ערב טוב, לתיחת הפורום באופן רשמי, מעלה העתק

jonyanay

New member
ערב טוב, לתיחת הפורום באופן רשמי, מעלה העתק

הודעתי בפורום הישן"

""

הודעת סיום ועזיבת הפורום

פתיח דרמטי, לכל הדואגים או לחלופין הצוהלים, איני פורש מניהול הפורום.

אני רוצה להתחיל בכמה מילים אישיות, המכוונות בעיקר למספר חברים אשר אני מחשיב אותם לחבריי לדרך, על אף כי הם סבורים כי איבדתי את הדרך, אם הינך חושב שזה מצב הדברים, שורות אלה מיועדות אליך.

ראשית אני רוצה להודות לכם על היותכם חברים, איני ציני, אני מתכוון לכך באמת, אם לא היית חברים לא היה אכפת לכם מה אני חושב.. חילוקי דעות הם לגיטימיים והם אינם סיבה לפרק חברות. אם איננו חושבים בדיוק באותה הדרך משמע אנחנו חושבים ויכולים להעשיר אחד את השני.

אמרתי בעבד וחוזר ואומר, עיני אינה צרה בכללי, איני מעוניין לראות אותו במערומיו, כל שמעניין אותי הוא טובת השותפות וטובת המוגבל. לעולם לא אסרב להצעה לשבת וללבן מחלוקות, ולעולם לא אסרב לפתרון הוגן וראוי, אני יכול לסכם מבלי להיות פוגעני שאיני חושב שניתן להגיע בעת הזו לפתרון המחלוקת במו�מ ובשיח, זו התרשמותי.

איני רוצה להעליב אף אחד ומעולם לא כיוונתי לכך, אני רוצה לסיים שנה זו בהתנצלות, אני מתנצל בפני כל מי שחש שפגעתי בו או הפנתי לו גב (נשבע שזה המסר שעבר אליי). רואה בכולכם חבריי ורוצה להמשיך בדרך זו. אני רוצה לפתוח את השנה האזרחית החדשה באיחול, אני מאחל לנו כשותף המוגבל וחשוב מכך כבני אדם, שנלמד מה שמלמדים ילדים בגן, איך להסתדר ולא לריב כאשר יש מחלוקות.. שנלמד לשמוע דעתו של אדם אחר ולמרות שהיא שונה משלנו לא לנסות לשכנע אותו שהוא טועה או לבקר את דעתו, אלא לקבל אותה ולקבל אותו עימה, ולכבד בכך גם את אותו אדם שחושב אחרת. מפנה איחול זה גם לחברים בסגול. שנה חדשה היא הזדמנות חדשה לשפר.

עד כאן הפנייה האישית.

החדשות שמגיעות עם סיום השנה הנוכחית הן כי כידוע לחלק ממכם (זה התפרסם במאיה) קו מנחה קנו את תפוז.

עקב היות המערכת כאן מיושנת ולא נוחה ובעקבות חוסר היכולת לפתח את המערכת החליטו בקו מנחה לסגור את דיבורסה ולהקים �אגף� של פורומים כלכליים בתפוז, חלק מהחברים כבר ביקרו ואני מזמין את כל היותר באופן רשמי לעבור לפרום שרשמית מבחינתנו פעילותו תחל בחצות עם כניסתה של השנה החדשה. בסימבוליות זו אנו נפרדים מ 2013 ביחד עם דיבורסה שעתיד למיטב הבנתי לרדת בימים הקרובים (לפחות הפורום הזה...)

רובכם מכירים את המערכת בתפוז, אך בשונה מהקומונה שניהלנו בעבר, עכשיו מדובר בפורום שנפתח עבורנו, הכולל מונה צפיות ואפשרויות נוספות וכן יכולת כמעט בלתי מוגבל לפיתוח כלים חדשים, כמובן בכפוף למדיניות של תפוז. החסרונות הם כי אין למנהלים יכולת לערוך הודעה (לפי ההחלטה של המחלקה המשפטית של תפוז שאני כמובן לא מסכים איתה אבל מקבל בהבנה). מקווה שברוח השנה החדשה נוכל להשאיר את הכלים הניהוליים בארגז הוירטואלי שלהם.

