ערב טוב לכולם

frige

New member
ערב טוב לכולם

הנני כאן. יום ארוך היה היום עם הילדים. הרגע חזרתי איתם ממגרש המשחקים פה. הם אחרי מקלחת ואלעד ואיתי כבר ישנים. בקרוב גם הראל ילך לישון. הראל היום התעצבן אחרי שהוא הסתכל לאיתי בעיניים ואמר: "לאיתי יש עיניים ירוקות גם אני רוצה" אני: "הראל, העיניים שלך חומות וגדולות ממש מדהימות" הראל: "לא, אני רוצה עיניים יפות כמו של איתי" אני: "אבל העיניים שלך הכי יפות בכל העולם" הראל: "אבל למה של איתי ירוקות ושלי סתם חומות" אני: "שלך לא סתם חומות ולאיתי אין עיניים כאלה חומות, שלך הכי יפות" הראל: "למה לי אין עיניים כאלה?" אני: "כי כולנו שונים, לכל אחד יש עיניים, שיער, פה, אף אחר, לכולם, גם העיניים של אבא אחרות ושל אלעד אחרות וגם שלי, של כולם" לא כל כך השתכנע אבל תודו שניסיתי. אלה - מזל טוב לאבא שלך
, עד 120 שנה. דפנה - מקווה שאת מרגישה הרבה יותר טוב.
ולכל השאר חיבוקים ונשיקות. ולך אודי חמודי יקר שוב המון המון מזל טוב. וגם ממני נו נו נו, תתחיל ללמוד אחרת תצא לעבוד, סתם לבזבז את הזמן זה לא לעניין. חשבנו שלפחות ממך יצא משהו חוץ מלהיכנס לפורום כל הזמן. חחחח. מזל טוב. ערב טוב לכולם.

frige

New member
אצלי החיים

מנוהלים כך. יש 2 שירים שמלווים אותי מאז היותי אמא: אין לי רגע דל או סקנדל או פסטיבל ואו אה ואל תשאל אין לי רגע דל ובאותה נשימה: יש לי יום יום חג, יש לי חג יום יום, יש לי יום יום חג הללויה. אין, אין על החיים שלי.

dafgol

New member
הראל שלך ../images/Emo47.gif אמיתי ../images/Emo25.gif

מתה כבר לראות אותו על אמת ולהתאהב בעצמי בLIVE
מזדהה עם כל מילה שלך , אין לי רגע דל
ויש לי יום יום חג
ואת יודעת מה.....טוב שכך ולא אחרת
שתהיי לי בריאה ....כמו שבר אומר לי

frige

New member
תודה דפנה ../images/Emo25.gif

בדיוק עכשיו מישהי בפורום תאומים ושלישיות בת 35 התאומים שלה בני 3+ שאלה אם כדאי לה להביא עוד ילד לעולם ואיך היא תחלק את האהבה שלה. זה מה שכתבתי לה (ועומדת מאחורי כל מילה): כשהתחתנתי עם אלי הייתי מאושרת כל כך וכשניסינו להיכנס להריון לקח לנו קצת זמן. הראל הגיע בהפרייה. כשהייתי בהריון כל הזמן הטרידה אותי המחשבה איך, איך אני אחלק את האהבה שלי בין הגבר שלי ולבין הילד. כל הזמן אמרתי לעצמי את זה. שאלתי את אמא שלי כל הזמן מה אני אעשה איתו, אפילו טיטול לא החלפתי בחיים שלי לתינוק ובקושי הרמתי תינוקות. אמא שלי אמרה לי: "תתני לו לאכול, תחליפי לו בגדים ותרחצי אותו, בשלב הזה זה מספיק". כשהראל ניכנס לחיי הייתי המאושרת באדם. אמא שלי שכחה דבר נוסף: "אהבה" למרות שכשהיא לא אמרה לי את זה זה הגיע ובגדול. אהבה והמון. הבנתי שאפשר, אפשר לאהוב את אהובי אהבת אמת, אהבה גדולה ואת הבן שלי אהבת אם ענקית וללא תנאי. חזרנו לטיפולי פוריות וכשהייתי בהריון עם אלעד ואיתי שאלתי את עצמי שוב את אותה שאלה: "הרי הראל הוא המלך שלי, איך יבואו עכשיו 2 ילדים ויקחו את המקום שלו, איך? הוא המלך". ההריון עבר כל כך קשה ונלחמתי עליו בכל כוחי ונפשי וכשהם הגיעו. מה אומר לך אור, אור בבית. האהבה שלי לבעלי ולשלושת ילדיי היא ענקית, עצומה, אין עליה בעולם. אפשר, אפשר לחלק את הלב להמון חתיכות. פעם קראתי מאמר שמישהי אמרה: "כשיש ילדים אז זה כמו שהלב שלך מסתובב לו מחוץ לגוף ולא משנה כמה חלקים ממנו". וזה ממש ככה. הלב שלי כרגע מחולק ל-4 חלקים שמסתובבים להם מחוץ לגופי ובכל פעם מחדש נאספים ומקבלים את האהבה שלי וממני והמון. ת'אמת איך שהם נולדו וראיתי את האוצרות האלה רציתי עוד, עם כל מה שעברתי, אין על זה בכל העולם כולו. עוד שנתיים מגיעה לגיל שלכם ומקווה שאוכל להביא לעולם עוד כמה חלק מהלב שלי שיתהלך לו מחוץ לגופי ואם יבואו שניים (או שתיים) בבת אחת הרי אני מבורכת. המון המון בהצלחה. בקיצור, לכי על זה, אנחנו פה לחזקך. בהצלחה שרית

בוקר טוב פורום

שרית כל כך נכון מה שאת אומרת.. באמת נראה שבלתי אפשרי לחלק אהבה, אבל בסוף זה אפשרי ובגדול. יש לך ילדים מדהימים ואת מסתדרת איתם באמת מצויין אמתרי לך את זה כבר-כל הכבוד!! גם אני חושבת איך זה יהיה לי עוד מעט ומקווה שאצליח לחלק את אהבתי גם לילד נוסף. גם אבא שלי סיפר לי לא פעם שאחי היה צריך להיוולד, אז הוא חשב איך הוא יואב עוד ילד. כנראה שזה מחשבות כל בן אדם בריא והורה שדואג שלילד שלו יהיה הכי טוב. ותודה רבה על הברכה לאבא. יום נפלא

frige

New member
וגם - ../images/Emo49.gif לך ולאושרי

ליום הנישואים. מקווה שעשיתם חיים.

חח

לא היה לי כח להתעורר אחרי החתונה והיום יש לי חינה בחיפה ומחר אני צריך לקרוא בטקס בבצפר

למעלה