ערב טוב לכולם

לולי72

New member
ערב טוב לכולם

מה קורה? לא שמתם לב שיומיים לא הייתי כאן? :( (האייקונים לא עובדים) ביום ראשון במקום הליכה, נסענו בערב להורים של לירון ומשם ביום שני בבוקר נסענו ברכבת ללונה פארק, היה כיף, כיף, כיף, יצאנו משם רק בשעה 16:00, ונסענו לחברה טובה שלי שגרה בגבעת שמואל, שנולדו לה תאומים בן ובת מקסימים (בני 7 חודשים), ישנו אצלם והיום בבוקר הגענו לפארק הירקון, היינו אמורים להיות בג'ונגה ג'ונגה, אבל זה לא יצא ובמקום זה עשינו שייט בירקון עם סירת פדלים כשיובל נותנת לנו הוראות איך לנסוע ולאן. וחוץ מזה - היינו אמורים להגיע לאחות של בעלי שאני כידוע מתה עליה עד מאוד, ובסוף הגענו עד לתחנה המרכזית החדשה בת"א כשהמטומטמת הזו ועוד כמה קללות יש לי רק לא אכתוב אותן כאן, לא אמרה לנו שאין אוטובוס מת"א לבת ים שם היא גרה, וכל הדרך גם ההורים של לירון היו אצלה והיא וההורים של לירון אמרו לנו שאין מה לאכול אצלה - כי הרי אי אפשר בשעתיים התראה ללכת לקנות כמה בורקסים, נקניקיות ושניצלים מוכנים נכון? לירון שאל את אחותו: "מה אין מה לאכול בכלל?" - אז מה עונה לו גאון הדור: "תאכלו בחוץ" - זו תשובה של אחות, כאשר אצל החברה שלי, בעלה הציע מיוזמתו לתת לנו מפתח לדירה שלהם שנישן עוד לילה שם כי הם נסעו היום גם לחופש, אני מה זה עצבנית גם על הבת ז........ וגם על ההורים של לירון עד שהחלטתי שאני יותר לא מדברת איתם, ממחר אני צריכה להיות רגועה לקראת הליך שני ואמרתי ללירון שאם הם מתקשרים ולירון בבית אני נותנת לו את הטלפון בלי לדבר איתם ואם הוא לא בבית, אני מנתקת. הם העלו לי את הסעיף. בנוסף לזה היו עוד כמה דברים בדרך, אבל אני יותר מדי עצבנית מכדי לכתוב אותם, ואני קניתי לילדה ספר וחולצה בפוקס כדי שלא נבוא בידיים ריקות. אבל לא חשוב, מחר אני הולכת להחליף את החולצה בחולצה בשבילי. מגיע לי לא?

לולי72

New member
אניטה - אצל אחותו של בעלי זה טבעי

זה אירוח טבעי וצר לי להגיד וגם אמרתי ללירון שאולי זה יכאב לו, אבל אחותו היא בדיוק כמו אמא שלו. גם אמא שלו לא אוהבת לארח אנשים וגם אחותו ככה. בדיוק אותו אופי ח.....

dafgol

New member
איך כל פעם מחדש את מתעצבנת

כשבעצם את כבר מכירה עם מי יש לך עסק.....למה ציפית? לשטיח אדום וארוחת גורמה? הרי את יודעת שהיא כזו.....היא לא תשתנה, אל תתעצבני ואל תתרגזי בגללה יותר......היא לא שווה את האנרגיות שלך. את צריכה להתמקד במה שבאמת חשוב עכשיו.......
ענקי וגעגוע, משום מה חשבתי שאתם חוזרים רק מחר.... נדבר כבר בבוקר

dafgol

New member
נ.ב:

