ערב טוב... אשמח לקבל פירוש

• פותח הנושא shu18
  • פורסם בתאריך

shu18

New member
ערב טוב... אשמח לקבל פירוש

ערב טוב, שמי שרון, ואני ג+2. אני בקשר עם X (ג+3) מזה כשנה וחצי, והכרנו עוד כשהיה פרוד מאישתו ולפני כשבוע קיבל גט. הכל זרם בצורה נפלאה, עד שהוא קיבל את הגט. לפני שבועיים הוא ביקש ממני קצת "פסק זמן מהקשר" טען שהוא מבולבל. ביום ה' האחרון ניהלנו שיחה טלפונית, ובה הוא הסביר שהוא חייב לעשות סדר בראש ולדעת שהוא נכנס לקשר רציני כשהוא שלם עם ההחלטות שלו. הוא ציין שהוא אוהב אותי ואת הילדים, ושאני חשובה לו אך הוא צריך זמן ולא יודע כמה זמן זה יקח. שאלתי את הרונים, מה הכוונות שלו כלפיי לאחר השיחה האחרונה שלנו וזה מה שיצא: 1. בקראנה 2. אנסוז 3. אהוואז מה דעתכם? ההיגיון שלי אומר לעזוב אותו, אך הרגש והאינטואיציה אומרת לחכות לו. שרון.

בטח שגנשים מונוס וגברים ממאדים

80 % מהגברים שיאמרו צריך לחשוב יתכוונו בדיוק לזה>>אני צריך space למחשבותי אצל נשים ההפך אישה יכולה לחשוב בחדר מלא ילדים צועקים..וכלבשעושה עמידת ראש על פיל שעומד על רגל אחת - שאלתי את הרונים, מה הכוונות שלו כלפיי לאחר השיחה האחרונה שלנו וזה מה שיצא: 1. בקראנה רון בפוריות הנשיות במלואה (הריון ביסוס הקשר..התבייתות)(> הרון הראשון =הכוונה בסיסית של X ג+3 לגבייך) 2. אנסוז רון הנאום והתקשורת....יש נושא שצריך להאמר במילים (> הרון השני= הפעולה שיש לעשות בהווה למען קיום הקשר) 3. אהוואז ברשת יש לטול בחשבון את כל השחקנים על לוח השחמט!!! מה דעתכם? ההיגיון שלי אומר לעזוב אותו, אך הרגש והאינטואיציה אומרת לחכות לו אל תאזיני להגיון שלך...פוי הגיון! תאזיני לרגש הוא צודק לגמרי X שהו ג+3 וגבר צריך זמן להתארגן על עצמו תזמי שיחה לאור נרות בלי 3+2 .....בערב שהם אצל ה"X" של שניכם....ותבואי ממקום של רוך ולא של "הגיון" (פיכס הגיון!!!)ותני לרון הנאום מלא השראה להוביל את השיחה...בכל מקרה הוא מתכוון למה שאמר ....

shu18

New member
לאונרדו יקירתי = ריגשת אותי עד דמעות...

תודה רבה רבה רבה... עשית לי את החג. אעדכן כמובן ואדווח לאחר הפגישה לכשתהיה.

למעלה