ערב הצדעה ל- U2 בבארבי החדש !!

ערב הצדעה ל- U2 בבארבי החדש !!

U2 bootleg בבארבי החדש -יום חמישי ה-23.01.03 בחצות להקת U2 Bootleg קמה כמחווה ללהקת רוק האגדית שמסעירה את העולם במשך כבר יותר משני עשורים. נגני ההרכב הינם מוסיקאים שגדלו על שירי להקת ה- U2, והזמר יאיר זיו תואם לחלוטין את צבע קולו של בונו המדהים ואת יכולתיו הווקליות. ב-23/01/03 יום חמישי, יתקיים בבארבי החדש ערב הצדעה גדול שכולו U2, וכולו בסגנון של סיבוב ההופעות האחרון שלהם. מומלץ בחום, מובטח ערב מדהים. לפרטים: [email protected]

BloodyRose

New member
מתנגדת

בלתי אפשרי! אין כזה דבר אדם שקולו תואם לחלוטין לקולו של בונו!

טעות.

אני מציע לבוא ובכל זאת לראות שמדובר בתופעה לא רגילה. יאיר זיו (שיר "בואי" מהפרוייקט של עידן רייכל שמושמע עכשיו בגלגל"צ נון סטופ) מביא אותה בול בקטע. הרי אם לא תאהבי - לא תבואי יותר, נכון ? אז קח/י צ´אנס...

BoSco

New member
אני בעד לבוא!

אם לא יהיו לי מבחנים יום אחרי יומיים אחרי אחי אני שם... כמה עולה כניסה? ואתה יכול לתת שוב פרטים מדוייקים? שעה\מיקום וכו?

באמת כדאי לבוא, לא היו דברים כאלה

באמת משהו חדש בארץ וזה באמת נשמע מדהים. מאוד מאוד מומלץ לבוא, לפחות פעם אחת, ולהבין שאמנם יו2 יש באמת רק אחת, הם הצליחו לעורר השראה מטורפת בנגנים אחרים, שהתאגדו והשקיעו זמן וחזרות על מנת להצדיע להם. אז שוב: מועדון הבארבי 23.01.03 יום חמישי השעה 24.00 מחיר הכניסה לא יודע, אבל אני בטוח שזה יהיה מחיר הגיוני בשביל פעם ראשונה למשהו שעוד לא רץ קבוע... ובכלל הבארבי לא מגזימים במחירים... בואו. לפרטים אפשר לפנות ל- [email protected] והם ישלחו לכם הסברים ומידע.

BloodyRose

New member
יעל, עוד לא למדת?!

ג´ושוע ג´ושוע ג´ושוע ג´ושוע!! אגב, דוד שלי מדרום אמריקה היה אצלנו לפני כמה ימים, ובגלל שהוא לא יודע מילה בעברית ואני יודעת שני משפטים בספרדית, נושא השיחה היחיד שלנו זה...הממ... מוזיקה. והוא הסכים איתי שיו2 זה אחת מהלהקות הכי טובות שיש :) (לא לפני שהוא צחק עלי שאני מעריצה להקה שאפילו לא הייתי בתכנון כשהם הוקמו, אבל ששששש, זה פרט שולי..)

Tabasco

New member
תסלחו לי על הבורות אבל... ../images/Emo108.gif

הבארבי? איפה זה? דווקא נשמע לי מעניין מאוד לבוא ולראות במה מדובר, ומקסימום לפחות יהיו שירים של יו2 ואפשר יהיה קצת לשיר

הבארבי החדש - פרטים בפנים

הבארבי החדש - רח´ קיבוץ גלויות 52 תל אביב מקום מס´ 1 בארץ להופעות חיות וזה ממש חור בהשכלה שאתה לא מכיר- רק בשביל זה כדאי לבוא

למעלה