למה את שולחת כל פעם תמונה אחת במייל ולא מקבץ? תמונות מצ'געות

לולי72

New member
דפנה - תודה רבה קודם כל על התמונות

וההפתעה שעשית, רק שהמחשב שלי דפוק ואני לא יכולה לראות את מה שהכנת, אני אראה את זה אחר הצהריים אצל ההורים שלי. דבר שני - את צודקת וגם לירון אמר לי את זה, שכל פעם אנחנו מנסים להראות שאנחנו בסדר איתם וכלום לא עוזר, אז לא נידחף יותר. הבעיה היא שגם אמא של לירון כזו ואני במיוחד אחרי אתמול כועסת גם עליה. אולי אני צריכה להתנהג כמו החתן שלה, שהיא מפחדת לפתוח את הפה עליו, עלי זה בסדר לפתוח את הפה - ועוד כשהיינו באבל על דודה שלי, כשביקשנו שיבואו ויהיו קצת עם יובל, רטנו ולא סתמו את הפה והיו מה זה לא רגישים, אני מתלבטת אם בשיחת הטלפון הבאה (כשכמובן היא תתקשר ולא אני) לריב איתה.

S r 35

New member
אוף המשפחתולוגיה הזאת ...

עדן, אני מבינה אותך. זה כל-כך מעצבן. אבל כמו שאמרו לך כאן כולם, מגיסתך "היקרה" כדאי שתשמרי מרחק והאמת היא שגם מהוריו של לירון. הם לא מוסיפים לך יותר מדי בריאות עכשיו
ועכשיו, אולי יותר מתמיד, את זקוקה לבריאות ולשקט נפשי. תתרכזי במה שיש לך ותנסי לא להתרגש יותר מדי מהשטויות שלהם

לולי72

New member
שרה - צודקת

קודם כל - רוצה להגיד לך שאל תשימי לב לכל מיני אורחים פורחים שיש כאן, חבל על העצבים שלך, זו בטח איזה בת טיפשעשרה שלא מבינה מהחיים שלה. גם אנחנו בהתלבטות אם ללכת כיוון שזה יוצא מאוחר, גם לי זה נראה תמוה ומעצבן. ודבר שני - אמא של לירון ניסתה אתמול וגם היום "ליפות" את מה שהיה, אמרה שהייתה אי הבנה, שהם לא הבינו שאנחנו תקועים בתחנה המרכזית (גיסתי היקרה אמרה לי: "קחי מונית ספיישל יקירתי") איזה אי הבנה הייתה כאן בדיוק? וגיסי היקר שהגיע בשעה 14:00 מהעבודה - היה יכול לעשות עיקוף קל ולא חלילה על חשבונו, אלא על חשבון חברת החשמל בה הוא עובד, כי זה המכונית של החברה שהוא נוסע עליה כבר כמה שנים, אבל מי אנחנו שלכבודנו הוא יעשה כזה דבר? בקיצור אני כועסת גם על חמי וחמותי (חמי הטיפש גם כן , מפחד להוציא מילה מהפה) וגם על גיסתי וגיסי = לא מדברת איתם והם לא מעניינים אותי יותר.

S r 35

New member
מה אני אגיד לך יקירתי ../images/Emo201.gif

פשוט קחי נשימה ארוכה ואל תתרגשי מהם יותר מדי. זה לא שווה את הבריאות שלך . בכל משפחה יש כאלה, אין מה לעשות. תתרכזי במשפחה הקטנה והמקסימה שלך.

dafgol

New member
צפו ותהנו ../images/Emo23.gif

למה לך לריב איתה אני לא מבינה....זה לא יעזור..... עזבי....אם כבר שלירון ידבר ואם צריך יתעמת איתה, בטח לא את.....

לולי72

New member
דפנה - ראיתי, אני אדבר איתך מאוחר יותר

אני אצל ההורים שלי, לסבתא שלי יש יום הולדת 85

frige

New member
עדן -

אולי שאמא שלך תדבר איתם???
, סתם, סתם, את רואה שזה לא עוזר??? תהיי רגועה ותתרכזי באמת בדברים החשובים יותר. תאמיני לי , מבינה אותך.
שרית

למעלה