ערב זמר?????????????????..

דגן3

New member
ערב זמר?????????????????..

להנהלת המתנס בפעם הבאה שאחליט להגיע לאירוע אצטרך להיתעדכן עם האקדמיה ללשון כדי לברר למה בדיוק אתם מתכוונים כשאתם מתכננים ארועים באנו לערב שירה כדי לשיר ולא כדי לשמוע משהו שמתהדר בקולו הערב, או לאכול נשנושים או לראות שניים וחצי אנשים שרקדו ובאמת רקדו יפה האם זה הכי גבוה שאפשר להגיע , שולחנות עגולים קצת נישנושים והיי סימונה מדימונה ,,זה באמת ניראה כמו הייקב? פגעתם באינטלגנציה שלנו ולא כיבדתם את הזמן היקר . לא פלא שהאירוע ניראה כך ,יש עוד דברים שניראים לא יותר טוב מזה ועל זה יפה השתיקה אני מקווה שמשהו מכם בכל זאת נימא וקורא את הפורום

Master Stav

New member
ברוך הבא דגן

לא יודע כמה מהנהלת המתנ"ס קוראים את זה אבל בוא ונרים יחד כפפה .... רוצה ערב זמר ? בוא נארגן ...אני בטוח שיהיהו כאלו שירצו ונעשה זאת כמו שהיה פעם ביישוב ... מקרן ומחשב מחברת יש לי תוכנת קריוקי אני מניח שאמצא אם יהי צורך ושירונים ניתן למצוא די בקלות ... מה דעתך מרים את הכפפה ?

אליה ל

New member
במקום לילל, לך להצטרף

לועדת תרבות ותנסה ליצור משהו....................... כמה נחמד שישנם קוטרים כמוך בישוב. לא הייתי באירוע, אך סביר להניח שהיו אי אלו אנשים שדווקא כן נהנו. במיוחד בעבורך בדקתי בתיבת המייל שלי ואכן ההזמנה לארוע עדיין אצלי. צר לי אך בשום מקום שם לא צויין - ערב שירה בציבור!!! אך בהחלט צויין - ערב זמר, כפי שנוכל לראות כולנו בקובץ המצורף להודעה. לא יודעת מי אתה אבל.......................... בוווווווווו

Master Stav

New member
באיזו ועדה את ?

ושאלה נוספת ליי אליך אני פה משנת 2000 מה השתנה ב5 השנים האחרונות ? האם את מודעת לירידה הדרסטית בכמות האנשים שנימצאים בועדות ? אדם הגיע לפה לשפוך את שכואב לו .... הצעתי לו לארגן יחד ערב שירה מבלי להיות חלק בועדה כלשהיא .... אישית לא מת על הדברים האלו אבל אני כן אוהב חברותא ומוכן להיות חלק פעיל בארגונים של דברים ... ושאלה לי אליך אני פה משנת 2000 מה השתנה ב5 השנים האחרונות ? האם את מודעת לירידה הדרסטית בכמות האנשים שנימצאים בועדות ? המטרה של הפורום הזה מעבר ללשפוך קיטור ( וכן גם לשפוך ולהוציא קיטור ) היא ...לנסות לארגן דברים להגיע לאותה צורן שהייתה פעם ...היישוב אליו הגעתי בשנת 2000 הצטרפתי לאי אלו ועדות ולמטה המאבק באנטנות של תחנת הילל ..... יישוב שהחינוך היה חלק אינטגרלי ממנו ותשובות כמו ....הילדים לא יבינו את שיטת סינגפור לא היו מקובלות יישוב שהציע חלופה אמיתית לעיר ואפילו למושבים כיישוב קהילתי לא בהגדרה אלא בהתייחסות של התושבים צר לי הבווווווווווווווווווווו שלך לא במקום מאד לא במקום גם אם האיש טועה .....

אליה ל

New member
אתה יודע סתיו

אני בצורן 14 שנים, כלומר מימי האיכלוס הראשונים של הישוב. הייתי בוועדת תרבות כמעט מיום הקמתה ועד ללפני כשנה או שנתיים, מרבית הפעילויות הותאמו בזמנו בעבור כלל האוכלוסיה ולא בעבור קבוצה כזו או אחרת. האיש לא הגיע לשפוך את מה שכואב לו - האיש הגיע לילל ולקטר........... לא ראיתי שהוא הציע בבכיה שלו גם ליזום משהו. הירידה הדרסטית כדבריך באנשים המשתתפים בועדות - אם היא ישנה, הרי שהיא נובעת ממספר סיבות. שאמנה לך אחדות מהן?: לאנשים נמאס להיות "פריירים" של אחרים ולתת ולתרום שנים ואחרים יודעים רק לבקר וללכלך במקום לנסות לפרגן - מה שדרך אגב לא עולה כסף - הפירגון. לאנשים נמאס להיות חברים בוועדות, להגיע לישיבות, ליזום החלטות שיש בהן בכדי לקדם את הישוב והמערכות השונות בו ולראות כיצד שום כלום אינו זז - החל מתקופתו של יוסי מלכה ובהמשך גולברי. בניגוד לאותו איש - שאינני יודעת מי הוא, שיושב ומחכה שאחרים יעשו בעבורו, אני עשיתי בעבורי ובעבור אחרים כאן כך שבהחלט יש לי את כל הזכות שבעולם לומר לו בווווווווווווווווווווווווווו

Master Stav

New member
באמת ?

