ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

שחר 676

Well-known member
מנהל
מאחר ודבריך מנסים להמציא לי דעה, זאת לא רק זכות, אלא זכות! :).

יש כשל לוגי קליל בדבריך. אם אכן עשרת הניקים זהים לחורזת הגדולה, אין כל צורך שכולם יקראו כאן :).

אבל די. מיצינו. הספיק לי לדבר על ח' מאחורי גבה להיום ולא אמשיך לקרוא או להגיב עוד בתת-השרשור הזה, בין אם היא קוראת כאן ובין אם לאו.

הרבה בריאות.
יקירי - בפעם הבאה שאתה מגיב למקסים או לשמלת תחרה דע שאתה מגיב לחורזת עצמה אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן.

אנו לא מדברים מאחורי גבה - היא קוראת כל מילה אשר נכתבת כאן בזמן אמת.

ואין שום כשל לוגי בדבריי - זה בסה"כ סרקזם קליל המדגיש את רוח דבריי.

לדעתי כמובן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה מתעקש לא להבין האאא?

הבאתי לך הוכחה בדוקה שהיא מחליפה שמות כמו זיקית
אתה בוחר שלא להאמין, זכותך.
אני הרי לא יכול להכריח אף אחד לחשוב אחרת
מה שאני מציע לך זה שתביט שוב על שתי התמונות אבל ככה כשאתה לא בלחץ
ותראה שבסוף אתה תסכים איתי שהזיקית נפלה מהעץ. |חיוךרחב|
אז ממש כדאי לך להתערב. ממה אתה חושש או בורח? תגיד שהייתי אהבל שהצעתי התערבות כזו וקצור לעצמך את ה-15,000.
תוספת מתבקשת: ההתערבות שלי אינה שוללת כל שימוש ב-9 ניקים ע"י החורזת, אלא אך ורק את ההתחברות של החורזת לניק XמW Xל Wון.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז זהו.
1. מבחינתי כל הדיון המתיש הזה הסתיים. [אין לי יותר מה לומר או להציע לשני הקונילמלים [שעדיין לא בחרו לעצמם את הכינוי המתאים מתוך שלושת האפשרויות שהצעתי]...

2. יש לכם פורום חשוב מאד לנהל, ועל כן, חשוב שתשובו למעורתכם ותנהלו אותו כראוי, ללא שאריות מחזור וללא שיירים ששייכים למגעים מיניים. כל אלה ממש אינם מכבדים את מפלצת הליכוד!

3. הפורום שלכם כל כך מוצלח, כך שאין לכם שום סיבה להעלות הזיות, הסתות או דברי בלע בפורומים שאינכם רצויים בהם. והלוא הצהרתם, שהפורום השכן הוא פורום שבו יש 10 ניקים ששייכים לאדם אחד בלבד ורק הוא נמצא שם, כך שכתיבה בפורום ההוא דינה ככתיבה ללאמפה. ובמילים אחרות: אתם פשוט מבזים את עצמכם ואת הקביעות הקדושות שקבעתם לעיני כל.
ולגבי פורום האקטואליה... נו... ממילא גולשים מהאקטואליה, כולל המנהל הנכבד יבגנוש, מתנדבים ורושמים את משנתם אצלכם. על כן, אין שום סיבה שבעולם, שתביאו ותציגו את דבריכם גם שם. ואם ממש, אבל ממש בא לכם? תכנסו את המנהלים הגדולים ש הפרדס, תאחדו את 2 הפורומים יחדיו ואז גם תתפטרו ממני, כי אין מקום ל-4 מנהלים בפורום עלוב אחד. אז אני אפרוש. ואגב, זה יהיה גם הרגע שבו הקשישון יוכל לפרוש, שכן הוא כבר רשם, שאין כל צורך במנהלים. יפה דורש ויפה מקיים. לא ככה?
וחוצמזה, שותפו הזורח עם בוקר, גם הוא הבטיח שחור על גבי עיתון, שהוא לא יופיע עוד באקטואליה. אז שוב: נאה דורש ונאה מקיים.

