עצה....

נסנשא

New member
עצה....

לאחר שנתיים של נשאות ומעקב הוחלט כי עליי להתחיל טיפול רפואי. מה שהביא אותי לעשות סדרה של בדיקות . לקחת על עצמי יוזמה וסיפרתי להנהלה בחברה בה אני עובד כי אני נשא ושאני כרגע מתחיל טיפול בתרופות, כמובן לא ציפיתי לשמחה ולחגיגות. תודות לאוזניים הגדולות של חברה קרובה בעבודה הבנתי ממנה כי העניין כבר התגלגל ומרביתהעובדים כבר יודעים. אני לא מתבייש בעצמי ואילו לא לרגע אבל דיי קשה להגיע למקום עבודה בידיעה שמאוחרי הגב שלך אנשים יודעים מדברים ואיפילו מתנהגים בצורה דיי לא נעימה. אם זה שפתאום הופיעו כלים חד פעמיים במטבחון, ועוד כול מיני שינויי שגרה ששמתי לב אליהם. ההקדמה שלי היא לשאלה הבאה(ויסלחו לי אם פוגעת). אם היותי נשא מקנה לי זכיות בביטוח לאומי ? בפשטות יותר , אם מגיע לי כסף על זה שאני נשא ? לא שאני בא לנצל פשוט דיי קשה לי להגיע למקום העבודה שלי וגם לא בא לי לחפש משהו חדש אשמח לקבל פה תגובות ולא הטפות מוסר בברכת שנה טובה

TalilaIATF

New member
התייחסות

על זכויות, חובות ומה שביניהן מומלץ להתייעץ עם איש/ת מקצוע בתחום. במקרה הזה מדובר בעו"ס של הוועד למלחמה באיידס, מירי. ניתן למצוא אותה בטלפון: 03-5613000 (שלוחה 105), או בדוא"ל: [email protected]. ואם כבר הופיעו כלים חד פעמיים במשרד, אולי זה הזמן שלך "לחנך" את רעיך לעבודה. כלים חד פעמיים זה לא אקולוגי...

rassan

New member
עצה ....

1.עשית טעות שסיפרת ,במקום העבודה אתה בסך הכל מגיע לעבודה יום יום ולא עובד שמקיים איתם יחסי מין מיד יום 2.היותך נשא אינה מקנה לך זכיות בביטוח לאומי , ובפשטות לא מגיע לך כסף אלה אם כן סף הCD4 שלך ירד מהמימינימום הדרוש ואז אתה מוכרז לנכה 100 % ואז גם תקבל קיצבת ,נכות , עצתי לך רד מהענין 3.חפש לך מקום עבודה חדש ותהיה דיסקרטי , אתה אמנם נשא אבל אתה לא חולה סרטן שמקבל פעמיים בשבוע הקרנות 4.מקווה שזה לא היה הטפת מוסר בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה גם לך
)

אין מקום לשאילות למה סיפרת ........

נכון זה היה מיותר לספר ! בס"כ אתה בריא אני כבן אדם נשא ומקבל קצבת ניכון מיעץ לך לא ללכת על זה עכשיו תמשיך בעבודה שלך ! ותהיה אמיץ ותלמד את האנשים במקום העבודה שלך איך לקבל אותך איך שאתה ! דרך חומר הסברה מהועד או דרך הרופא המטפל יכול לדבר עם בעל הבית ויסביר לו ...... למה אני אומר לך לא ללכת עכשיו לביטוח לאומי כי הכסף שאתה תקבל מהביטוח לאומי כמעט ולא מספיק אפילו לתשלום חשמל מים ארנונה ואוכל ! ומה עם השכירות? תנסה לעשות זות ובאומץ וכוח רצון להשאר במקום של העבודה שלך ולאט לאט אני מאמין שהכל יהיה בסדר ויבינו שזה לא הולך לחסל אותם לא בשירותים ולא בשתיה ולא בחיבוק ........... ואם אתה מחליט ללכת לביטוח לאומי תברר כמה מוטר לך לעבוד בחודש ! אז הכסף של העבודה ושל הביטוח לאומי אתי החיים יותר קלים מבחינה כלכלית בהצלחה גמר חתימה טובה לכולם עומר

למעלה