חסרון נוסף הוא שלמי שאין כינוי פבתפוז (נרשם בעבר) יהיה עליו להרשם לאתר. ההרשמה פשוטה ויש גם סיוע לטכנופוביים שבנו.

מצ�ב מסר הסברתי:

הי חברים

כפי שבוודאי יידוע לכם, אתר הפורומים הגדול בישראל, תפוז אנשים, נרכש לאחרונה על ידי קבוצת קו מנחה.

בסוף החודש בכוונתנו לאחד כוחות בתחום הפורומים של שוק ההון ולייצר זירה מורחבת שתהנה מהמקצועיות של ביזפורטל וקבוצת קו מנחה ומיכולות הטכנולוגיות והקהילתיות של אתר תפוז.

דרך החיבור הזה הקהילה תהנה ממערכת הפורומים המתקדמת של תפוז ומהתכנים המקצועיים של ביזפורטל בתחום שוק ההון.
הפורומים המשותפים יקודמו בצורה נרחבת הן בביזפורטל והן בתפוז וימשיכו להיערך בהם פעילויות ואירוחים מגוונים.
אין לי ספק כי בתפוז ישנם פיצ'רים שאינם קיימים כאן, וכאשר כולנו נכיר את המערכת בתפוז, אנו נראה כי היא נוחה לפחות כמו המערכת שלנו, ומאפשרת שימוש בכלים ויישומים חדשים שיתרמו רבות לפורום.

במערכת של תפוז הוטמעו התאמות אשר נעשו בשבילנו, ואני מקווה כי נוכל ללמוד מהר את המערכת, ולנצל את הדברים החיוביים שיש בה.
לצורך המעבר לתפוז, על כל אחד ואחת מאיתנו לפתוח יוזר בתפוז (למי שעדיין אין). פתיחת היוזר נעשית בקלות רבה, וזה לא צריך לקחת יותר מאשר שתי דקות. (דרך כאן http://www.tapuz.co.il/common/Register.aspx?BackUrl=/forums2008/Default.aspx)
היות ויתכן שהשמות שלנו תפוסים במערכת תפוז, אני ממליץ שכל גולש יוסיף לכינוי שלו כאן את השם �דיבורסה�, כך הכינוי שלו יהיה פנוי. כך נוכל להמשיך ולעקוב אחרי האנשים, וכמו כן תהיה לנו תזכורת מאין באנו :)

לרגל המעבר, הוחלט לצ'פר אותנו.
100 הגולשים שיכתבו הכי הרבה הודעות במהלך החודש בפורומים המחודשים של שוק ההון יקבלו זוג כרטיסים לסרט. - פרטים על כך בהמשך.

אני מאוד מקוה כי המעבר יהיה חלק עד כמה שאפשר, ואנו נתרגל במהרה לביתנו החדש.
אני אמשיך להיות כאן לכל שאלה שתעלה, ולעזור בכל פתרון בעיה שתצוץ, ע�מ לעשות את חבלי הקליטה שלנו בתפוז לקלים עד כמה שניתן.

בכל שאלה או בעיה ניתן לפנות גם לתפוז

[email protected]
03-6109610 שלוחה 685 (יוני)

הקישור לפורום החדש הוא

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2378

לסיום,

אז חברים, חוזר על האיחול הקודם ומאחל לכל החברים ולכל משקיעי גבעות, לשותף הכללי, לעובדי השותפות, לקבלנים הזרים ולעובדיהם, לנוגה ועודד בן דוד, לעו�ד שמואל בקר, לטוביה לוסקין שהביא לנו נפט! וימשיך לעשות זאת גם בעתיד ולעו�ד חיים אינדיג לשלשמחתי מבקר אותנו כאן מעת לעת, ואשמח אם תמשיך לבקר אותנו בפורום החדש , שנה טובה יותר, שנה של פיתוח השדה והשבחת ערך השותפות, של הגשמת יעדים ומטרות, של הצלחות בכל התחומים, שגשוג, של פרנסה טובה, של כל טוב למשפחותינו, של בריאות טובה, של חברות ושל דיונים פוריים בביתנו החדש (הפעם זו הפעם האחרונה, בהתחייבות :) )

אז ארזו ועברו איתנו דירה, כולם מוזמנים והכללים אותם כללים

"""

jonyanay

New member
*פתיחה

למעלה