ערב טוב לכולם

ערב טוב לכולם../images/Emo6.gif

היינו היום בגן החדש, יובלי שלי כבר בוגרת, הגננת מקסימה, יש לה כמה חברים שהיא מכירה, אמנם אף אחד לא מהמעון, ברי נרשם לגן אחר
אבל יובלי רשומה לגן הזה בגלל שזה קרוב להורים שלי למקרה הצורך. איך עבר היום על כולכם?

S r 35

New member
ערב טוב

בהצלחה לכל הילדודס שלנו בגנים החדשים
וגם לילדים הבוגרים יותר בבתי הספר ולסטודנטים ולמורים שביננו ובכלל ... שלכולנו תהיה שנת לימודים מוצלחת. אצלנו (חיפה) ההכרות עם הגן תהיה ביום שישי בבוקר - הגן עצמו מתחיל ביום ראשון. הגננת שלחה גלויות אישיות בדואר לכל הילדים להזמין אותם למפגש והבן שלי מאוד התרגש לראות את השם שלו מתנוסס על המכתב ולגלות אפילו שיש שם בול - ממש מכתב אמיתי שנשלח במיוחד אליו! הבוקר בדרך למכולת (ממש כמו בשיר) הלכנו להציץ על הגן ולראות שהוא סגור ... אבל התרשמנו מאוד מהמתקנים בחצר ובקיצור הילד מאוד מתרגש מזה שהוא עולה לגן-חובה. וגם אני, יש לי ילד גדול
. התינוקי ממשיך באותו גן אבל היום התבשרתי שהוא עולה לקבוצת הביניים וכבר הכינו לו מיטה גדולה יותר, כי הוא כבר הולך (מה זה הולך, רץ ...
) ובקיצור גם הוא כבר לא תינוק
איך עבר עלינו היום? ... עוד יום חופש די שגרתי של סוף קיץ. אחה"צ לקחתי את הילד הבכור שלי לחוג השחיה שלו בבריכת לאו-בק. השיעורים הללו הופסקו בגלל המלחמה והיום הם חודשו וההתלהבות היתה רבה.
מחר אחה"צ ניקח את הילדים לים או שיגיעו לכאן חברים ובסופ"ש אנחנו כנראה במגדל העמק (דפנה לתשומת לי
ך). בקיצור, מנסים להעסיק אותם עד סוף החופש ה א-ר-ו-ך הזה
לילה טוב לכולכם.

sr35 תזכירי לי מי את?

אני חדשה כאן ועוד לא מכירה את כולם, קצת, לא הרבה פרטים מזהים, את במקור ממגדל העמק? בני כמה הילדים, איך קוראים להם? ולך?

S r 35

New member
הי עדן

לא נראה לי שאנחנו מכירות. לפי שנת סיום הלימודים שלך את יותר צעירה ממני ובזמן שאת סיימת בית-ספר (1995) אני כבר הייתי מחוץ למגדל העמק. אני במקור ממגדל העמק אבל כבר שמונה שנים לא גרה שם, אלא בחיפה ולמעשה מאז תקופת הצבא שלי רוב החיים שלי התנהלו מחוץ לעיר ולמגדל העמק הגעתי רק כדי לישון בבית של ההורים. את LANIT (אניטה) אני זוכרת מתקופת ביה"ס כי היא פחות או יותר בגילי. יש לי שני בנים:
חמש וחצי ו
שנה וארבעה חוד'. בכל אופן, נחמד להכיר מעל גבי הפורום, ואם יתארגן מפגש אשתדל להגיע

בוקר טוב sr35

רציתי להגיד לך שאת מה זה צודקת בקשר לזיקוקים, מזל שהילדה שלי כבר נרדמה בזיקוקים השניים, היית צריכה לראות איזו ריצה היא דפקה לחדר שלה בבית של ההורים שלי, היא מה זה נבהלה, בכל זאת ילדה קטנה, בת 3.4 בסך הכל, אבל עדין היא בטראומה, גם היא מפחדת מאמבולנס שנוסע וממש ביקשה מאיתנו לסגור את החלון ולא לפתוח כי זה טילים ולא עזר שהסברנו לה שזה זיקוקים, זו באמת חוצפה וחוסר רגישות.

S r 35

New member
אני יודעת שאני צודקת בקשר לזיקוקים

ואם אודי צודק וזה באמת מכספי תקציב שהעירייה קיבלה, אז זה אפילו עוד יותר מכעיס
תחשבי מה אפשר היה לעשות עם כל הכסף הזה. מקווה שהילדה שלך התאוששה ושהיא בסדר. בהצלחה לה בגן

למעלה