צר לי לא מסכים איתך כמי שהיה בלא מעט ועדות אני לא זוקף לזכותי כלום עשיתי כי רציתי לעשות ויש לי מטרה להמשיך ולעשות למען היישוב .... האיש הגיע לשפוך את ליבו עלת אכזבה שחש ....יש אפשרות לנהוג כמוך ולעשות בווווווווווווווווווו\ ויש אפשרות לעשות כמוני ולאפשר לו להצטרף לעשייה .... כל אדם וגישתו הוא .... אני אעדיף תמיד לנסות ולצרף אנשים לעשייה במקום לתת תשובות חוסמות את מתארת אנשים שנמאס להם להיות פראירים ? פריארים ? באמת בגלל שעשו עבור עצמם ? עצוב .....

אליה ל

New member
אל תדאג, אני לא עשיתי לעצמי

וכן, הם עשו לעצמם כי רצו מקום נוח ונעים - אבל .................. דווקא הצעתי לו להשתתף - לא? והעצוב - כן, כל הישוב הזה הפך להיות עצוב - מעניין למה

Master Stav

New member
לא לא הצעת

נזפת בו ...ושלחת אותו לעמוד בפינה ולהבייש ..... בעיני זו טעות ....אומרים למד לנער על פי דרכו ....לא טוב לו ...בואי ניאה איך היה רוצה שיהיה טוב .....

אליה ל

New member
שטויות,

כיצד נזיפה ושליחה לעמוד בפינה ולהתבייש סותרת הצעה ללכת ולעשות משהו? ובאשר להצעה - חד וחלק הצעתי לו ללכת ולהתנדב בוועדת תרבות או משהו אחר - עד כמה שהשפה העברית מובנת לי הרי שיש בזאת הצעה לפעולה/פעילות/עשייה.

Master Stav

New member
מה אומר לך אליה ל ....

אין ספק שאת מוסיפה צבע לפורום ..... מאחר ואת לא מסוגלת להדיין בצורה שאינה מבזה אנשים אני אפסק זאת ולא אמשיך את הנושא. תודה לך על ההתייחסות .

Master Stav

New member
אכן כן ....

אני בחרתי לעשות ולצרף אנשים מבלי לנזו בהם ולשלוח לעמוד בפינה ....

ביפו

New member
קשה לחזור ולהגיב פה? תודה לך

דגן3 על הדברים כפתיח, ותודה גדולה - על כך שלא חזרת להגיב לדברי שהופנו אליך. תודה למנהל הפורום שהזמין אותי לכאן, וערב טוב לכל הקוראים והמשתתפים בפורום. אמנם איני תושב של צורן כיום, גם לא של קדימה. כשהייתי צעיר , כילד בן שבע - גרתי עם הורי כשנה בכפר קדימה. יש לי עד היום 2 בני דודים בקדימה, ובית קיץ של אח צעיר בה. לכן אני מתעניין בנעשה ביישוב שאוחד. אז מה היה לנו בתגובות? מנהל פורום שהציע לדגן3 - להצטרף לעושים ובייחד איו לארגן "ערב שירה בציבור. דגן3 - לא חזר. היתה גברת שעשתה, לדברי המנהל - "בווווו" לדגן 3 - וגם לזה דגן3 לא עונה. אז הווכחו השניים בסגנון פרוע לדעתי - ב"מי היה בצורן קודם, ומי עשה יותר בוועדות של צורן".ויכוח של חרשים. אז גם אני "סתם משחרר קיטור". כמו כולם. למה? מה, אסור לי? גם אני רוצה. זה כל כך לא אמין ומאוד לא יפה, דוחה ובלתי חברתי. אבל כך מנהגו של עולם. יש הרבה דגים - בים, ועל האדמה- יש אנשים, כמו החול שלשפת הים. הדגים עושים "משהו" בפה - וגם האנשים. ומה אני אומר? 1. חבל שאתם כאן מחמיצים את החלב, במקום את המלפפונים. איחוד, ערב שיר, שירה בציבור - כל אלו הם דברים ברוכים לדעתי, אך כשאין הבנה - יש דיכאון במקום שמחה. אפשר גם אחרת. באהבת המקום, השכנים והשכנות(תאמינו - לא כולן מכועררות דווקא), בהסכמה ובעשייה חיובית. 2. חבל שאיני תושב המקום צורן-קדימה, ואני נכה סיעודי שמתקשה בניידות. הייתי בא לשיר בערב שירה בציבור אתכם ואצלכם. אצלי, במקומי - כל יום ששי יש "קבלת-שבת" עם מנגנת בקלרינט מהטובות בארץ. כאן אני שר עם כולן וכולם שירי ארץ ישראל הישנים והחדשים לי. כל מי מכם שרוצה לשיר בציבור/להקשיב לקבלת-שבת, יכול לבוא ביום ששי ב 10 בבוקר וליהנות איתנו. אפשר לברר במסרים אישיים - אמסור איך להגיע עד לבית-האבות הסיעודי לזקנים/ות שבו אני נמצא. אהלן וסהלן. 3. ולסיכום, במקום להתווכח , לקטר ולדרוס אחרים - אפשר לתת כאן פתח לאיחוד של הנוער, זה דור העתיד והתוצאות של החינוך יכולים כאן להששפיע לטובה. תנו לחבורת הצעירים לאחד כאן את העדות, התרבויות , המרץ והעשייה ביחד.

למעלה