4. איני נסוג מהצעת ההתערבות שלי לגבי האמא של שון, שהיא כן או שהיא לא כפילה של החורזת.
הצעה זו תישאר בתוקף עד מחר בשעה 08:30 וחבר'ה! אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם, יאללה. בואו ותרוששו אותי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אף לרגע לא חשבתי להדביק את האימרה הזו לבני משפחתך שאותם איני מכיר. זה תקף אך ורק לגביך ואת זה יאשרו כאן רבים.
יש לי את מלוא הסימפטיה וההערכה למשפחתך. הרבה יותר מהסימפטיה שמעולם לא היתה לך כלפי משפחתי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז זהו.
1. מבחינתי כל הדיון המתיש הזה הסתיים. [אין לי יותר מה לומר או להציע לשני הקונילמלים [שעדיין לא בחרו לעצמם את הכינוי המתאים מתוך שלושת האפשרויות שהצעתי]...

2. יש לכם פורום חשוב מאד לנהל, ועל כן, חשוב שתשובו למעורתכם ותנהלו אותו כראוי, ללא שאריות מחזור וללא שיירים ששייכים למגעים מיניים. כל אלה ממש אינם מכבדים את מפלצת הליכוד!

3. הפורום שלכם כל כך מוצלח, כך שאין לכם שום סיבה להעלות הזיות, הסתות או דברי בלע בפורומים שאינכם רצויים בהם. והלוא הצהרתם, שהפורום השכן הוא פורום שבו יש 10 ניקים ששייכים לאדם אחד בלבד ורק הוא נמצא שם, כך שכתיבה בפורום ההוא דינה ככתיבה ללאמפה. ובמילים אחרות: אתם פשוט מבזים את עצמכם ואת הקביעות הקדושות שקבעתם לעיני כל.
ולגבי פורום האקטואליה... נו... ממילא גולשים מהאקטואליה, כולל המנהל הנכבד יבגנוש, מתנדבים ורושמים את משנתם אצלכם. על כן, אין שום סיבה שבעולם, שתביאו ותציגו את דבריכם גם שם. ואם ממש, אבל ממש בא לכם? תכנסו את המנהלים הגדולים ש הפרדס, תאחדו את 2 הפורומים יחדיו ואז גם תתפטרו ממני, כי אין מקום ל-4 מנהלים בפורום עלוב אחד. אז אני אפרוש. ואגב, זה יהיה גם הרגע שבו הקשישון יוכל לפרוש, שכן הוא כבר רשם, שאין כל צורך במנהלים. יפה דורש ויפה מקיים. לא ככה?
וחוצמזה, שותפו הזורח עם בוקר, גם הוא הבטיח שחור על גבי עיתון, שהוא לא יופיע עוד באקטואליה. אז שוב: נאה דורש ונאה מקיים.

4. איני נסוג מהצעת ההתערבות שלי לגבי האמא של שון, שהיא כן או שהיא לא כפילה של החורזת.
הצעה זו תישאר בתוקף עד מחר בשעה 08:30 וחבר'ה! אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם, יאללה. בואו ותרוששו אותי.
כאמור , לדעתי הבלתי מקצועית אתה איבדת מזמן את שפיות דעתך ואנחנו נכתוב היכן שבא לנו כולל בפורום אקטואליה שכן לא עשינו שום רע.

לדעתי אתה אדם מוזר , תמהוני של ממש אשר מעולם לא היה אמור להתמנות לתפקיד ניהול. גרמת נזק עצום לגולשים תמימים שלא האמינו לאיזה תהומות תרד בכדי לסתום להם את הפה.

אתה במו ידיך הרסת את תפוז , אתה סללת את דרכם של גולשים החוצה בל התנהגותך הדיקטטורית נעדרת מינימום שיקול הדעת והפלורליזם.

