עניתי על השאלון...חצי ממנו...חח..

עניתי על השאלון...חצי ממנו...חח..

שם:רע!ת!ש-->וכל הע!לם ש!תק!! גיל:14 תאריך לידה:30.10 כינוי:רעותוששש תכונה טובה:נדיבה..אמיתית...טובת לב...חמודה...ותשאר תחליטו אתםם תכונה רעה:אין...חיחיח חולשה:לכ!0נ+ם אובססיות:איןן... פאדיחה:אממ...לא זוכרתת...היו הרבה..חח משאלה:שאני ימצא את אהבתת חיייי.. זיכרון רע:סבתא שלי ז"ל... זיכרון טוב:נולדתי..חיחי זיכרון הילדות הכי חזק שלך:וואלה לאזוכרתת געגוע:לחופש הגדול...ז"ל...:( פחד:מג'וקים...בעעעעע.. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב:את השעון המאורר בבוקר... קמיע [אם יש]:חוט אדום... החג האהוב עליך:פסח...יש הרבה חופשש... אוכל מועדף:פיצהה... המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול:חצילים..בעעע... שתיה מועדפת:קולה..דהה קינוח מועדף:פרוזן יגורט...ממממ... ממתק מועדף:במבהה... עוגה מועדפת:עוגת ביסקויטים... צבע מועדף:כתוםם... חיה מועדפת:תוקיי... חיית מחמד [אם יש]:אחותתי...נחשב? ספורט מועדף:לא אוהבת ספורט..חיחיח מספר מזל:55555 ספר:לא קוראת ספריםם... סידרה:ראש גדולללל... שחקנ\ית:אלמה בן זאב-->שליטההה... זמר\ ת:שי גבסו... מקצוע אהוב:אין כזה..חחח מקצוע שנוא:הכלללללללללל...כל המ שקשור לבצפרר... מקום בעולם:ישראל... הדבר שהכי מעציב אותך:יום השואה...לא יודעתלמה..חח הדבר שהכי משמח אותך:יש הרבה... המעשה הכי טיפשי שעשית:לא זוכרת.. פריט לבוש מועדף:ג'ינס ההמצאה של כל הזמנים:מחשב.. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:קיץ... את\ה מאמינ\ה בגורל?כןן.. איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב?אני אוהב אותך...קובי פרץ.. את\ה מאמינ\ה באלוהים?ברוררררררררררררררררר... גלידה- בכוס או בוופל?וופל.. שקיעה או זריחה?שקיעה...הכי רומנטיי.. בליינד דייט- בעד או נגד?אמממ.... ג'ינס או סתם מכנס?ג'ינס..קרוקר בזבזנ\ית או חסכנ\ית?בזבזניתת אחושרמוטהה.. מלפפון או עגבניה?אממ שניהם... קור או חום?חוםםםםם

חח מזה שירשור...??

חחחח אני חדשה פהה רק מאתמול אני פה...חח...אני לא מבינה פה כלוםםם...

למעלה