עצוב לי -

S r 35

New member
עצוב לי -

החברה שלי עוברת מחר ניתוח. היא מאושפזת במחלקה הגניאונקולוגית ברמב"ם ומצבה לא מזהיר - הגידול התפשט קצת וגדל. כולם מקווים שלא התפשט יותר מדי ושהיא תצא מזה
. דיברתי איתה עכשיו והיא נשמעת עייפה ומדוכאת. הצעתי לקחת את הבן הגדול שלה אלינו. היא אמרה לי שהוא מאוד שמח לבוא (הוא חבר טוב של ניר), אבל ברגע שאמרו לו למה הוא מגיע הוא אמר שהוא לא יכול לבוא אלינו לשמוח כשאמא שלו עוברת ניתוח כי זה היום הכי עצוב בחיים שלו ... הוא בסך הכל בן 7. מחר אני "אבלה" כנראה את מרבית שעות היום איתה ברמב"ם. אח"כ נאסוף את הילד שלה וניקח אותו לחברה אחרת שלי להדלקת נרות אני מקווה שהוא יסכים לישון אצלנו. זקוקה להחזקת אצבעות קולקטיבית מכולם כאן. להרבה אנרגיות חיוביות ולתפילות לנס אחד קטן עבור החברה שלי

מחזיקה אצבעות../images/Emo45.gif ומתפללת

שרה כל כך עצוב לי לשמוע על חברה שלך. מקווה שהיא תעבור את הניתוח היום כמו גדולה ותחזור במהרה למשפחה שלה

S r 35

New member
עדכון ...

החברה שלי נותחה היום בבוקר. הרופא המנתח אופטימי. הוא אומר שהשטח מחוץ לרחם נראה נקי ונראה שהגידול לא התפשט. כמובן שנלקחו דגימות לבדיקת מעבדה אבל כולנו מקווים ומתפללים שהוא צודק ויש תחושה של קצת יותר אוויר לנשימה. הבן שלה הסכים בסופו של דבר להגיע אלינו. הוא יישן אצלנו היום ומחר הוא יצטרף אלינו לטיול - אנחנו עושים יום כייף עם הילדים בירושלים. תודה על החזקת האצבעות ועל התמיכה. מאוד מקווה שהחברה שלי באמת באמת תצא מהמחלה האיומה הזו וכל הימים הקשים האלה ישארו רק זיכרון רע ורחוק.

שרה, אני גם מחזיקה אצבעות

בשביל החברה שלך, מי יתן שתחלים ושזה באמת ישאר רק זיכרון רחוק ומודחק.

frige

New member
שרה, מאחלת שחברתך תתאושש במהירה

ושהכל יהיה בסדר. אמן.
שרית

dafgol

New member
מחבקת חזק ומתפללת הרבה ../images/Emo24.gif

מקווה שנצליח לדבר לבתעדכן ולעדכן במהלך הסופ"ש.

למעלה