ערב טוב לכולם!

ערב טוב לכולם!

כל צעד קטן עוצר נשימה אני חזקה ויכולה תמיד ללכת נוגעת מעט בטל היורד מריחה את ספטמבר לנשום את הרחוב האויר הרטוב אני תמיד יכולה ללכת לא צריכה שתבקר אותי לא רוצה שתעצבן אותי לא רוצה להשתתף במלחמות שלך אני תמיד יכולה ללכת איני רוצה שתשקר איני צריכה שתרחם עלי אני תמיד יכולה ללכת כל צעד קטן עוצר נשימה לא רוצה להתחבר לפחדים שאתה מתמכר לא צריכה שתלווה אותי לאן שאתה פוחד ללכת לא רוצה שתבלבל אותי בשאלות שאין להם מענה לא צריכה שתלמד אותי לא רוצה להתנצל אני יכולה תמיד ללכת לא רוצה להתפתות עם המילים היפות לא רוצה לך לחכות עד שתגיע כל צעד קטן עוצר נשימה ואני צריכה להמשיך ללכת ברברית

שוKולד

New member
לא שאני מבינה את ההקשר לפורום

עם כל זה שאין פה נושא מוגדר, ובכל זאת אני אתייחס. מכל מה שאת כותבת נשמע שאת צריכה כבר לקום וללכת ולהספיק לדבר על זה שאת יכולה. אם את יכולה, ולא טוב לך שם, את צריכה לקום וללכת

שוקולד תודה על התגובה

בלי שום קשר לשייכות לפורום לא תמיד אנחנו יכולים לקום וללכת לפעמים אנו נאלצים לעשות דברים מפני שאנחנו חייבים ולא בגלל שאנחנו רוצים בסיפור של אליס בארץ הפלאות אליס הצטרכה ללמוד לא מפני שרצתה אלה מפני שהייתה חייבת והיא אפילו לא אהבה זאת ועוד מספר דוגמאות שנמצאות בספר לדברים שלפעמים חייים לעשות מקווה שהדברים ברורים עכשיו ברברית

שוKולד

New member
לא. איך שאני לא מסובבת את זה

כשאת נמצאת במקום שרע לך בו, תשני, תעשי, תעברי למקום שטוב לך יותר בו, אפילו במסגרת אותו מתחם. תמיד אפשר לשנות אפילו דבר קטן שישפר את ההרגשה.

למעלה