איני מבין מה חטאנו לקדוש ברוך הוא שהפיל עלינו אומלל מסוגך אבל ישועתו כהרף עין.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
שקר, ולו רק בשל העובדה שאשתך אינה מהתפוצה שלך...
הסימפטיה העצומה אותה אני חש כלפי משפחתך נובעת ישירות מהכרותי אותך.

כך שאין לה שום קשר למוצא כלשהו.

פתטי , כל כך פתטי |פנים|

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אילו היה הדבר תלוי בי ובהצעותיי אליך, הייתי מציע לך דווקא לבחור בכינוי "אבא של זובון"; כי מה לך ולשון [או לאימהות]?
ובכלל: האם אתה יכול להזכיר לי מי היא אמאשלשון המקורית?
"אמא של שון" המקורית הייתה פעילה בזמנו בתקופת הממשק הישן של תפוז
היא הייתה קרציה מארץ הקרציות.
אגב כיום היא מסתובבת בינינו בשם אחר.
אותה קרציה בשינוי אדרת. ;-)
אבל מה זה חשוב?
היא לא מעניינת אותי בכלל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כאמור , לדעתי הבלתי מקצועית אתה איבדת מזמן את שפיות דעתך ואנחנו נכתוב היכן שבא לנו כולל בפורום אקטואליה שכן לא עשינו שום רע.

לדעתי אתה אדם מוזר , תמהוני של ממש אשר מעולם לא היה אמור להתמנות לתפקיד ניהול. גרמת נזק עצום לגולשים תמימים שלא האמינו לאיזה תהומות תרד בכדי לסתום להם את הפה.

אתה במו ידיך הרסת את תפוז , אתה סללת את דרכם של גולשים החוצה בל התנהגותך הדיקטטורית נעדרת מינימום שיקול הדעת והפלורליזם.

איני מבין מה חטאנו לקדוש ברוך הוא שהפיל עלינו אומלל מסוגך אבל ישועתו כהרף עין.
לדעתי אתה שקרן, הזוי, אדם שפל וחסר תבונה. חבל על כל מילה נוספת שתישפך כאן בגינך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הסימפטיה העצומה אותה אני חש כלפי משפחתך נובעת ישירות מהכרותי אותך.

כך שאין לה שום קשר למוצא כלשהו.

פתטי , כל כך פתטי |פנים|

הבעיה היחידה היא שאינך מכיר אותי כלל ועיקר. אבל מה? תמשיך ותחיה בסרט שהכנת לעצמך. בהצלחה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא שאני רוצה להתערב בהשמצות שלכם, אבל אתה קולט שמה שצירפת זה בס"ה מקום בו אמא של שון מצטטת את דברי מקסים, נכון? כלומר, שום ראיה לשום דבר ממה שטענת :).

אז כאמור, אני ממש לא הולך להתערב בכל המשחק הילדותי הזה, בבחינת ניקים כפולים או חלופיים, ושאר מרעין בישין. אבל מה שצירפת כאן לא מאשר מאומה מטענותיכם בעניין :).
הרינגטון ידידי.
אני מבין שאתה ומשה שואפים להגן על "שמה הטוב" של הגברת.
יענו 'האביר על הסוס הלבן'.
אני לא אהיה זה שיפריע לשניכם לדהור. |סוס|
שתהיו בריאים ותמשיכו לטמון ראשכם בתוך החול. |בת יענה|

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
"אמא של שון" המקורית הייתה פעילה בזמנו בתקופת הממשק הישן של תפוז
היא הייתה קרציה מארץ הקרציות.
אגב כיום היא מסתובבת בינינו בשם אחר.
אותה קרציה בשינוי אדרת. ;-)
אבל מה זה חשוב?
היא לא מעניינת אותי בכלל.
מאד יתכן שה'אמאשלשון' המקורית באמת מסתובבת בינינו בשם אחר, אבל לא על כך התווכחנו.
אודה, שאין לי כל מידע על הסקופ התקשורתי הזה, אבל מה שבטוח, זה גם לא מעניין אותי.
יתכן אפילו, שהיא נעזרת ב-10 כינויים שונים, והיא מפציצה בהם לסירוגין, ככל שרצונה קובע. שיהיה לה לבריאות!

