עצרת למען החינוך- הנוער דורש חינוך!!!

Nליסה

New member
עצרת למען החינוך- הנוער דורש חינוך!!!

אני מפרסמת את ההודעה בפרום זה בגלל שאני יודעת בני נוער רבים נמצאים פה, וגם בגלל שרעיון ההצהרת נולד בסניף כפר סבא של צמר"ת. אני מזמינה את כולכם לקחת חלק, תצא הסעה מסודרת וללא עלות מכפר סבא, מי שמעוניין יכול לשלוח לי הודעה. שלום לכולם! ב- 20 ביוני, יום סיום הלימודים, במקום ללכת לים, ארגון הנוער צמרת מארגן עצרת- "דורשים חינוך"! בני הנוער בישראל דורשים חינוך ערכי ולא הישגי, שיפור מעמד המורה, מיקום החינוך בראש סדר העדיפויות הלאומי, מתן יותר שעות חינוך ואקטואליה ולימודים באווירה אחרת. אחרי כל מה שקורה במדינה, גם לנוער יש מה להגיד! לנוער אכפת מהחברה ומהחינוך בישראל! ניפגש ביום רביעי, ה- 20/6, בשעה 18:00, ברחבת הסנימטק בת"א. בתוכנית- דוברים, אמן אורח ודיוני נוער. אם באמת אכפת לכם מהחינוך שלכם- אתם תהיו שם! ותביאו איתכם את כל החבר'ה! תעבירו הלאה לכל בני הנוער שאתם מכירים, אולי בזכותכם נצליח להשפיע... ב- 20 ביוני לא הולכים לים! מצורף נייר העמדה שלנו למתעניינים. לפרטים נוספים: נתי זהבי 052-3849037

מה התוכנית האופרטיבית שלכם לשינוי?

חוץ מסיסמאות יפות, שלטעמי לא הן החשובות ביותר אבל את זה נעזוב כרגע, מה אתם רוצים באופן פרקטי? אילו דברים אתם חושבים שצריך לשנות? לומר ערכים זה נחמד, אבל מה התוכנית שלכם שאותה אתם רוצים שתתבצע בשטח? תודה על העלאת ההודעה. היא חשובה מאוד ואין ספק שיש צורך לעשות "סוויץ'" במערכת החינוך העירונית והארצית. לא יכול להיות שבמדינת ישראל 2007 קרוב ל50% מבני הנוער יהיו ללא תעודת בגרות! מה זה מעיד על רמת ההשכלה שלנו? מה זה מעיד על מערכת החינוך ש"מטפחת" את ה"הישג" הזה? שיהיה לכם בהצלחה בשינוי שאתם מנסים להוביל, רק על באמת תשתדלו שהוא לא יהיה ריק מתוכן, כמו רוב השינויים שהנוער ניסה לקדם בשנים האחרונות. דרך אגב- מה זה ארגון צמר"ת? איפה אתם פועלים? תחת מי נמצא הארגון הזה? ושאר חברי הפורום- מה לדעתכם ניתן לשנות במערכת החינוך של כפר סבא ובכלל בארץ?

Adidason326655

New member
די למנות.

שיט מעאפנה כל כך. הציון שלי צריך לשקף את רמת ההבנה שלי בנושא וכו' ולא את הנוכחות שלי. מה לעשות אם אני עייף.

Funky Giraffe

New member
ב- 20 ביוני לא הולכים לים?

ביום שמישהו יגיד לי את זה, ועוד מישהו מארגון נוער כלשהו, זה לא ייגמר טוב.

למעלה