ערב טוב חברים

ערב טוב חברים ../images/Emo96.gif../images/Emo185.gif

איך אני משמינה מנחת......... לאט לאט נוספים לכאן עוד ועוד חברים וחברות כל אחד סיפור חיים, כשרון בתחומו .מה אני להגיד....... תענוג לקרוא ..... ברוך בורא פרי האינטרנט .....אחרת איך היינו נפגשים ....... בואו תתקרבו....... מאחר ואני מאלו שתפיסת עולמם היא השתוף והיחד ולא המושג אתם ואני מזמינה אתכם לדיון ........ מהו פורום באינטרנט עבורכם? האם אתם נכנסים אליו רק בשל הכותרת או הענין המרכזי שבו? מה הציפיות שלכם מהפורום "שווקים מציאות וכו'" האם יש לכם הצעות , הערות או הארות לגבי התכנים והמתכונת בהם הוא אמור להתקיים תרגישו חופשי להתבטא הולכת להרתיח את הקומקום כמה סוכר ?.........

מ ה פ כ ן

New member
פורום בשבילי...

ערב טוב, הפורום אצלי שינה תפקיד מקבוצת תמיכה בתחילת דרכי בעולם הפורומים לפניי כ-6 שנים, לכלי להשגת מידע ובעיקר עזרה ונתינת מידע לאחרים. אני מנהל פורום אחד ושתי קומונות, שלושתם לתמיכה. לפורום הזה הגעתי לאחר קבלת הזמנה אישית, אשמח ליטול בו חלק פעיל מידיי פעם, ככל שיאפשר לי הזמן הפנוי. היום אני מאמין שפורום משחק לאנשים שונים, תפקיד שונה. כפי שאמרתי, היום פורום משמש לי ככלי להעברת אינפורמציה חשובה בנושא משותף שמעניין אותי ואת השותפים בו. אשמח לתרום ולהתרם.... כפי שכבר הזכרתי, אני מכיר הכי טוב את שוק האינטרנט, מאחר ואני מלווה את האינטרנט מימיי הקמתו, עוד כשהייתי בן 12 (והיום אני עוד מעט בן 37...), כך שיש לי הרבה מאד פז"מ בנושא....

מ ה פ כ ן

New member
תודה קליאו...../images/Emo24.gif

את מקסימה...
אשמח לשמוע ממך ומאחרים תגובות לגביי העיצוב, התכנים ובכלל כל דבר שתעלו...

2 סוכרזית בבקשה.

כפי שכתבתי בהודעה הראשונה, הגעתי בטעות, מצאתי אנשים נחמדים, עם המון חיוך. את ההמלצות אני מעתיקה ושומרת, שיהיה. זורמת.... מגיע לי קפה?

יש עוד קפה? בלי סוכר בבקשה

פורום הוא מקום לשיתוף, למידה, מקום להתבטא ולחשוף פן אחד מתוכי. נכנסתי בגלל שמו של הפורום כדי לגלות מקומות חדשים שאנני מכירה וכמובן אנשים שלא יצא לי להכיר כמעט בשום מקום אחר.

קפה מאמול פוייה בוקר אור לכם../images/Emo9.gif

פורום בשבילי ,,,היום זה כבר שונה מפעם,,מקום להכיר אנשים מענינים עם סיפורים אנושיים,,ואותי זה מאד מעניין... לפעמים יש חיבורים נהדרים ולפעמים לא.....לוקחת הכל בפרופציה נכונה,,,רק חבל שאין לי הרבה זמן לזה.... שיהיה לכם אחלה של יום

למעלה