הוויכוח הוא, האם חורזת = XמW Xל Wון (ללא כל קשר לבעלת הניק ההיסטורי "אמאשלשון") או שלא.
וכן. יש גם בונוס: מיהי באמת אותה XמW Xל Wון, במידה שהיא לא החורזת? הפרס על הזיהוי הנכון יעמוד על 60 אגורות.

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון ידידי.
אני מבין שאתה ומשה שואפים להגן על "שמה הטוב" של הגברת.
יענו 'האביר על הסוס הלבן'.
אני לא אהיה זה שיפריע לשניכם לדהור. |סוס|
שתהיו בריאים ותמשיכו לטמון ראשכם בתוך החול. |בת יענה|
כהרגלי סבא, אני כותב את דעתי כמות שהיא. מה משה עושה זה בינו לבין עצמו. לא קשור אלי :).
אגב גם אם כל כתיבת דעתי הייתה כדי להגן על שמה הטוב של חורזת, ממש לא הייתי מתבייש בכך. אכן יש לגב' חורזת שם טוב ובהחלט ראוי להשתתף בהגנה עליו. למעשה מבלי לפגוע באיש, אם נעמיד את שמה הטוב מול שמכם בתור משמיציה, שמה הטוב ינצח כל פעם ופעמיים בכל יום שלישי. פשוט מציאות עובדתית על פניו.
אבל כאמור, אתה (כמו רבים וטובים לפניך) מייחס לי קונספירציות שאין לי קשר מיוחד אליהן, צר לי :).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מאד יתכן שה'אמאשלשון' המקורית באמת מסתובבת בינינו בשם אחר, אבל לא על כך התווכחנו.
אודה, שאין לי כל מידע על הסקופ התקשורתי הזה, אבל מה שבטוח, זה גם לא מעניין אותי.
יתכן אפילו, שהיא נעזרת ב-10 כינויים שונים, והיא מפציצה בהם לסירוגין, ככל שרצונה קובע. שיהיה לה לבריאות!

הוויכוח הוא, האם חורזת = XמW Xל Wון (ללא כל קשר לבעלת הניק ההיסטורי "אמאשלשון") או שלא.
וכן. יש גם בונוס: מיהי באמת אותה XמW Xל Wון, במידה שהיא לא החורזת? הפרס על הזיהוי הנכון יעמוד על 60 אגורות.
אני חושב שאין טעם להמשיך את הוויכוח הזה משה.
אתה בשלך.
אני בשלי.
והיא...?
היא מהתלת בכולכם.
לא שזה חשוב כל כך, אבל רציתי שגם אתם תדעו את זה.
שתשימו לב לניואנסים הקטנים של שגיאות הכתיב.

Harrington

Well-known member
מנהל
שקר, ולו רק בשל העובדה שאשתך אינה מהתפוצה שלך...
חברה', אתם (שניכם) גולשים מהר מאוד לכיוונים לא מכובדים ולא רצויים. אני אמנם לא מנהל הפורום הנוכחי, אבל:
א. ספק אם דבריכם בצורה בה אתם מתבטאים כרגע מעניינים מישהו מהגולשים (והרי אתם לא כותבים לעצמכם, הבה נודה על האמת).
ב. הדברים בוודאי עוברים את כל גבולות הטעם הטוב, גם של תקנון תפוז וגם של כללי החברה הנורמטיבית וכללי הנימוס המינימליים המחייבים.

אז בחייאת. נסו לעצור כאן כי זה לא הולך לשום מקום טוב.
פנייתי מכוונת אל שניכם גם אם נכתבה בתגובה לפוסט מסוים. אשמח מאוד אם תקבלו את בקשתי הצנועה.

למעלה