ערב טוב

ר ע ו ת 5

New member
ערב טוב

אשמח לשמוע מה יש לכן לומר לי אני בקשר עם בחור כבר שנה וחצי ורציתי לדעת לאן הולך הקשר שלנו שאלתי מה הכוונות שלו כלפי וזה מה שיצא נאודיז ווירד ווירד מה אתן אומרות?

פתיחה ממש חד משמעית

יש תשוקה ומשיכה עזים בניכם.. והכל פתוח והעל פתוח מה היית רוצה שיקרה. > הון הראשון מדבר על תשוקה במובן העמוק של המילה..שיש בה חיים ומוות. שיש בה לידה של משהו מתוך העזה וסוג של התעלות... זה עשוי להתפתח לכל כיוון בקיצור....

שלום רעות 5,

יש תשוקה ומשיכה עזים בניכם.. והכל פתוח והכל פתוח (= פעמיים ווירד) .....מה היית רוצה שיקרה?!? > הרון הראשון מדבר על תשוקה במובן העמוק של המילה..שיש בה חיים ומוות. שיש בה לידה של משהו מתוך העזה וסוג של התעלות... זה עשוי להתפתח לכל כיוון בקיצור.... אבל יש לאמר שתחושת הבטן שלי פה היא שיש לך ספקות לגבי כוונותייך ולא רק לגבי כוונותיו..זה עשוי להוביל למקומות של קשר עז או להתרופף באותה מידה הכל פתתוח בפנייך שזה גם טוב וגם אולי לא רצית לשמוע בדיוק את זה.

ר ע ו ת 5

New member
תודה לאונרדו

אין לי ספקות לגביו, רציתי לדעת אם גם לו אין ספקות לגבי מה זאת אומרת הכל פתוח? אי אפשר לדעת לאיזה כיוון הקשר הולך? ברור שאני לא רוצה שהקשר יתרופף

תראי רעות...בחפיסת רונים יש

24 שאנחנו מתייחסים אליהם ווירד - הוא רון שיש הבוחרים לא להתייחס אליו למעשה זה הג'וקר של הרונים יצאו לך פה שני ג'וקרים בפריסה של שלושה רונים... והמיקום שלהם במשפט הרונים אומר כך: בבסיס הקשר (הרון הראשון במשפט הרוני שפתחת) מצוי נאודיז (אל הרונים..) רון התשוקה צבעו אדום והוא מספר על תעצומות נפש כוח עוצמה...והשראה רבה בהווה ובעתיד (רונים שני ושלישי) של הקשר הכל פתוח= שני ג'וקרים הייתי אומרת שהקלפים אצלך..אם את רוצה טבעת וחתונה את יכולה, אם את רוצה קשר מענג ומהנה, גם..והכל (מלבד אולי ידידות פושרת..
) שחקי אותה סם!! הקלפים אצלך....!

ר ע ו ת 5

New member
תודה לאונרדו ושאלה

אם שאלתי מה הכוונות שלו כלפי, האם ניתן להבין מהפירוש שלך שהכוונה היא אליו? שהכל פתוח מבחינתו? או שגם מבחינתי? תודה על ההסבר המפורט ושבת שלום

ברור שגם מבחינתך.....

תמיד יש שני צדדים לכל מערכת יחסים וכל צעד שלך משפיע עליו ולהפך.....! לא נראה לך?!

למעלה