוע, לאחיזה גמישה, שליטה ומרקם נעים. אז לאורך השבוע האחרון השתמשתי בשני המוצרים על בסיס יומי, שניהם ביחד וכל אחד לחוד. הפריז פיז - שמוגדר כ"קוקטייל מרגיע לפריזים קופצניים. ספריי אנטי פריז לעיצוב תסרוקות, לשמירה על הפן ושליטה על קצוות קופצים לאורך זמן. מוריד חשמל סטטי בשיער, מתייבש במהירות ומעניק מראה אופנתי עם שיק ייחודי", התברר כנחמד בהחלט. לא אגיד שכל הפריזים שלי נעלמו חלוטין וייתכן שעם עוד קצת חומר הם היו נעלמים לגמרי - אבל לא רציתי להעמיס על השיער ולהפוך אותו לשמנוני. בכל אופן, הוא בהחלט מצמצם את הפריזים משמעותית. הווקס סמוזי - עוד מוצר נחמד שנותן לשיער מראה מבריק יותר. השתמשתי בו גם בפני עצמו וגם מתחת ל"פריז" והתוצאה שהתקבלה הייתה טובה - השיער שלי בהחלט נראה אחיד יותר, על אף שבדקות הראשונות נרשמה תחושה של דביקות קלה (שלא נשארת לאורך זמן, לפחות). לסיכום - שני המוצרים הם אחלה, לפחות ליום יום, עם ריח נעים שנשאר, כשאהבתי בעיקר את הפריז היז. ממליצה לכל המאותגרות שיערית
מחיר: 110 ש"ח לכל מוצר. בתמונה - ה-Wax Smoothie

למעלה