ערב טוב אנשים ונשים-חדש פה?

ליאורץ

New member
ערב טוב אנשים ונשים-חדש פה?

אני מכיר את גנגו מימי תערובת אסקוט.....אבל עדיין לא ממש גיליתי אותו.......את השניים האחרים קצת הרבה יותר..... אני רק יודע ושומע שהוא טוה וזה אני לא צריך להגיד לכם מזליקה.....החמודה הכירה לי את המקום הזה החמוד...... אני יותר בשנתיים האחרונות מכור לבוב דילן....... ואחרי דילן קשה להתמכר למשהו אחר......... אני כותב ושר ומנגן.שירים מקוריים שלי....... ןמחפש מקום או משהו להופיע....... אם מישהו צריך ........ ותודה למזליקה 7.........החמודה שמכירה לי עולמות.......... זה קישור לחלק מאוד קטן וישן של השירים הנאיבים שלי.........מפעם

ברוך בואך../images/Emo140.gif

שמך בישראל ועוד כמה דברים שבא לך לספר.. נכנסתי לפליקס... יש לומר שיש עכשיו כשרון נוסף בפורום

mazalika7

New member
אוו שלום לך! ברוך הבא../images/Emo24.gif

כיף שהצטרפת לביתנו הצנוע... אתה מוזמן לרשום, בן כמה, איך קוראים לך ומאיפה.. אחלה מוזיקה, ואתה מנגן ממש יפה, כמו שכבר אמרתי לך
וזהו.. אתה באמת הולך להנות כאן, מבטיחה לך!!

ליאורץ

New member
אז אה..........נו.....

אני יפתח"...... בן 26 מרמת גן (לפעמים ממודיעין) מנגן ושר....אני לא אני יותר כותב מנגן ואז אולי שר את זה...... ותודה שוב למזליקה על האירוח והפיצוחים וכו..... ולאשה שחילקה לי ממתקים....תודה...... ו....ערב טוב.......

ליאורץ

New member
ממממ.......

אולי בכל זאת תנסי להסביר......... פעם לא אהבתי אותו היום אני שלם איתו ואיך קוראים לך? סוכריה?יש לך איזה ממתק אגב בשבילי? יבש לי בפה....... .........

אני אתי../images/Emo13.gif

לא באמת שאין לזה הסבר...כנראה שהצליל של השם בא לי טוב באוזן... תמיד יש ממתקים!! חח סתם יש במקרה הצורך

shahar1989

New member
ברוך בואך לביתי הצנוע../images/Emo140.gif

סתם, נו.. ההומור של 'מפותח' היום אני שחר. וזהו
מוזמן להוסיף מסנג'ר אם מתחשק לך..

למעלה