עצבנות בלתי פוסקת

orlyco23

New member
עצבנות בלתי פוסקת

אני רוצה לגלגל בפנייך את חיי ומקווה שתוכלי אולי לייעץ לי מה לעשות. אני נשואה לבלעל מקסים ואם ל-2 ילדים (בן 4 ובן שנה). חיינו טובים ואפילו טובים מאוד בסך הכל. אני עובדת משרה מלאה ומטפלת אחרי הצהרים לבד בילדיי כי בעלי עצמאי ועוה=בד עד מאוחרות מדי יום. אני נוטה "להאשים" את המצב בכך, אבל הגעתי למצב שמאז הלידות שלי השתניתי בצורה קיצונית. תמיד הייתי אדם קצת לחוץ ומאוד רגיש, אבל זה נהייה מאוד קיצוני. כיום אפשר לומר שאני אדם מאוד עצבני, פתיל קצר, חסרת סבלנות כלפי בעלי והילדים, מתפרצת בקלות, בוכה בקלות, מצבי רוח משתנים. ואני חוששת שזה נכנס למעיין LOOP כזה שאני לא יוצאת ממנו. ייאמר לזכותי לפחות שאני באמת מאוד משתדלת אבל מרגישה שאני כבר קורסת עם זה. אני לא מצליחה להירגע. בעלי אדם מקסים שעובד קשה כדי שיהיה לכולנו רק טוב, אבל יש ביננו כל הזמן את החיכוכים לגבי זה שהוא לא נמצא איתנו ושהוא פשוט אורח בבית. אורח טוב אבל אורח. כשהוא מגיע הביתה כבר אין כח יותר לכלום וזה מתסכל את שנינו. חיי המין שלנו בסך הכל טובים אבל אני מאלצת את עצמי לפעמים וגם זה לא טוב. השאלה היא איך נרגעים? אני כבר שוקלת לחפש פתרון תרופתי ולא יודעת מה לעשות. הלוואי ויהיה לך לפחות נקודה קטנה של אור שתסייע לי.

אורליקו, נקודת האור היא שאת מודעת ל"תרומתך"..

אורליקו, נקודת האור היא שאת מודעת ל"תרומתך" למצב ומחפשת כיצד לשפר ולהפחית עצבנותך. זו נקודת אור גדולה ונותנת סיכוי ותקוה טובים לשיפור המצב. הפתרון התרופתי עליו את מדברת עשוי להיות רלבנטי, אך הייתי ממליץ לפני כן לנסות ולהסתייע בטכניקת הרפיה, ע"פ המפורט ומוקלט באתר המצוין של ד"ר ברוך אליצור, להלן = http://www.toornet.co.il/baruch-elitzur/index.html אם זה לא יספיק כדאי להתיעץ עם פסיכולוג קליני לזיהוי מדוקדק יותר של מקורות המתח והלחץ הגלויים והסמויים בחייך ( עומס רב מידי, שחיקה, גורמים אחרים וכד'..) המודעות עשויה להקל על מציאת דרכי ההתמודדות הנכונים. בהצלחה

למעלה