עצוב מאוד

עצוב מאוד

שדווקא בשנה שמכבי חוטפת בלי הפסקה אנחנו כנראה נהיה בחוץ. נקווה רק שלא נמצא את עצממנו משחקים נגד הירידה. אין לי פתרונות חכמים, רק עצוב...

Pure M

New member
באמת עצוב..

אבל צריך להודות בכנות - אין לקבוצה הנוכחית שלנו את היכולות לקחת את האליפות. יש שלד לא רע, אבל הוא צריך חיזוק בנקודות מסוימות כדי להיות שלד מצוין. אני רק מקווה שלא ייפול שוב פעם ג'וק עכשיו אחרי העונה וירצו להחליף חצי סגל..

RAFI THE NIGGER

New member
זה היה צפוי

אם זרים כמו שלנו לא מגיעים לשום מקום. עצוב שקבוצה עם 5מיליון דולר לא מצליחה להציב זרים טובים.עצוב מאוד..זאת השנה האחרונה שאנחנו בפסגת הכדורסל הישראלי..תיתרגלו לחולון והשרון

אריאל5

New member
לדעתי הבעיה השנה הייתה המאמן...

לא יכול להיות שי-ם מגיעה לשלושה משחקים מול מכבי כקבוצה מחוברת וטובה ומנצחת רק באחד מהם בגלל טעויות שיפוט ובמשחקים מול קבוצות תחתית היא מפסידה. זו לא בעיה של מחסור בשחקנים או שחקנים לא בכושר זו בעיה של מוטיבציה ושל חילופי שחקנים לא במקום שזו אשמת מאמן. הבעיה היא שאפילו להתפטר הוא לא יודע אם הוא היה מתפטר לפני חודש היו יכולים להביא את קטש לי-ם עכשיו עד סוף העונה בלי מאמן ראוי אין סיכוי אפילו תיאורטי להיכנס ל-4.

Pure M

New member
הנה, המשאלה שלך התגשמה..

עכשיו אתה חושב שמשהו ישתנה עם מאמן אפילו פחות מנוסה משמיר?

אריאל5

New member
זו הייתה טעות מלכתחילה להעסיק אותו...

אם הוא היה מתפטר בזמן לפני כחודש חודשיים אז היינו יכולים להביא את קטש. השנה הקבוצה לא הצליחה בעיקר בגללו ולכן הוא צריך ללכת העונה הזאת אבודה ובעיקר לא בגלל השחקנים כי שחקנים שמשחקים ככה מול מכבי הם שחקנים טובים שיכולים לקחת אליפות שנה הבאה אני מקווה שתיבנה קבוצה טובה קצת סדר בזרים ובעיקר במאמן ויהיה טוב.

למעלה